دستگاه لاک خشک ‌کن

دستگاه لاک خشک ‌کن

داشتن ناخن‌های لاک‌زده و یکدست چیزی است که یک خانم شیک‌پوش هرگز از آن غافل نخواهد شد. داشتن ناخن‌های زیبا نه‌تنها باعث می‌شود که فرد احساس اعتمادبه‌نفس بسیار بیشتری داشته باشد. بلکه نشان‌دهنده رعایت بهداشت فردی شما است. اگر شما به لاک زدن علاقه دارید و می‌خواهید ناخن‌های لاک‌ زده صیقلی و یکدستی داشته باشید ، بهتر است یک دستگاه لاک خشک‌ کن خوب بخرید. با ما همراه باشید تا با این دستگاه لاک خشک‌ کن بیشتر آشنا شوید.

دستگاه لاک خشک‌ کن چیست؟

اگر تابه‌حال برای داشتن ناخن‌های لاک‌زده زیبا و صیقلی تلاش کرده باشید می‌دانید که انجام این کار به‌اندازه گفتنش آسان نیست و باید تلاش کنید تا بتوانید ناخن‌های لاک‌ زده یکدستی داشته باید.

می‌دانید که پس‌ازاین که ناخن‌های خود را لاک زدید باید چند دقیقه صبر کنید تا ناخن‌های شما به‌طور کامل خشک شوند . اما در طول این مدت ممکن است لاک شما خراب شود یا لکه شود. اگر شما نمی‌خواهید وقت و تلاشی را که برای تکمیل لاک ناخن‌ها خود صرف کرده‌اید، هدر برود (که فکر نمی‌کنم کسی این اتفاق را دوست داشته باشد.) نیاز دارید که از یک دستگاه لاک خشک ‌کن استفاده کنید .

با استفاده از این دستگاه شما دیگر نگران این موضوع نخواهید بود که در طول زمان خشک شدن ناخن‌ها اتفاقی برای لاک شما پیش بیاید . همچنین شما با استفاده از دستگاه لاک خشک‌ کن، می‌توانید اطمینان داشته باشید که ناخن‌های شما بعد از لاک زدن کاملاً یکدست و صیقلی هستند. این دستگاه مزیت‌های زیاد دیگر نیز دارد که در ادامه این متن به آن‌ها می‌پردازیم.

چرا باید این دستگاه را بخریم؟

یک از محصولاتی که شما برای داشتن ناخن‌ها لاک‌زده یکدست و زیبا به آن نیاز دارید دستگاه لاک خشک ‌کن است. اگر مرتباً ناخن‌های خود را لاک می‌زنید باید برای داشتنش سرمایه‌گذاری کنید. زیرا قطعاً داشتن این دستگاه باعث جلوگیری از حوادث احتمالی که ممکن است درحالی‌که منتظر خشک شدن طبیعی ناخن‌ها هستید اتفاق بیفتد، می‌شود.

عوارض کاشت ناخن یکی از بهترین مقالات سایت است . میتوانید آن را خوانده و به ناخن های بیشتر رسیدگی کنید.

کاهش زمان خشک شدن ناخن‌ها

 دستگاه لاک خشک‌ کن کار خشک‌ کردن ناخن‌های شما را فقط در چند دقیقه انجام می‌دهد. اما اگر شما بخواهید به‌صورت سنتی ناخن‌های خود را خشک‌کنید. ممکن است مجبور شوید حدود نیم ساعت صبر کنید تا ناخن‌های شما کاملاً خشک شود. فقط تصور کنید که اگر به‌جای خشک‌کردن ناخن‌ها به‌صورت سنتی از دستگاه لاک خشک‌ کن استفاده می‌کردید. می‌توانستید با ۳۰ دقیقه اضافی چه‌کاری انجام دهید.

کاهش زمان
کاهش زمان خشک شدن ناخن ها

مدیریت مشتری‌ها

اگر شما مدیر یک سالن آرایشی هستید استفاده از دستگاه لاک خشک ‌کن در مدریت وقت شما بسیار مفید خواهد بود . همچنین این کار را برای شما ساده می‌کند.

اگر در یک سالن مشغول کار هستید، می‌دانید که بعضی‌اوقات چندین مشتری به‌صورت هم‌زمان به سالن مراجعه می‌کنند و شما باید این مشتری‌ها را مدیریت کنید.

دستگاه لاک خشک ‌کن زمانی که شما برای هر فرد باید صرف کنید را کم‌تر می‌کند و البته شانس شمارا برای داشتن مشتری‌های راضی‌ بیشتر می‌کند چون کار مشتری زودتر انجام می‌شود.

اگر شما این دستگاه را خریداری کنید پس از مدتی خواهید دید که خدمات سریع‌تر و بهتری به مشتریان خود ارائه می‌دهید. هر مشتری زمان کمتری را در سالن زیبایی صرف می‌کند پس درنتیجه فضا کافی برای انجام کار برای مشتریان دیگر نیز فراهم می‌شود.درنتیجه شما مشتریان بیشتری خواهید داشت و درامدتان افزایش میابد.

همچنین وقتی‌که شما کار مشتریان را سریع انجام دهید رضایت مشتری‌ها جلب می‌شود شما را به دیگران معرفی می‌کند و این موضوع در درازمدت باعث ارتقاء سطح شما می‌شود.

تضمین پایان بهتر

 دستگاه لاک خشک‌ کن نه‌تنها زمان خشک شدن لاک را سریع‌تر می‌کند. بلکه به شما اطمینان می‌دهد که وقتی کارتان تمام شد ناخن‌هایی با ظاهری عالی و یکدست خواهید داشت.

اگر به ست کردن لاک با لباس علاقه دارید ، بهتر است این مقاله را بخوانید و با داشتن یک لاک زیبا همیشه جذاب باشید.

جلوگیری از حوادث احتمالی

این دستگاه به جلوگیری از حوادث که ممکن است برای ناخن‌های شما پیش بیاید کمک می‌کند. لکه شدن یا خراب شدن ناخن‌های تازه پوشیده شده اتفاقی کاملاً آسان است. هرچه سریع‌تر آن ناخن‌ها شما خشک شود، احتمال اینکه مانیکور یا پدیکور خود را به‌طور تصادفی خراب کنید کمتر است.

چند نکته مهم

ازآنجاکه گزینه‌های مختلف لاک ناخن در دسترس است، گزینه‌های مختلفی از این دستگاه را نیز پیدا خواهید کرد. برای یک دستگاه لاک خشک ‌کن عالی، ممکن است لازم باشد موارد زیر را در نظر بگیرید:

قابلیت حمل

داشتن یک لاک خشک‌ کن که بتوان آن را به‌راحتی در هرکجا که می‌خواهید بیاورید کار کردن با آن را بسیار راحت‌تر می‌کند.اما اگر بیشتر به یک لاک خشک‌ کن نیاز دارید که مثل یک سشوار عمل کند.ممکن است بخواهید به‌جای مدل سیم‌دار، مدل باتری آن را بخرد.

خرید لاک خشک‌ کن باتری به شما این امکان را می‌دهد که از آن در هرکجا که دوست دارید استفاده کنید و نیاز نباشد آن را به برق متصل کنید . البته مشکلاتی مثل کوتاهی سیم را نداشته باشید. البته هر یک از این دو گزینه خوبی‌های مخصوص خود رادارند.

قابل حمل بودن
قابل حمل بودن دستگاه

اندازه مناسب

بعضی از دستگاه‌های لاک خشک‌کن این امکان رادارند که می‌توانند هر دو دست را هم‌زمان خشک کنند. اگر یک آرایش گر حرفه‌ای هستید و می‌خواهید از این دستگاه در سالن زیبایی استفاده کنید و باید هم‌زمان به چندین مشتری مراجعه کنید.

باید یک دستگاه لاک خشک‌ کن بخرید که توانایی خشک‌کردن ناخن‌های هر دو دست را به‌طور هم‌زمان داشته باشید. دستگاهی که این توانایی را داشته باشد برای سالن زیبایی بهترین گزینه است. با استفاده از این مدل در سالن زیبایی سرویس‌دهی شما کارآمدتر و مؤثرتر خواهد بود.

کاربرد

بعضی از دستگاه‌های لاک خشک‌ کن وجود دارند که توصیه می‌شود فقط برای ژل و ناخن مصنوعی از آن‌ها استفاده شود. بعضی دیگر از این دستگاه‌ها وجود دارند که فقط برای ناخن‌های معمولی قابل‌استفاده هستند.

یک دسته دیگر از این دستگاه‌ها وجود دارد .این دستگاه به شما این امکان را می‌دهند که برای هر دو نوع ناخن از آن‌ها استفاده کنید. هرکدام از این مدل‌ها دارای برچسب قیمت متفاوتی هستند. اگر بودجه دارید ، بهترین کار این است که یک دستگاه لاک خشک ‌کن در نظر بگیرید که بتواند لاک معمولی یا موارد دیگر را خشک کند.

۷ برند برتر دستگاه لاک خشک‌ کن

در ادامه این مقاله با ما همراه شوید تا با هفت عدد از دستگاه‌های لاک خشک‌کن آشنا می‌شویم .در ادامه پیشنهاد میکنم مقاله ی زیر از سایت ما را انتخاب کرده و بهترین ماندگاری لاک را داشته باشید.

افزایش ماندگاری لاک

لاک خشک‌کن SUN مدل UVLED 9S

این مدل از دستگاه لاک خشک ‌کن دارای کیفیت ساخت بالا و طراحی زیبا و جذاب است. شما می‌توانید از این مدل با برق شهری پاور بانک و درگاه usb استفاده کنید

یک از ویژگی‌های مثبت این کالا ، داشتن LED هایی از نوع UV جهت خشک‌کردن هرچه بهتر و سریع‌تر انواع لاک ناخن است.

 طبق گفته سازنده این دستگاه طول عمر LED مای این مدل‌بالای ۵۰۰۰۰ ساعت است.یکی از ویژگی‌های بسیار خوب این مدل داشتن تایمر جهت نشان دادن مدت‌زمان استفاده است . همچنین این دستگاه دارای حس‌گر جهت روشن شدن خودکار به هنگام قرار دادن دست در زیر آن است.

شما می‌توانید از این دستگاه برای ناخن‌های دست‌وپا ( مانیکور و پدیکور) استفاده کنید.طبق گفته خریداران این محصول از سایت دیجی کالا این دستگاه برای خشک‌کردن لاک‌های ژل بسیار مؤثرتر است.

لاک خشک‌کن مدل JH-818

اصلی‌تری ویژگی این مدل کارکرد آن با برق شهری است همچنین این مدل دارای صفحه جداشونده و ۴ عدد لامپ UV است. این مدل برای افرادی که به این زمینه علاقه دارند بسیار مفید است چون باعث افزایش ظرافت کار می‌شود. شما می‌توانید از این مدل برای خشک‌کردن لاک ناخن‌های دست‌وپا (مانیکور و پدیکور ) استفاده کنید.

 این دستگاه لاک خشک‌ کن دارای آینه داخلی است . همچنین در این دستگاه از چهار لامپ‌ UV که قدرت هرکدام ۹ وات است استفاده‌شده است. این لامپ‌ها در این محصول جوری است زمانی که ژلی که جهت کاشت بوده را روی سطح ناخن قرار می‌دهید اشعه‌ی این لامپ این ژل را سفت می‌کند.

دستگاه لاک خشک ‌کن
لاک خشک‌کن مدل JH-818

این دستگاه دارای تایمر ۱۲۰ ثانیه‌ای بوده و صفحه زیرین آن به‌راحتی جدا ‌می‌شود و تمیز کردن آن را بسیار راحت می‌کند. این مدل دارای گواهینامه CE اروپا است.

اگر میخواهید وسایل آرایشی زیبا و شیکی داشته باشید ، باید یک راهنمای خوب داشته باشید . مقاله ی راهنمای خرید لوازم آرایشی را خوانده و بهترین لوازم آرایشی را بخرید.

لاک خشک‌کن تاچ بیوتی مدل TB1439

شرکت Touch Beauty یکی از محبوب‌ترین برندها در عرصه مانیکور و پدیکور است این شرکت توانسته است از FDA استاندارد محصولاتی که تولید می‌کند را بگیرد و ثبت اختراع کند. این شرکت تا امروز توانسته یکی از رقیبان اصلی در این زمینه باشد.

اصلی‌ترین ویژگی این مدل دستگاه لاک خشک‌ کن کار کردن آن با باطری، فن خشک‌کننده و لامپ UV است. این مدل برای افرادی که با ناخن سروکار دارند و به این زمینه علاقه دارند بسیار مفید است چون باعث می‌شود ظرافت در پایان کار بیشتر شود.

شما می‌توانید از دستگاه لاک خشک‌ کن تاچ بیوتی TB1439 جهت خشک‌ کردن لاک ناخن دست‌وپا (مانیکور و پدیکور ) استفاده کنید. این مدل دارای فن خشک‌کننده است و همچنین در آن لامپ‌ها UV به‌کاررفته‌ است. کارکرد لامپ‌های این مدل مانند لامپ‌های مدل JH-818 است .

لامپ‌های این دستگاه بدین‌صورت کار می‌کنند . زمانی که ژلی که جهت کاشت بوده را روی سطح ناخن قرار می‌دهید، اشعه‌ی این لامپ این ژل را سفت می‌کند. این مدل به دلیل طراحی زیبا و کم‌حجم بودن طرفداران زیادی دارد.

مزیت‌های لاک خشک‌ کن تاچ بیوتی مدل TB1439

  1. دارای سیستم خنک‌کننده قوی می‌باشد
  2. می‌توان از آن برای ناخن‌های دست‌وپا استفاده کرد.
  3. دارای چراغ یو وی LED قوی جهت خشک‌کردن لاک و ژل ناخن هست.
  4. دارای استانداردهای اروپا و آمریکا است.

لاک خشک ‌کن بیورر مدل MPE38

شرکت بیورر « beurer» آلمان بیشتر در رشته تولیدات محصولات پزشکی و تجهیزات ورزشی و بهداشت و … فعالیت می‌کند . این برند جزو یکی از محبوب‌ترین برندهای در این عرصه است . تا امروز توانسته است یکی از رقیبان اصلی در این زمینه باشد.

ویژگی اصلی این مدل کار کردن با برق شهری و داشتن صفحه جداشونده و ۴ عدد لامپ UV است. این مدل برای افرادی که با ناخن سروکار دارند و به این زمینه علاقه دارند بسیار مفید است . چون باعث می‌شود ظرافت در پایان کار بیشتر شود. شما می‌توانید از لاک خشک ‌کن مدل MPE 38 برای خشک ‌کردن لاک ناخن‌های دست‌وپا استفاده کنید.

دستگاه لاک خشک ‌کن
لاک خشک ‌کن بیورر مدل MPE38

این مدل مانند مدل JH-818 دارای آینه داخلی است . همچنین در این مدل چهار لامپ‌ UV به‌کاررفته است که قدرت هرکدام ولت ۹ است. طریقه کار لامپ‌های به‌کاررفته در این دستگاه مانند دستگاه‌ها بالا است . یعنی این لامپ‌ها جوری کار می‌کنند که ژلی که برای کاشت ناخن بوده را سفت می‌کند. این محصول که ساخته شرکت بیورر است دارای تایمر ۱۲۰ ثانیه‌ای است.

صفحه زیرین این مدل قابل جدا شدن است که تمیز کردنش را ساده‌تر می‌کند. این محصول دارای استانداردهای اروپا است و طرف داران زیادی دارد.

خشک‌کن لاک ژل ناخن LED مدل ICI LICH

لاک خشک‌کن ICI LICH دارای استاندارد CE اروپا است و این سازمان این محصول را تائید می‌کند.این مدل وسیله‌ای بسیار کاربردی برای سالن‌های زیبایی است و اگر به این کار علاقه دارید می‌تواند وسیله‌ای ایدئال برای استفاده شخصی در منزل باشد. این لاک خشک ‌کن یک محصول ترکیبی است .

یعنی در این محصول هم از فنّاوری لامپ فلورسنتی و هم LED 12 استفاده‌شده که این محصول را برای کار با مواد ژلی ایدئال می‌کند. همچنین اندازه و ظرفیت این دستگاه کاملاً مناسب است . یکدست به‌طور کامل در آن جای می‌گیرد. از سوی دیگر این محصول مجهز به تایمر خودکار است که زمان استفاده از دستگاه را مشخص می‌سازد. تایمر خودکار این دستگاه دارای زمان‌های ده ثانیه، بیست ثانیه و سی ثانیه است.

همچنین این دستگاه دارای کفی متحرک است که در صورت نیاز می‌توان کفی را خارج نمود . برای انگشتان پا از این دستگاه استفاده نمود. از دیگر مزیت‌های دستگاه لاک خشک‌ کن مدل ICI LICH داشتن حس‌گر مادون‌قرمز است که این امکان را به شما می‌دهد که به‌محض گذاشتن دست در زیر دستگاه، حس‌گر دستگاه شروع به کار کردن کند.

شما می‌توانید از این دستگاه در تمام نقاط جهان استفاده کنید. چون این دستگاه در محدوده ولتاژ جهانی ۱۰۰-۲۴۰ ولت کار می‌کند.این دستگاه دارای ظاهری زیبا نیز هست.

لاک خشک‌ کن یو وان مدل K 940

لاک خشک ‌کن یو وان مدل K 940 84 وات U1 با داشتن ۴۲ لامپ ال ای دی UV جزو جدیدترین مدل‌های لاک خشک‌ کن است.

دستگاه UV دستگاهی است که امواج ماورا بنفش (Ultraviolet) تولید می‌کند U1 با ویژگی‌هایی مانند نور مختلط از UV, LED .نداشتن نور مضر برای چشم و نداشتن نور مضر برای پوست دست یکی از بهترین دستگاه‌های لاک خشک‌ کن است.

دستگاه لاک خشک ‌کن
لاک خشک‌ کن یو وان مدل K 940

این دستگاه دارای صفحه نمایشگر است . این صفحه نمایشگر قابلیت تنظیم زمان در ۳۰ ثانیه ۶۰ ثانیه و ۱۲۰ ثانیه را دارد. این مدل یک دستگاه یو وی خاص و حرفه‌ای می‌باشد. از این دستگاه در اکثر سالن‌های مراقبت و زیبایی ناخن برای خشک‌ کردن انواع لاک ژل‌ها استفاده می‌شود . بیشتر خریداران از این محصول راضی هستند. این مدل جدید دارای امکاناتی مثل لامپ LED، فن‌آوری بالا، امنیت بالا و نمایشگر است.۵۵۵۵

با توجه به امکانات و فنّاوری به‌کاررفته در این مدل این دستگاه را جایگزین خوبی برای دستگاه‌های دیگر می‌کند.دستگاه‌های قدیمی طول‌موج نور ۳۹۵nm و ۴۰۵nm را داشتند .اما این مدل جدید دارای طول‌موج نور ۳۶۵nm است . درنتیجه آسیب بسیار کم‌تری به پوست دست نسبت به مدل‌های قدیمی وارد می‌کند.

همچنین این مدل به دلیل بالا بودن سطح فنّاوری به‌کاررفته است . در آن مصرف انرژی کم‌تری نسبت به مدل‌های قدیمی دارد .همچنین زمان خشک شدن ناخن در این دستگاه پایین‌تر از دستگاه‌های قدیمی است . یعنی این دستگاه علاوه بر امکانات عالی ، زمان کمتری برای خشک ‌کردن ناخن نیاز دارد. احتمالاً میدانید که هرچه دست زمان کم‌تری در معرض اشعه‌ی این دستگاه‌ها باشد آسیب کم‌تری به دست وارد می‌شود.

دستگاه لاک خشک‌ کن سان مدل ONE-48

این دستگاه ازنظر امکانات شبیه مدل یو وان مدل K 940 است.دستگاه UV به‌وسیله ای گفته می‌شود که امواج ماوراءبنفش (Ultraviolet) تولید کند.

این مدل لاک خشک‌ کن را شما می‌توانید در سالن‌های زیبایی و آرایشی پیدا کنید. از این دستگاه در سالن‌ها برای خشک‌کردن انواع لاک ژل‌ها استفاده می‌شود. این مدل جدید امکاناتی شبیه به یو وان K940 دارد . یعنی دارای امکاناتی مانند لامپ‌های LED با مصرف کمتر، ظاهری زیبا و سطح فن‌آوری بالا، امنیت بالا و رنگ‌بندی متنوع است.

این مدل دارای قابلیت تنظیم زمان برای راحت‌تر شدن کار در هنگام کاشت ناخن است.این مدل مانند یو وان K940 دارای طول‌موج نور کمتری است . این باعث می‌شود به پوست دست آسیب کمتری وارد شود.

این دستگاه زمان کمتری را برای خشک ‌کردن ناخن نیاز دارد.این مدل دارای استاندارد CE اروپا است و همچنین دارای کیفیت ساخت بالایی است . با داشتن فنّاوری چشم خودکار این امکان را برای شما فراهم می‌کند که با قرار دادن دست در دستگاه، دستگاه روشن شود.

دستگاه لاک خشک ‌کن
دستگاه لاک خشک‌ کن سان مدل ONE-48

این مدل دارای رنگ‌بندی متنوع و ظاهری شیک است.لوازم آرایشی و بهداشتی شخصی را مطالعه کرده و همیشه زیبا ترین لوازم را بخرید.

کلام آخر

ما در این مقاله سعی کردیم که شما را بیشتر با دستگاه لاک خشک ‌کن آشنا کنیم . به شما بگوییم که چرا باید یک دستگاه لاک خشک ‌کن بخرید .

در ادامه مزیت‌های استفاده از این دستگاه و نکاتی که باید برای خرید این دستگاه به یاد داشته باشید را به شما بگوییم . در آخر شما را با ۷ مدل دستگاه لاک خشک‌ کن آشنا کنیم.

امیدوارم که این مقاله از سایت واسط پت نیز به شما کمک کرده باشد و از خواندن این مقاله لذت برده باشید.از همراهی شما سپاسگزاریم.

منابع:

dtknailsupply.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *