برند گینو

همه چیز در مورد برند گینو

شرکت گینو به لطف رنه گینو، شیمی‌دان مشهور، طی ۵۰ سال در فرانسه آغاز به کار کرد. این شرکت در جهت تولید محصولات گیاهی مراقبت از پوست فعالیت می‌کرد. این شرکت در آغاز کار خود بیشتر بر روی تولید محصولات گیاهی در حوزه آب‌رسانی و هیدرودرمی پوست تمرکز داشت. علاوه بر آن در همین حوزه محصولاتی را برای استفاده در منزل برای مشتریان خود تولید کرد. درزمینهٔ تولید محصولات زیبایی پوست از اولین برندها، برند گینو است که از کمپلکس فعال حیات سلولی حاوی ۵۶ ماده مؤثر فعال موردنیاز پوست استفاده کرده است. درواقع می‌توان گفت که در محیط آزمایشگاهی می‌توان با این ترکیبات فعال بیولوژیک به ساخت یک پوست جدید پرداخت.

معرفی برند گینو

این شرکت از آخرین تکنیک‌ها، بیشترین و بهترین استفاده را در جهت حفظ جوانی و شادابی پوست برده است.

این برند همچنین از اولین برندها در زمینهٔ تولید محصولات جوان‌کننده و ضد چروک پوست است که ترکیبات بسیار جدید و مؤثر را دارا است.

درمجموع این شرکت محصولات خود را در سه سطح صورت، بدن، آفتاب و در دو نوع محصولات سالن و منزل در حوزه‌های درمان و مراقبت از پوست ارائه می‌دهد.

اکنون بیش از ده هزار سالن زیبایی در سراسر جهان خدمات زیبایی را توسط متخصصین باتجربه زیر نظر موسسه گینو ارائه می‌دهند.

تولید محصولات با بهترین کیفیت و ارائه خدمات درمانی از اولین اهداف شرکت گینو است. در محصولات درمانی گینو از ترکیبات مؤثر با بیشترین غلظت استفاده می‌شود.

فلسفه گینو

شرکت گینو می‌گوید که پوست هر شخص منحصربه‌فرد است و در محیط‌های متنوع و موقعیت‌های مختلف استرس‌زا، به‌صورت منحصربه‌فردی واکنش نشان خواهد داد. پایه استراتژی‌های درمانی و مراقبت‌های حرفه‌ای برند گینو همین عقیده آن‌ها است. ایده و استراتژی‌هایی که سلامت و زیبایی پوست را که موجب شهرت گینو است نتیجه می‌دهند.

چشم‌اندازهای شرکت

با بیش از ۳۰ سال تجربه و حرفه، برند گینو، زیباسازی زنان است. آزمایشگاه‌های تحقیقاتی پیشرفته شرکت گینو روش‌های منحصربه‌فرد درمان صورت و بدن را ایجاد کرده‌اند که اعتبار سالن‌های زیبایی و آبگرم پیشرفته را در سراسر جهان تثبیت کرده است.

شرکت گینو

گینو یک متخصص مشهور در جهان در زمینهٔ تولید محصولات مراقبت از پوست و زیبایی است.

خط تولید این شرکت که با مارک‌های Guinot و Mary Cohr و Master colors به‌طور انحصاری از طریق حرفه‌ای و توسط متخصصان زیبایی ارائه می‌شود. این شرکت محصولات خود را مستقیماً از طریق شرکت‌های تابعه در آلمان و مکزیک و به‌ویژه از طریق شبکه جهانی توزیع‌کنندگان مجاز تأمین می‌کند.

این شرکت همچنین یک سیستم حق رأی دادن برای سالن‌های خود ایجاد کرده است. به همین ترتیب محصولات این شرکت در بیش از ۷۰ کشور جهان و حدود ۹۰۰۰ سالن در سراسر جهان موجود است.

همه چیز در مورد برند گینو
شرکت گینو

درمان‌های برند گینو

خط اصلی شرکت گینو دارای مجموعه‌ای از درمان‌ها است که توسط شرکت توسعه‌یافته است. از یونیزاسیون در تهیه کرم‌های این شرکت استفاده می‌شود.

سایر درمان‌ها شامل Beaute Neuve یک درمان چهارساعته صورت است. لیفتوزوم یک روش سفت کننده برای پوست بالغ است. مواد معطر با استفاده از روغن‌های اساسی و Tres Homme مخصوص پوست آقایان ساخته‌شده است.

لیست‌های طولانی از کرم‌ها و لوسیون‌های مراقبت از پوست، مراقبت از بدن و ضد آفتاب برای استفاده در خانه موجود است. علاوه بر این خط مراقبت از پوست برند گینو نام تجاری Mary Cohr را در مورد درمان و کرم‌ها تولید کرده است که از روغن‌های اساسی به‌عنوان مواد فعال آن‌ها استفاده می‌کند.

مرکز تولید محصولات گینو

گینو ارائه محصولات خود را با خط لوازم‌آرایش حرفه‌ای Master Colors جمع‌آوری می‌کند. این موارد منحصراً از طریق سالن‌های زیبایی و سایر متخصصان زیبایی در دسترس است.

مرکز تولید محصولات گینو در مرکز اصلی آن در ملون نزدیک پاریس است.

گینو از سال ۱۹۷۲ تحت مالکیت و هدایت Jean_Daniel Mondin قرار دارد. این شرکت آخرین درآمد بیش از ۷۵ میلیون یورو (۱۰۰ میلیون دلار) را در سال ۲۰۰۴ گزارش کرد.

ایده‌ای برای مراقبت از زیبایی در سال ۱۹۳۰

ریشه برند گینو در کار مهندسی شیمی رنه گینو بود که از اواخر دهه ۱۹۲۰ و ۱۹۳۰ کار با محصولات مراقبت از پوست و تمیز کردن را آغاز کرد.

پیشینه شیمیایی گینو به او این امکان را می‌داد تا از دیدگاه علمی به بازار مراقبت از پوست و زیبایی نزدیک شود. در سال ۱۹۳۰ گینو با تشخیص پاک‌سازی عمیق پوست به مواد مؤثر موجود در کرم‌های مراقبت از پوست اجازه نفوذ عمیق‌تر، اولین موفقیت خود را به دست آورد.

فعالیت‌های گینو

طی چند دهه آینده گینو فهرستی بیش از ۵۵ ماده فعال بیولوژیکی تهیه کرد که می‌تواند برای درمان انواع پوست استفاده شود.

گینو همچنین شروع به آزمایش استفاده از الکتریسیته به‌عنوان وسیله‌ای برای تحریک عملکرد مواد مختلفی که در کرم‌هایش گنجانده‌شده است، کرد.

این نوآوری‌ها برای استفاده همسر وی در سالن زیبایی پاریس خود تهیه‌شده است. در اوایل دهه ۱۹۶۰ فرمول‌های گینو برای جلب‌توجه سایر سالن‌ها در پاریس شروع‌شده بود.

برای پاسخ به افزایش تقاضا، گینو شرکت خود را به نام rene Guinot در Montereuil، حومه پاریس تأسیس کرد. این شرکت با کارمندان کمی و یک شبکه مشتری متشکل از ۲۲ سالن فعالیت خود را آغاز کرد.

فعالیت های مختلف
فعالیت های مختلف برند گینو

کایتودرمی

شخص گینو به تولید فرمول‌ها و روش‌های درمانی جدید و به‌ویژه مواردی که شامل استفاده از جریان الکتریکی است ادامه داد.

آزمایشات برند گینو جهت‌گیری خود را به سمت استفاده از تکنیک‌های یونیزاسیون آغاز کرد.

تا سال ۱۹۶۵ گینو موفق شد اولین درمان موفقیت‌آمیز خود را نهایی کند که وی آن را کایتودرمی به‌جای هیدرودرمی نامید.

این درمان به مدت ۹۰ دقیقه شامل چندین مرحله بود. ازجمله یک مرحله یونیزاسیون برای پاک‌سازی پوست و پس‌ازآن استفاده از ژل‌های مخصوص استفاده‌شده با کمک الکترودهای غلتکی انجام شد.

به گفته گینو، استفاده از الکترودها باعث می‌شود که مواد فعال حتی بیشتر از روش ماساژ دستی در پوست نفوذ کنند.

در مرحله بعدی درمان، یک ‌لایه گاز که از طریق آن جریان الکتریکی عبور داده‌شده بود، روی صورت قرار گرفت تا وسیله‌ای برای افزایش اکسیژن‌رسانی به سلول‌های پوست باشد. درمان با استفاده از کرم‌ها و ژل‌های مختلف با ماساژ سنتی به پایان رسید.

ساخت یک برند جهانی از سال ۱۹۷۲

معالجات برند گینو محبوب بود و به‌زودی توسط دامنه وسیع‌تری از سالن‌های زیبایی و مشتریان آن‌ها مورد استقبال قرار گرفت.

با این‌وجود این شرکت در مقیاسی کاملاً کوچک فعالیت خود را آغاز کرد و درآمدی معادل تقریباً سیصد هزار دلار را در دهه ۱۹۷۰ کسب کرد. بااین‌حال اوایل دهه ۱۹۷۰ مرحله جدیدی را در رشد شرکت رقم زد.

در سال ۱۹۷۲ دکتر ژان دانیل موندین، جوان شیمی‌دان و دکترای علوم دارویی، شرکت رنه گینو را خریداری کرد. تحت نظر موندین، گینو به‌سرعت به یک تولیدکننده صنعتی با تمرکز بین‌المللی تبدیل شد.

این شرکت برای توسعه بین‌المللی خود بر روی ایجاد شبکه‌ای از توزیع‌کنندگان محلی تمرکز کرد. به‌عنوان‌مثال در انگلستان، راب رابسون در سال ۱۹۷۲ یک شرکت توزیع به‌منظور معرفی کایتودرمی و بقیه خط تولید گینو به بازار تأسیس کرد.

موندین که همچنان به تصفیه مداوم محصولات خود ادامه می‌داد، همچنین سیستم حق رأی دادن را راه‌اندازی کرد. به‌عنوان بخشی از این سیستم متخصصان زیبایی درمانی احتمالی موظف به دریافت آموزش و تأیید مجوز از گینو شدند. فروش محصولات این شرکت در همان زمان محدود به سالن‌ها بود و به برند کمک کرد تا تصویری منحصربه‌فرد بسازد.

معرفی لوازم‌ آرایشی

برند گینو همچنین به دنبال مناطق جدید برای گسترش محصولات خود است.

این شرکت به‌طور طبیعی در اواخر دهه ۱۹۷۰ به بازار لوازم‌آرایشی روی آورد و نام تجاری لوازم‌آرایشی Mary Cohr را روی آن گذاشت. بااین‌حال، خط ماری کر به‌طور فزاینده‌ای به یک درمان موازی آبگرم و سالن مبتنی بر استفاده از روغن‌های اساسی تبدیل شد.

در سال ۱۹۸۷، این شرکت برای اولین بار از Mary cohr catiovital برای درمان صورت استفاده کرد. این محصول مبتنی بر سالن همچنین توسط طیف جدیدی از محصولات برای مصرف خانگی که به‌طور انحصاری از طریق تعداد روزافزون سالن‌های شبکه توزیع گینو فروخته می‌شود، پشتیبانی می‌شود.

لوازم آرایشی
لوازم آرایشی برند گینو

شبکه توزیع جهانی

با افزایش شهرت مارک‌های گینو و ماری کر، فروش برند گینو به‌طور فزاینده‌ای از فراتر از فرانسه حاصل شد.

در حمایت از این رشد، شرکت توسعه شبکه توزیع جهانی خود را بر اساس مجوزها و مشارکت با شرکت‌های محلی آغاز کرد.

این شرکت با دو شرکت در ایالات‌متحده روابط توزیع برقرار کرد: Lachman Imports در ساحل شرقی و Thibinnt International در ساحل غربی.

در استرالیا در سال ۱۹۹۰، این شرکت توزیع انحصاری آن بازار را به جان پریچارد اینترنشنال واگذار کرد.

در سال ۱۹۹۳، گینو حضور ژاپنی خود را از طریق توافق‌نامه توزیع با Mondom Corporation تولیدکننده پیشرو در مراقبت از مردان و سایر محصولات مراقبت از زیبایی در آن بازار، تقویت کرد.

این شرکت همچنین تعدادی شرکت تابعه خود را در اوایل دهه ۱۹۹۰ تأسیس کرد، به‌ویژه در آلمان و مکزیک. در اواسط دهه ۲۰۰۰، شبکه توزیع شرکت رشد کرده و حدود ۷۰ کشور را شامل می‌شود.

توسعه مرکز تأسیسات

حمایت از رشد این شرکت تأسیسات اصلی برند گینو تولید آن در ملون، در والدسن خارج از پاریس بود.

در سال ۱۹۹۲ این شرکت با گسترش فضای خود به ۱۸۰۰۰ مترمربع، مرکز تأسیسات را توسعه داد. این توسعه در سال ۱۹۹۳ تکمیل شد. افزایش ظرفیت به رشد قوی شرکت از دهه ۱۹۹۰ کمک کرد و تا سال ۱۹۹۸ این شرکت فروش معادل نزدیک به ۴۲ میلیون یورو را گزارش کرد. در آن سال این شرکت با تأسیس یک مرکز تحقیقاتی اختصاصی توسعه محصول خود را گسترش داد.

تلاش‌های جدید تحقیقاتی این گروه به‌سرعت نتیجه داد و تا سال ۱۹۹۹ این شرکت محصول جدیدی را با نام Epil Confort به بازار عرضه کرد که سیستم دفع طولانی‌مدت آن است. سال بعد این شرکت خط تولید جدید دیگر به نام Longue Vie Cellulairo را با درمان‌های جداگانه‌ای برای قسمت‌های مختلف بدن راه‌اندازی کرد.

حق رأی دادن در قرن جدید

در همان زمان، گینو شروع به توسعه یک مدل توزیع جدید کرد. در سال ۲۰۰۰ این شرکت آزمایش یک قالب جدید حق رأی دادن را به نام Guinot Paris Spa شروع کرد.

اولین سالن‌های اسپا در آن سال در پاریس به بازار عرضه شد و در آن متخصصان زیبایی حضور داشتند که توسط خود گینو آموزش‌دیده‌اند.

موفقیت در قالب باعث گسترش برند گینو شد. تا سال ۲۰۰۳، تقریباً ۱۹ مرکز آبگرم گینو پاریس در حال فعالیت بود، ازجمله اولین آبگرم در خارج از کشور. به‌عنوان‌مثال در انگلستان این شرکت یک آبگرم پرچم‌دار را در سال ۲۰۰۲ در لندن افتتاح کرد.

راه‌اندازی مجموعه لوازم‌آرایشی جدید

تا آن زمان گینو یک مجموعه لوازم‌آرایش جدید را به نام Master Colors راه‌اندازی کرده بود. این راه‌اندازی، شرکت را قادر به تغییر مکان نام تجاری Mary Cohr خود کرد که به‌طور فزاینده‌ای به‌عنوان یک خط موازی از درمان‌های زیبایی با مارک اصلی گینو توسعه‌یافته است.

همه چیز در مورد برند گینو
راه‌اندازی مجموعه لوازم‌آرایشی جدید

به‌منظور تمایز یافتن از برند گینو، مجموعه ماری کر فرمول‌های جدیدی را مبنی بر استفاده از روغن‌های اساسی و رایحه‌درمانی تصویب کرد. در سال ۲۰۰۲ این خط با عنوان Aromatic Face درمانی مجدداً راه‌اندازی شد.

در همین حال گینو به تولید محصولات جدید با نام خود ادامه داد. این منجر به اولین درمان لاغری جدید Absolue Minceur، ارائه‌شده در سال ۲۰۰۳ شد.

معرفی مجتمع جدید

این شرکت در حمایت از افزایش فروش خود، مرکز تولید خود را در ملون مجدداً گسترش داد و ۱۴۰۰۰ مترمربع فضای ذخیره‌سازی به سایت افزود.

این پروژه در سال ۲۰۰۳ به اتمام رسید. این تسهیلات گسترده به راه‌اندازی موفقیت جدید برند گینو در سال ۲۰۰۴ کمک کرد، زمانی که این شرکت درمان ضد پیری Youth Boost را معرفی کرد.

به دنبال آن، به‌روزرسانی پرچم‌دار درمان گروه هیدرودرمی تحت عنوان Hydradermic Lift انجام شد. در این روش درمانی جدید از جریان‌های میکرو برای شبیه‌سازی اثرات لیفت صورت استفاده‌شده است.

در پایان سال ۲۰۰۵ این شرکت روش درمانی دیگری به نام Technispa اضافه کرد که به‌عنوان یک درمان لاغری ضد سلولیت به بازار عرضه شد.

هم‌زمان با ادامه توسعه این شرکت در درمان‌های جدید به جستجوی مواد فعال جدید نیز ادامه داد. به‌عنوان‌مثال، در مارس ۲۰۰۶، گینو مجتمع جدیدی را به نام Dermostimulines معرفی کرد.

این محصول قرار بود جایگزین رتینول یا ویتامین A موجود در بسیار از محصولات این گروه شود. با فروش بیش از ۷۵ میلیون یورو، گینو خود را به‌عنوان یک نام پیشرو در بازار مراقبت از زیبایی برای قرن جدید معرفی کرد.

تاریخ‌های کلیدی برند گینو

 • ۱۹۳۰: رنه گینو درمان‌های جدید مراقبت از پوست را بر اساس تمیز کردن عمیق ایجاد می‌کند.
 • ۱۹۶۳: گینو شرکت Rene Guinot را برای تأمین درمان‌های مراقبت از پوست سالن‌های زیبایی پاریس تأسیس کرد.
 • ۱۹۶۵: این شرکت سیستم درمان پوست هیدرودرمی را معرفی کرد.
 • ۱۹۷۲: زان دانیل موندین شرکت رنه گینو را خریداری و گسترش عمده تولید و توزیع این شرکت را آغاز کرد.
 • ۱۹۷۷: سری لوازم‌آرایشی ماری کر معرفی شد.
 • ۱۹۹۰: گینو توسعه بین‌المللی را آغاز کرد و مشارکت‌های توزیع را در سراسر جهان برقرار کرد.
 • ۱۹۹۳: این شرکت تولید تأسیسات تولیدی ملون خود را به ۱۸۰۰۰ مترمربع کامل کرد.
همه چیز در مورد برند گینو
تولیدات برند گینو
 • ۱۹۹۸: گینو یک بخش تحقیق و توسعه اختصاصی افتتاح کرد.
 • ۲۰۰۰: قالب حق رأی دادن Guinot Paris Spa راه‌اندازی شد.
 • ۲۰۰۱: گینو خط تولید لوازم‌آرایشی Master Colors خود را راه‌اندازی کرده و نام تجاری Mary Cohr را برای تأکید بر رایحه‌درمانی و ترکیبات روغن اساسی تغییر مکان می‌دهد.
 • ۲۰۰۳: توسعه جدید تأسیسات ملون به پایان رسید و اندازه آن را به ۳۰ هزار مترمربع رساند.
 • ۲۰۰۵: درمان‌های TechniSpa و Hydradermic Lift معرفی شدند.
 • ۲۰۰۶: گینو یک ماده فعال‌کننده جدید فعال به نام Dermostimulines معرفی کرد.

برخی محصولات برند گینو

بعد از آشنایی کامل با برند گینو لازم است که با برخی از محصولات این برند معروف نیز آشنا شوید.

این محصولات شامل: سرم تایم لوجیک، پاک‌کننده میسلار، محلول پاک‌کننده چشم اکسپرس، اکتی ‌رید فلش، روغن پاک‌کننده اکلرسیسان، سرم اکلرسیسان ویتامین c، سرم بیواکسیژن، سرم لانگ وی، بالم لب لانگ وی، سرم نوتری سلولار، سرم لیفتازوم، شیر هیدرا برنز، سرم هیدرا سلولار، شیرپاک‌کننده هیدرافرشور، شیرپاک‌کننده هیدراکانفورت، ژل نتویان ویزاژ آقایان، ژل ژامب لرژ، کرم بیواکسیژن، کرم بوته نو، کرم روز اکلرسیسان نیووایت SPF30، کرم لانگ وی سلولار، کرم شب اکلرسیسان نیووایت، کرم لانگ وی بدن، کرم لانگ وی آقایان، کرم آنتی ریدز، کرم نوتریسون کامفورت، روغن برنزه دیام سان، کرم ایج لوجیک، لانگ وی سینه، کرم رد لوجیک، دئوکرم کاهش‌دهنده روند رشد مو، ایج سان چشم، روغن مریفیک، ماسک پوراکلیبر می‌شود.

سخن آخر

در این مقاله سعی کردیم بتوانیم شما را با برند گینو آشناسازیم. در ادامه به معرفی برخی از محصولات آن بپردازیم. برند گینو با تولید محصولات بی‌‌نظیر و به‌کارگیری درمان‌هایی همگام با تکنولوژی روز دنیا در قلب تمام خانم‌ها در سرتاسر دنیا جای دارد. امیدواریم توانسته باشیم شما را با این برند آشنا کنیم.


منابع

referenceforbusiness.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *