کفش مجلسی تنگ

چگونه کفش مجلسی تنگ را گشاد کنیم؟

همان‌طور که از عنوان کفش مجلسی مشخص است این نوع کفش برای مجالس و مراسم رسمی استفاده می‌شود و به‌طور پیش‌فرض قرار نیست پای انسان برای مدّت طولانی در آن بماند یا برای فعالیت روزانه از آن استفاده شود. همین امر بهانه خوبی برای تولیدکنندگان کفش مجلسی فراهم کرده تا در طراحی کفش مجلسی ظاهر و تزئینات آن را در اولویت قرار داده و به‌راحتی و سلامت کفش توجه کم‌تری داشته باشند. به همین خاطر است که بیشتر افراد، حداقل یک‌بار تجربه پوشیدن کفش مجلسی تنگ و آزاردهنده رادارند.در ادامه به راه های گشاد کردن کفش مجلسی تنگ میپردازیم.

فهرست مطالب

13 دیدگاه دربارهٔ «چگونه کفش مجلسی تنگ را گشاد کنیم؟»

  1. سلام .من دستور گشاد کردن کفش با پارچه رو انجام دادم خوب بود .برای کفش های مجلسی که پا رو میزنه هم پیشنهادی دارید؟

  2. از بچگی برای گشاد شدن کفش پنجه تنگ از روزنامه خیس و فریزر استفاده میکردم همیشه هم جواب میده.تازه اینجوری بقیه قسمتای کفش فرم قبلیشونو حفظ میکنن.من هنوزم از همین روش استفاده میکنم.

  3. بهترین راه گشاد کردن کفش با دستگاه قالب گشاد کن کفش هستش که مغازه هایی که کفش چرم میفروشن دارن.هم ساده و سریعه هم قطعا جواب میده.البته فقط برای نیم سایز خوبه بیشتر از نیم سایز ظاهر کفش تغییر میکنه.

  4. بهترین راه گشاد کردن کفش با دستگاه قالب گشاد کن کفش هستش که مغازه هایی که کفش چرم میفروشن دارن.هم ساده و سریعه هم قطعا جواب میده.البته فقط بریا نیم سایز خوبه بیشتر از نیم سایز ظاهر کفش تغییر میکنه.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *