ترفندهای مرتب کردن کمد دیواری

ترفندهای مرتب کردن کمد دیواری

نظم یکی از کلیدی ترین موضوعاتی است که هر شخصی باید آن را در زندگی شخصی اش رعایت کند، تا به کمک آن بتواند در سامان بخشیدن به مسائل اجتماعی نیز نقش داشته باشد، چرا که اگر در یک خانه که اجتماع بسیار کوچکی است، هر کسی نظم را به خوبی رعایت کند، در نهایت آن خانه یک اجتماع منظم خواهد بود.

کمد دیواری نیز یکی از مولفه های ایجاد نظم در خانه است، برای این که بتوانید در کمد دیواریتان نظم خوبی به وجود بیاورید، بهتر است آن را پارتیشن بندی کنید و برای وسایل مختلف، جاهای متفاوتی در نظر بگیرید، به این شکل تعداد بیشتری وسیله در فضای کمتری جای خواهند گرفت.
برای اینکه بتوانید کمد دیواری های منزلتان را به خوبی سامان دهید، راه حل هایی در ادامه به شما ارائه می کنیم که می تواند در این زمینه برای شما بسیار مفید باشد.

مرتب کردن کمد دیواری
مرتب کردن کمد دیواری

دسته‌بندی لباس‌های کودکان از طریق سایز آن‌ها

اگر دارای چند فرزند هستید و مجبورید برای آن ها از یک کمد دیواری استفاده کنید، پیشنهاد میکنیم لباس‌ها را به ترتیب سایز دسته بندی کنید، چرا که اینگونه مشخص است که کدام لباس ها متعلق به چه کسی است و نظم خوبی در کمدهایتان حاکم خواهد شد.
فراموش نکنید که گاهی ممکن است این کار شدنی نباشد، در این صورت بهتر است با استفاده از وسایل جدا کننده چند بخش مجزا ایجاد کرده و هر کدام را در اختیار یکی از فرزندانتان قرار دهید و باعث ایجاد نظم خوبی در میان لباس های آن ها شوید.

سعی کنید لباس های مرتبط با هر فصل را از دیگری جدا کنید و حتی الامکان آن ها را در خارج از کمد دیواری و در جایی خارج از دسترس قرار دهید و فقط لباس های فصلی که درآن هستید را در کمد دیواری قرار دهید، چرا که اینگونه کمدتان خلوت تر خواهد شد.

تاکردن صحیح لباس‌ها

گاهی به دلیل تا کردن نامناسب، لباس‌ها فضای زیادی را اشغال میکنند و حتی ممکن است آسیب ببیند، از این رو بهتر است به کمک جست و جوهای اینترنتی از نحوه صحیح تا کردن لباس ها اطلاع پیدا کنید و آن ها را با روشی اصولی تا کنید.
آموختن صحیح تا کردن لباس ها فقط در چیدن کمد دیواری مهم نیست، هنگامی که می خواهید به مسافرت بروید برای مثال در هنگام سفر با تور مشهد و تور هایی از این قبیل نیز اهمیت دارد و باید آن ها را به بهترین شکل ممکن همراه خود ببرید.

تا کردن صحیح لباس‌ها
تا کردن صحیح لباس‌ها

قفسه بندی کمد دیواری

قفسه بندی کمد دیواری هوشمندانه ترین کاری است که شما میتوانید برای نظم بخشیدن به لباس هایتان انجام دهید، به این شکل که می توانید لباس های زیرتان را در یک قفسه، تیشرت هایتان را در یک قفسه، شلوارهایتان را در یک قفسه و جوراب ها و سایر لباس هایتان را در قفسه های دیگری قرار دهید، اینگونه دسترسی به آن ها نیز بسیار آسان است و هرگاه به لباسی نیاز داشتید می توانید در قفسه مربوطه به دنبال آن بگردید و به راحتی به آن دسترسی پیدا کنید.
ممکن است در ابتدا برایتان کمی سخت باشد که از طبقه بندی استفاده کنید، اما به مرور به آن عادت می کنید و از استفاده اش لذت می برید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *