آیا استفاده از شیشه پاک کن مزیت اقت

آیا استفاده از شیشه بالکن مزیت اقتصادی هم به همراه دارد؟

پیش از پرداختن به هر موضوعی و هر خریدی در ابتدا باید به هزینه هایی که این خرید برایتان در پی خواهد داشت، توجه کنید. در این مطلب قرار است تا در خصوص شیشه حمام و شیشه بالکن که هر دوی آن‌ها سال های سال است که استفاده می شوند، با هم صحبت کنیم. حتما جالب است که بدانید استفاده از شیشه بالکن نسبت به شیشه حمام بسیار جا افتاده تر و رایج تر است، شاید حتی تا کنون نمی دانستید که بالکن‌های شیشه ای و شیشه بالکن های استفاده شده در آن ها از جنس شیشه مخصوصی هستند و شرایط ویژه ای را برای ساخت و نصب پشت سر می گذارند.

پیش از پرداختن به هر موضوعی در خصوص انواع شیشه بالکن و یا شیشه حمام، بهتر است ویژگی های این دو نوع شیشه را مورد بررسی قرار دهیم. تلاش بر آن است که بیشترین تمرکز بر روی ویژگی هایی باشد که بیشتر از دیگر موارد مورد تمرکز قرار دارند.

• نصب سریع السیر
نام سریع السیر ما را به یاد قطارهای سریع و السیر و ایمنی می اندازد که در برخی از کشورها وجود دارند و می‌توانید به راحتی در واگن‌های آن قطارها بنشینید و در هنگام خوردن چای، مجله مورد نظرتان را مطالعه کنید. شیشه حمام و شیشه بالکن که دارای نصب سریع السیر هستند هم چنین شرایطی را برای افراد تداعی خواهند کرد. با نصب بسیار سریع می توانید یک بالکن شیشه ای و یا یک کابین دوش امن و راحت را در کمترین زمان ممکن داشته باشید و آرامش را در این مکان ها حس کنید.
• اسراف ممنوع
موضوع مهم بعدی که می تواند جز ویژگی ها و نکات مثبت در استفاده از شیشه حمام و شیشه بالکن تلقی شود، مربوط به هزینه های لازم برای اجرا و نصب این سازه های شیشه ای است. نیازی به صرف هزینه های گزاف و زیاد برای ساخت یک حمام و یا بالکن معمولی با آجر و سیمان ندارید، بلکه می توانید به سادگی و با صرف کمترین هزینه و همچنین استفاده از شیشه بالکن و یا شیشه حمام به راحتی این بخش های خانه و یا هر ساختمانی را بسازید و از آن استفاده کنید.

• لاکچری تر بودن
داشتن یک حمام شیشه ای و یا یک بالکن شیشه ای در هر خانه و به طور کلی هر ساختمانی می تواند ظاهر بسیار لوکس تر و جذاب تری را به ساختمان هدیه دهد که هم در نمای بیرونی ساختمان تاثیر مثبت می گذارد و هم آن که می تواند در ظاهر داخلی خانه موثر واقع شود. تصور کنید یک بالکن شیشه ای دارید و شیشه بالکن زیادی را هم در آن استفاده کرده اید، می توانید از گلدان های رنگی زیبا و در ابعاد گوناگون و یا دیگر تزئینات لازم استفاده کنید تا ظاهر و نمای بسیار بهتری را به ساختمان ببخشید.

شیشه حمام و مشکلات و آسایش هایی که با خود آورده است!

همان طور که همه ما می دانیم، شیشه حمام به کار رفته در ساخت کابین دوش می تواند در کنار راحتی و مزیت هایی که با خود به همراه می آورد، معایب و سختی هایی نیز داشته باشد؛ در این قسمت قصد داریم تا در خصوص مزیت ها و همچنین معایب مربوط به شیشه حمام و یا شیشه بالکن توضیحاتی را ارائه نماییم.
• نقض حریم شخصی
به عقیده بسیاری از افراد، دوش گرفتن در یک اتاقک شیشه ای می تواند حریم خصوصی افراد را به سادگی نقض کند. این موضوع به سادگی قابل حل است و سازندگان انواع و اقسام شیشه حمام به این موضوع کاملا توجه کرده اند. تولید شیشه های مات برای شیشه حمام یکی از ساده ترین راهکارها بر این این موضوع است؛ دومین راهکار می تواند استفاده از پرده و کاور است.
• روشن کردن فضای داخلی حمام
در داخل یک حمام عادی می توانید به راحتی متوجه این موضوع شوید که در صورت نبودن پنجره و یا لامپ، دوش گرفتن ساده کار بسیار مشکلی می شود؛ اما در یک حمام شیشه ای که دارای شیشه حمام مات و یا ساده باشد، نور دیگر قسمت های اتاق به سادگی وارد حمام می شود و می توانید حتی بدون وجود لامپ هم این روشنایی را حس کنید.
• استفاده از فضاهای ناقص
در بسیاری از ساختمان ها و خانه ها موضوع ناقص بودن طرح و نقشه وجود دارد. این ناقص بودن خانه ها می تواند باعث آن شود که بسیاری از فضای موجود بلا استفاده در نظر گرفته شود. فرض کنید که می خواهید در عوض درست کردن یک حمام معمولی از یک حمام شیشه ای استفاده کنید، طبیعتا اگر به عکس های حمام شیشه ای و شیشه حمام های استفاده شده نگاه کنید، متوجه می شوید که معمولا از فضاهای گوشه ها برای ساخت کابین دوش استفاده کرده اند.
• نیاز به فضای کوچک
موضوع دیگری که می تواند جز ویژگی های مثبت استفاده از شیشه حمام در ساخت حمام شیشه ای شود، مربوط به آن است که به علت آن که معمولا یک الی دو وجه از حمام از شیشه حمام ساخته شده است، می توان گفت نیاز به فضای آن چنانی به جهت مواردی همچون درب ورودی و…ندارد، زیرا درب این نوع از حمام معمولا کشویی است.
• نیاز به حداقل مواد مورد نیاز برای ساخت
یک حمام عادی و یا یک بالکن معمولی را در نظر بگیرید، برای ساخت آن ها به تیر آهن، آجر، ملات، سیمان، گچ، کاشی کاری، موزائیک و ده ها مورد دیگر نیاز است. حالا یک بالکن شیشه ای و یا یک حمام شیشه ای را در نظر بیاورید؛ موادی که برای ساخت این موارد مورد نیاز است، شیشه بالکن یا شیشه حمام، پروفیل، ابزار و یراق آلات اتصالی و همچنین کاشی کاری کف محوطه است. مسلما از لحاظ اقتصادی و همچنین فعالیتی، ساخت سازه های شیشه ای می تواند بسیار بهتر و سریع تر باشد.
• اجرا و نصب فوری
موضوع مهم بعدی در خصوص اجرا و نصب بسیار سریع این سازه ها است. به طور مثال برای ساخت یک حمام شیشه ای، در صورتی که کاشی کاری محوطه و لوله کشی آن انجام شده باشد، می توانید به سادگی و پس از نصب شیشه حمام ها، با خیال راحت یک دوش آب گرم بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *