تعبیر خواب گریه و زاری

تعبیر خواب گریه و زاری

خواب حالتی از زندگی انسان است که در آن فرد توانایی کنترل محیط فیزیکی را ندارد و سطح هوشیاری او بسیار پایین می‌آید. تمام عضلات و حواس پنج‌گانه انسان در خواب غیرفعال می‌شوند، به صورتی که به ‌جای حس بینایی، توهم‌های بینایی جایگزین می‌شود. خواب میان تمام موجودات مانند پستانداران، پرندگان، ماهی‌ها و دیگر جانوران به همین صورت وجود دارد. از مزایای خواب می‌توان به سلامت و بازسازی سیستم اعصاب، سیستم ایمنی و سیستم عضلانی – اسکلتی اشاره کرد. در علوم دینی یکی از آیات و نشانه‌های خداوند را خواب می‌دانند. با به خواب رفتن انسان، روحش از جسم خارج‌شده و به‌طرف عالم بالا و آسمان‌ها به حرکت درمی‌آید. هر آنچه روح فرد در این سیر و سیاحت می‌بیند، به شکل خواب در ذهن او مجسم می‌شود. در این مقاله می‌خواهیم در مورد تعبیر خواب گریه و زاری کردن صحبت کنیم، پس در ادامه با واژه‌ی تعبیر خواب آشنا می‌شویم.

تعبیر خواب

تعبیر خواب به فرایند معنادهی به رؤیاهایی که در خواب دیده می‌شود، گفته می‌شود. در بسیاری از تمدن‌های باستانی خواب دیدن به‌عنوان یک ارتباط فرا طبیعی یا وسیله‌ای برای مداخلات نیروهای غیبی در نظر گرفته می‌شد که افرادی با نیروهای ویژه قادر به گره‌گشایی از مفهوم آن هستند. در دوران معاصر مکاتب مختلف روان‌شناسی تئوری‌هایی را در مورد معنا و مفهوم خواب‌ها ارائه کرده‌اند.

در روان‌شناسی تحلیلی شیوه‌های تعبیر خواب برگرفته از روشی است که زیگموند فروید بنیان‌گذار مکتب روان‌کاوی در اثر مهم خود «تعبیر خواب» (۱۹۰۰) ارائه داده است. فروید در این کتاب تئوری خود را در مورد کارکردهای خواب تشریح کرده است. بخش عمده‌ای از کتاب به شرح رؤیاهای شخصی خود فروید، نزدیکان و آشنایان و بیماران می‌پردازد. ازنظر وی معنای هر خوابی در مورد تحقق یکی از آرزوهای و خواسته‌های انسان است. آرامشی که در خواب به شخص خفته عارضه شده به وی اجازه بیان خواسته‌های سرکوب‌شده‌ی خود را می‌دهد. البته تعارض‌هایی که در ارضای خواسته‌ها و تحقق آن‌ها وجود دارد ممکن است آن را تبدیل به یک رؤیای ناخوشایند سازد.

شناسایی قاعده‌ها در رویاها توسط فروید

فروید چهار قاعده را در رؤیاها شناسایی کرده است؛ اول عامل تراکم که به معنی فشرده‌سازی و خلاصه کردن خواسته‌هاست. دوم عامل تغییر مکان یا انتقال و جابجایی که بر اساس آن، بار عاطفی و احساسی از هدف اصلی به یک هدف غیرواقعی منتقل می‌شود. عامل سوم ویژگی نمایشی رؤیاست که مفاهیم انتزاعی و مجرد ذهنی را به‌صورت تصاویر درمی‌آورد.

شناسایی قاعده‌ها
شناسایی قاعده‌ها در رویاها توسط فروید

چهارمین عامل نیز خاصیت کنایه‌آفرینی و تمثیل‌سازی خواب است. پلکان، خندق، خیابان، خانه، اتاق، اتومبیل، آشپزخانه، زردچوبه، دندان، املت، بادنجان، بادکنک، دست‌ها و پاها و همه و همه نماد و رمزی هستند که می‌توان آن‌ها را کشف کرد و به کمک آن راز خواب را گشود.

پیشنهاد می‌کنیم با خرید کتاب تعبیر خواب زیر به سوالاتی که در مورد انواع خواب‌ها ذهن شما را درگیر کرده است پایان دهید.

تعبیر خواب در اسلام

از دیدگاه اسلام اصل علم تعبیر خواب یک علم الهی بوده و از هر کسی ساخته نیست، بلکه اولیای طراز اول می‌توانند خواب‌های ما را دقیق تعبیر کنند. البته یک سری قوانین و مقرراتی وجود دارد و علمایی هم که در سطح متوسط هستند، می‌توانند نشانه‌هایی را نیز احتمال بدهند. احتمال رؤیای صادقه در نزدیکی اذان صبح بیشتر است، اما این‌طور نیست که کسی اول شب بخوابد و رؤیای صادقانه نبیند. خواب‌ها به ۵ دسته تقسیم می‌شوند:

 • بعضی خواب‌ها از افکار و تخیلات انسان در بیداری منشأ می‌گیرند؛ به عبارتی فرد دغدغه‌های طی روز خود را در طول شب به‌ شکل خواب می‌بیند.
 • بعضی خواب‌ها نتیجه غلبه مزاج در انسان هستند. به‌طور مثال افراد با مزاج گرم، بیشتر اوقات خواب آتش، حمام و مانند آن را می‌بینند.
 • خواب‌های ناشی از وسوسه شیطانی، خواب‌های ناراحت‌کننده.
 • تعدادی از خواب‌ها از سوی خداوند بوده و خواب‌هایی شایسته و صادق هستند که یا به فرد بشارت امر خیری می‌دهند یا او را راهنمایی و هدایت می‌کنند. به این خواب‌ها رؤیاهای صادقه هم گفته می‌شود.
 • خواب‌هایی که به وضع خوابیدن انسان بستگی دارند؛ مانند خواب انسان جنب، خواب اول شب، خواب فردی که زیاد خوابیده یا زیاد غذا خورده و مانند آن.

کدام خواب‌ها تعبیر دارند؟

خواب‌های دسته اول، دوم، سوم و پنجم تعبیری ندارند، تنها دسته چهارم قابل‌تعبیر هستند و می‌شود به آن‌ها اعتنا کرد. خواب‌های دسته چهارم دو نوع هستند. بعضی از آن‌ها به‌قدری واضح و روشن هستند که به تعبیر نیازی ندارند؛ انسان موضوعی را خواب می‌بیند که در بیداری هم همان اتفاق می‌افتد؛ اما بعضی خواب‌ها واضح نیستند و نیاز به تعبیر دارند. چگونه باید این خواب‌ها را تعبیر کرد؟ تنها کسی که علم تعبیر خواب را داشته باشد می‌تواند این کار را انجام دهد. نمی‌توان در این زمینه به هر کسی اعتماد کرد. در ادامه به تعبیر خواب گریه و زاری می‌پردازیم.

تعبیر خواب گریه و زاری
کدام خواب‌ها تعبیر دارند؟

تعبیر خواب گریه و زاری

گریه کردن در خواب به دو حالت است و خارج از این دو حالت خیلی کم اتفاق می‌افتد که خواب گریه کردن را ببینیم. گاهی اوقات در خواب گریه می‌کنیم و این گریه فیزیکی است. چنان هق‌هق می‌کنیم یا خودمان به سبب شدت گریستن بیدار می‌شویم یا اطرافیان ما را از خواب بیدار می‌کنند. دانشمندان پس از مطالعات زیاد پی برده‌اند که این گریه یک تحریک شدید عصبی است و ازنظر علم تعبیر خواب به‌هیچ‌وجه تعبیر ندارد.

تحریکات عصبی بعضی مواقع موجب خنده‌ی و گاه سبب گریه می‌شود. هر دو حالت سبب واکنشی در انسان می‌شود که اگر کسی در کنار او بیدار باشد پی می‌برد که در او در خواب می‌خندد یا گریه می‌کند. اما گریه دیگری هست که روانی و روحی و صرفاً رؤیاست؛ یعنی در خواب خودمان را می‌بینیم که گریه می‌کنیم یا دیگری اشک می‌ریزد.
این نوع گریه کردن در خواب تعبیر دارد. گریه در خواب، خبر از شادی و خرمی و فرح و انبساط می‌دهد. اگر در خواب ببینیم گریه می‌کنیم در روزهای آینده خوشحال می‌شویم و حادثه‌ای خوب برای ما اتفاق می‌افتد.

تعبیر خواب گریه و زاری دیگری در خواب

اگر در خواب ببینیم که دیگری گریه می‌کند تعبیر آن است که خبرخوبی در انتظار ماست، ولی اگر در خواب خود ببینیم که کسی می‌خندد و بعد از خنده، می‌گرید و بعد به قهقهه می‌خندد، نه برای آن کسی که می‌خندد و گریه می‌کند و نه برای ما که خواب می‌بینیم، خوب نیست. اگر در خواب ببینیم شخص مرده می‌گرید، جای نگرانی نیست و می‌تواند خبر خوبی پیش روی باشد.

تعبیر خواب گریه و زاری از دیدگاه بزرگان دینی

امام صادق (ع) می‌فرمایند: سه تعبیر برای گریه کردن در خواب وجود دارد:

 • شادی و خرمی
 • غم و اندوه
 • نعمت

اگر شخصی در خواب دید که ابتدا گریه می‌کند و پس از آن می‌خندد، تعبیر آن می‌تواند نشانه‌ای از نزدیک بودن اجلش باشد.

محمد ابن سیرین می‌گوید: دیدن گریستن در خواب، دلیل شادی است از حق‌تعالی. اگر دید بر گناه می‌گریست یا در مجلس علم و قرآن خواندن و آنچه بدین ماند، دلیل که حق‌تعالی از فضل خود بر وی رحمت کند و گناهان او را بیامرزد. اگر دید که می‌گریست و اشک از چشم او نمی‌آمد، دلیل زیان است. اگر دید بگریست و خون به جای اشک می‌آید، دلیل از کاری که گذشته، حیرت و حسرت و ندامت خورد.

محمد ابن سیرین
محمد ابن سیرین

تعبیر خواب گریه و زاری از دیدگاه ابراهیم کرمانی

ابراهیم کرمانی می‌گوید:
اگر در خواب ببینی گریه می‌کنی، تعبیر این خواب این است که غمگین و دردمند می‌شوی.
اگر ببینی اشک سرد می‌ریزی، شاد و خوشحال می‌شوی.
اگر ببینی اشک تو به روی صورتت می‌ریزد مال و اموال خود را خرج می‌کنی.
اگر ببینی بدون گریه کردن روی صورت تو اشک است، به تو حرف طعنه‌آمیز می‌زنند.
اگر ببینی در چشم تو به جای اشک، گردوخاک جمع شده است، به ‌اندازه آن گردوخاک، مال حلالی را بدون زحمت به دست می‌آوری.

تعبیرخواب گریه و زاری در به روایت آنلی بیتون

گریستن در خواب، علامت آن است که بین افراد خانواده‌ی شما خبرهایی غم‌انگیز منتشر خواهد شد.
اگر در خواب دیگران را در حال گریستن ببینید، علامت آن است که پس از جدایی غم‌انگیز، با کسی آشتی خواهید کرد.
اگر دختری دیگران را در حال گریستن ببیند، علامت آن است که تنها با ازخودگذشتگی به محبوب خود خواهد رسید.
اگر تاجری در خواب دیگران را در حال گریستن ببیند، علامت آن است که در امور تجارت ورشکست خواهد شد.

 • اچ میلر می‌گوید: اگر در خواب صداى گریه شخصى را بشنوید، به این معنا است که دچار بدشانسى مى‌شوید.

تعبیر خواب آه و ناله کردن چیست؟

آنلی بیتون می‌گوید: اگر خواب ببینید برای واقعه غم‌انگیزی آه می‌کشید، نشانه آن است که با اندوهی غیرمنتظره روبرو خواهید شد، اما امید به رهایی را از دست نخواهید داد. شنیدن صداى ناله در خواب، به این معنا است که باید بیشتر مراقب‏ خود باشید.
لیلا برایت می‌گوید: دیدن این‌که براى اتفاق غم‏انگیزى از ته دل آه می‌‏کشید، علامت آن است که با اندوهى بسیار بزرگ و سخت روبرو خواهید شد اما امید خود را از دست نمى‏دهید. ناله کردن در خواب، بیانگر بدشانسى است.

تتعبیر خواب گریه و زاری مرده

شیخ طوسی می‌گوید: درواقع حالت چهره و نوع گریستن و یا زار زدن مرده در خواب مهم است. اگر در ابتدا او را خوشحال و شادمان دیدید و سپس شروع به گریه کردن کرد این خواب بد است و معنای خوبی ندارد، اما اگر شما مرده‌ای را در خواب دیدید که فقط گریه می‌کند و شما نظاره گریه او هستید و قبل از گریه از وی حالات دیگری را مشاهده نکردید این خواب خوب است و معنای بدی ندارد.
منوچهر مطیعی تهرانی گوید: اگر در خواب ببینیم کسی که مرده است گریه می‌کند، خوب است و جای نگرانی نیست.

ابن سیرین می‌گوید: اگر کسی که مرده است را در خواب خودت ببینی که ناله و زاری می‌کند، آن مرده در زمان حیاتش در دنیا بدکردار بوده است، به‌طوری‌که:

مرده
تعبیر خواب گریه و زاری مرده
 • اگر ببینی از سردرد ناله می‌کند، آن مرده در زمان حیاتش در دنیا با مردم به تکبر رفتار می‌کرده است.
 • اگر از درد دندان ناله می‌کند، در زمان حیاتش فحش و ناسزای فراوانی به دیگران گفته است.
 • اگر از درد شکم ناله می‌کند، آن مرده در دنیا مال حرام مصرف کرده است.

تعبیر خواب گریه و زاری والدین

اگر درخواب ببینید مادر خود گریه و زاری می‌کند، دارای تعبیری شدیداً منفی است و نشان‌دهنده آن است که دوره‌ای ناراحت‌کننده و غم‌انگیز را پیش روی خواهید داشت که اندوه و ناراحتی بسیار زیادی را به زندگی شما وارد خواهد کرد. شاید در کسب‌وکارتان شکست بخورید یا مرگ ناگهانی یکی از عزیزانتان شما را در غم و اندوه فروببرد. این خواب هشداری است از آنچه در آینده‌ای نزدیک در انتظار شما خواهد بود. پس خود را برای روبرو شدن با فشار و استرس این دوران آماده کنید. دیدن گریه مادر در بیداری و زندگی واقعی قلب ما را می‌شکند اما تجربه آن در خواب حتی تأثیرات غم‌انگیز و اندوهناک بیشتری به همراه دارد. این خواب را نشانه‌ای بدانید و در روزهای پیش رو مراقب خودتان باشید.

اگر در خواب پدر خود را به هر دلیلی در حال گریه کردن ببینید، تعبیر آن است که حادثه‌ای غیرعادی برای شما رخ خواهد داد. پدران ما اغلب مردانی قوی هستند که احساسات و عواطف خود را پنهان می‌کنند و دیدن گریه آن‌ها در خواب امری غیرعادی است. تغییری که برایتان رخ می‌دهد می‌تواند تغییری اساسی باشد اما لزوماً هم این‌گونه نخواهد بود. این تغییر به وضعیت کنونی زندگی‌تان و نگرش شما بستگی دارد. هر اتفاقی که رخ بدهد، خود را برای درس گرفتن از آن آماده کنید و نیمه روشن هر وضعیتی را در نظر بگیرید.

تعبیر خواب گریه کردن شما با فرد دیگر

اگر در خواب خود و دیگری را به‌طور هم‌زمان در حال گریه کردن ببینید، تعبیر آن است که به‌زودی دلیلی برای جشن و پای‌کوبی خواهید داشت. شاید در آستانه دوران نامزدی قرار دارید یا شاید کودکی در راه باشد.
به هرحال باید بدانید که به‌زودی شادی و خوشحالی خود را به هر دلیلی که باشد، جشن می‌گیرید. از این زمان استفاده کنید و آن را به بهترین روزهای زندگی خود تبدیل کنید. از این لحظه‌ها لذت ببرید زیرا همیشه همراهتان نخواهند ماند.

تعبیر خواب گریه و زاری
تعبیر خواب گریه کردن شما با فرد دیگر

تعبیر خواب گریه و زاری در مراسم تشییع‌جنازه

اگرچه این خواب بسیار ناامیدکننده و تیره‌وتار به نظر می‌رسد اما لزوماً به معنای مردن یا آسیب دیدن کسی نخواهد بود. درواقع این خواب تعبیری مثبت دارد. شاید از جانب رئیس خود ترفیع بگیرید یا شاید یک ایده کاری هیجان‌انگیز پیدا کنید که سود بسیار زیادی برایتان به همراه داشته باشد. درهرصورت، این خواب نشانه‌ای بسیار مثبت است و هیچ جایی برای ترس یا نگرانی وجود ندارد.

تعبیر خواب گریه و زاری با صدای بلند

اگر در خواب دیدید که با صدای بسیار بلندی در حال گریه هستید، نشانه آن است که به‌زودی اتفاقی خوشایند و کاملاً مثبت را تجربه خواهید کرد. شاید این اتفاق ارتقاء درجه یا فرصتی شغلی باشد که شما هرگز نمی‌توانید آن را نادیده بگیرید. همچنین این خواب می‌تواند با زندگی عاشقانه شما نیز در ارتباط باشد. شاید سرانجام فرد مناسبی را برای خود پیدا کنید که حضورش موجب خوشحالی شما در زندگی خواهد شد. پس هرچه با صدای بلندتری در خواب گریه کنید، بخت و اقبال بزرگ‌تری در زندگی واقعی به شما روی خواهد کرد.

تعبیر خواب گریه کردن یک کودک

دیدن کودکِ در حال گریه در خواب فرقی نمی‌کند که فقط صدای گریه‌اش را می‌شنوید یا گریه او را مشاهده می‌کنید- نشانه‌ای بد است. تعبیر این خواب آن است که شما در زندگی خصوصی و کاری خود با مشکلاتی روبرو خواهید شد و این مشکلات سردردهای بسیار زیادی را برایتان به همراه خواهد داشت.
به‌طورکلی این خواب نشانه‌ای شوم و نحس است. اگر این خواب را دیدید، بسیار مراقب باشید. کودک گریان در خواب می‌تواند هشداری برای شما باشد. شما باید به هنگام گفتگو با برخی از اشخاص محتاط‌تر باشید و در مورد اقداماتی که در زندگی انجام می‌دهید بیشتر احتیاط کنید.

تعبیر خواب گریه و زاری همسر خود

دیدن گریه شریک عاطفی‌تان در خواب بسیار تکان‌دهنده و غافلگیرکننده است. ما نمی‌خواهیم عزیزان خود را ناراحت یا آزرده ببینیم. پس تعبیر این خواب چه می‌تواند باشد؟ اگر در خواب زن یا شوهر خود را در حال گریه ببینید، تعبیر آن است که شما با شکست‌ها و سوءتفاهم‌هایی در زندگی‌تان روبرو خواهید شد.
بدون تردید، چالش‌هایی در برابرتان ظاهر می‌شوند و شما مجبور خواهید بود که راهی برای غلبه بر آن‌ها پیدا کنید. این چالش‌ها می‌توانند با زندگی شخصی و خصوصی شما در ارتباط باشند. در هر شرایطی در زندگی مراقب و خونسرد باشید.

همسر
تعبیر خواب گریه و زاری همسر خود

تعبیر خواب تسلی دادن به دیگری در خواب

اگر در خواب ببینید که به فردی در حال گریه تسلی می‌دهید، تعبیر آن است که شما با دیگران ابراز همدردی بسیار زیادی می‌کنید. شما فردی شدیداً حساس هستید و در برابر دیگران احساس همدلی و دلسوزی زیادی دارید. شاید یکی از نزدیکان شما در شرایط سخت و طاقت‌فرسایی قرار داشته باشد و اکنون شما بازتاب این همدلی را در خواب خود می‌بینید.

همدلی و همدردی با دیگران یکی از مهم‌ترین مهارت‌های زندگی است و باید قدردان این موهبت باشید. حتی اگر دیگران پاسخگوی آنچه به آن‌ها می‌دهید نباشند، بودن برای دیگری و همدلی و همراهی با او علت اصلی بودن و موجودیت شما به‌عنوان یک انسان است و شما نمی‌توانید آن را نادیده گرفته یا رفتاری غیرازاین داشته باشید.

تعبیر خواب گریه و زاری مادربزرگ

این‌که در خواب ببینید مادربزرگتان اشک از چشمانش سرازیر شده و روی گونه‌هایش می‌ریزد نشان از ناسازگاری، درگیری و اندوه خانوادگی دارد. ممکن است در آینده‌ای نزدیک با هر یک از این‌ها روبرو شوید.

تعبیر خواب اشک شوق

خواب گریه کردن از روی خوشحالی، نماد و نشانه‌ی تسلی گرفتن از دیگران در آینده است و شادمانی و شعف بزرگی را در کنار خانواده برایتان پیش‌بینی می‌کند؛ که شما را از نگرانی‌ها رها می‌سازد و باعث موفقیتتان در کار می‌شود. ممکن است با خوش‌شانسی یا غافلگیری غیرمنتظره‌ای نیز روبرو شوید یا وقتتان را به لذت بردن از چیزهایی در زندگی بگذرانید.

تعبیر خواب به‌شدت و با هق‌هق گریه کردن

اینکه خواب ببینید گریه کردنتان بیش‌ازحد شدت می‌گیرد تا جایی که به هق‌هق کردن می‌افتید، این خواب نشان از خشونت یا عواطف و احساسات بیش از اندازه‌ای است که در زندگی‌تان وجود دارد که ممکن است پنهان‌ شده باشد و ممکن است به رفتارهای غیرمنتظره از سوی شما منجر شود.

تعبیر خواب گریه و زاری به‌طور غیرقابل‌کنترلی

دیدن خوابی با این مضمون که گریه یا هق‌هقتان از کنترل خارج‌شده است، ریشه در ترس عمیق شما از بی‌آبرو شدن دارد. این نوع نماد معمولاً وقتی ظاهر می‌شود که شخص خواب بیننده با یک چالش ظاهراً غیرقابل‌تحمل روبرو است که ممکن است به شکست و خجالت‌زدگی بینجامد.

تعبیر خواب گریه کردن از فرط تنهایی

اینکه خواب ببینید به خاطر تنها ماندن گریه می‌کنید درواقع نماد مثبتی به‌حساب می‌آید. معنی‌اش آن است که به‌زودی در یک دورهمی و میهمانی پرشور شرکت خواهید کرد که با شخصیت‌های خوب و جذابی در آنجا آشنا می‌شوید.

تعبیر خواب گریه و زاری دختر خود

معنی نهفته در پس این خواب؛ یعنی گریه کردن دخترتان اغلب انعکاسی از ناراحتی و اندوه خودتان است در قبال چیزهایی که از کنترلتان خارج‌شده‌اند. به‌عنوان‌مثال، ممکن است از شکست‌های خودتان به تنگ آمده و مأیوس شده باشید.

تعبیر خواب گریه و زاری
تعبیر خواب گریه و زاری دختر خود

تعبیر خواب گریه کردن حیوان خانگی خود

وقتی در عالم خواب حیوان خانگی‌تان گریه می‌کند، اغلب پیش‌گویی از آن است که به‌زودی خبرهای ناخوشایندی به گوشتان خواهد رسید. هر آنچه به آن حیوان می‌آموزید باعث ناامیدی زیادتان خواهد شد یا نهایتاً به شما احساس تنها ماندن و شکسته‌دلی دست خواهد داد. درحالی‌که این نماد به‌خودی‌خود نشانه‌ای از دریافت نوع خبر ندارد، سایر نمادهایی که در خواب می‌بینید می‌تواند به تعبیر بیشتر و دقیق‌تر خوابتان کمک کند.

تعبیر خواب گریه کردن بالای سر یک جنازه

اینکه خواب ببینید بالای سر جسد مرده‌ای گریه می‌کنید و در اندوه هستید، نشان‌دهنده‌ی حسرت به گذشته یا نوستالژی است. ممکن است آرزوی رسیدن به چیزی یا کسی را در گذشته داشته باشید. چیزی در عالم واقع ممکن است باعث تجارب قبلی‌تان شده باشد یا شما را یاد دوره‌ای پیشین انداخته باشد که آرزوی زندگی کردن دوباره در آن را دارید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعبیر خواب می‌توانید به ویکی‌پدیا مراجعه نمایید. همچنین با مطالعه‌ی مطلب تعبیر خواب انگشتر طلا می‌توانید اطلاعاتی را در این زمینه کسب کنید.

اگر قصد خرید و فروش وسایل نو و دست‌دوم خود را دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که از سایت یا اپلیکیشن واسط کالا استفاده نمایید.

منابع: nabro.ir و bazdeh.org ,alamto.com

17 دیدگاه دربارهٔ «تعبیر خواب گریه و زاری»

 1. سلام این برای بار دوم همچین خوابی میبینم هردوبار در خواب مامانمو دیدم ک با همسرم رابطه دارن بعدش من گریه و زاری شدیدکردم وجهیزیمو جمع کردن عمه هام توخواب واسرار داشتن به ادامه زندگیم تو خواب با گریه شدید گفتم چجوری من بمونم. الانم درحال طلاق هستم ک همچین خوابی رو دیدم و مادرم فوت کردن تعبیر خوابم چیه لطفا بگید خیلی این خواب حالم رو خراب کرده چون دومین باره که این خوابو دیدم و گریه کردم

 2. سلام من خواب دیدم بچه ای رو نگهداری میکردم و از عهد اون کار خوب بر نیامدم و کشتمش و بعدش با شدت زیاد گریه میکردم تعبیرش چیه ؟

 3. ممنون میشم تعبیر کنید..خواب دیدم قرار است صبح روز بعد مرا اعدام‌کنند…همه‌اقوام حضور داشتند همه گریه میکردند …خودم‌هم‌بشدت ناراحت وغمگین‌مادرم‌هم‌گریه میکرد….تعبیرش چیست‌

 4. سلام ممنون میشم تعبیر کنید
  من خواب دیدم ک رفیقم مرده و بیش از حد و اندازه گریه میکردم و غمگین بودم و میترسیدم و از شدت گریه از خواب بیدار شدم

 5. سلام وقت بخیر
  من امروز خوابی دیدم ممنون میشم برام‌تفسیر کنید
  در دنیای واقعی پیگیر یک کاری هستم و در خواب دیدم اون کار برام‌انجام‌نشده و من گریه زیادی میکنم میشه تعبیرش رو بهم بگید

 6. سلام من در حال جدایی از شوهرمم یه پسر ۸ ماهه ام دارم ک دست اوناست خواب دیدم مادر شوهرم گریه میکند و بعد مرا بوسید اونم از من بدش میاد تعبیرش چیه لطفا بگید

 7. خواب دیدم با خواهرم و مادرم دارم نماز میخونم که بخاطر امام حسینو از داغ دوری کربلا گریه شدیدی میکردم گریم خیلی شدید بود خواهرم متوجه میشه ولی مادرم نه فهمید

 8. خواب دیدم که خواهرم هیچ دستوپایی نداره وزیرپتوتکان میخوره تا اینکه دیدم دستوپاش ظاهرشدن!!خیلیامنواذیت میکردن آخررفتم پیش مامانم وجلوش یعالم گریه کردم وهق هقم خیلی بلندبود چندثانیه بعدشم نمیتونستم واضح حرف بزنم وبعضی ازکلمه هاروخوب بگم تن صدام خیلی کم شده بود مامانمم توخواب گفت((توخواب ازخواب بلندشدم)) این خوابت خیلی بده بایدحتما توروببرم دعایی بخونم تااینکه کلا ازخواب پریدم وفهمیدم که دورچشمام پراشکه توبیداری هم گریه میکردم ولی هیچکی خونه نبود!!!!!

 9. خواب دیدم خونه پدری قدیم که من از جای دیگه رفتم و مادرم نو نهارو پخته ریخته من یک تکه کندم خوردم همه خواب بودند و خانه تاریک بود و برادر کوچکم من رو اذیت می‌کرد در نهایت در تاریکی خانه کنار بخاری داشتم بشدت گریه می‌کردم برادرم درتاریکی یک حلقه و سه سکه به من داد یک حلقه به برادر دیگرم پدرم که الان فوت شده آنجا نشسته بود انگار قحطی بیاد برادرم این ها رو بخشید از گشنگی نمیریم من شدت گریه ام بالاتر رفت از خواب پریدم و همچنان گریه ام بند نمیآمد( ۴ساله خارج از ایران هستم ،۶۳ایمیلم لاتینه،ممنون

 10. سلام….. در خواب دیدم که یک فرد به شدت گریه میکند ، و اطرابیان هم ناراحت هستند؛ اون فرد مرا مقصر از هم پاشیدن یک رابطه نیمه تمام میداند؛ در صورتی که هیچ نقشی نداشته ام!

 11. پدرم چهل سال است فوت شده خواب دیدم در خانه اهنگ محلی مخصوص سوگواری گذاشته ایم و ادمهای زیادی هم هستند من چنان به شدت گریه میکردم برای بابام که انگاری تازه مرده

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *