ترکیب رنگ پاییزی

ترکیب رنگ پاییزی

پاییز، ترکیب رنگ پاییزی و رنگ‌های گرم مورداستفاده در این فصل را می‌توان به‌عنوان زیباترین های سال معرفی کرد. به‌طورمعمول ترکیب رنگ لباس‌های پاییزی، اغلب شامل رنگ‌های است که از طبیعت این فصل الهام گرفته می‌شود.

شما می‌توانید برای ترکیب رنگ پاییزی از رنگ‌های گرم و طبیعی برای لباس‌های خود استفاده کنید. در این مقاله شما را با ترکیب رنگ‌های لباس‌های پاییزی برای همه سلیقه‌ها آشنا خواهیم کرد تا بتوانید بهترین انتخاب را برای استایل خود در این فصل داشته باشید.

برای اولین قدم ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که با سرد شدن هوا، رنگ‌های تابستانی را کنار بگذارید و به سراغ رنگ‌های عمیقی مثل قرمز، خاکستری و آبی بروید.

ترکیب رنگ پاییزی لباس‌ها

اگر شما با چند ترکیب رنگ در این فصل آشنا باشید، می‌توانید بدون هزینه و با لباس‌های موجود در کمد لباستان، چند استایل پاییزی بسازید . پس بدون نگرانی از استایل و پوشش خود در اجتماع ظاهر شوید. ما در این قسمت از مقاله ترکیب رنگ‌های پاییزی سعی داریم تا شما را با چندین ترکیب رنگ مناسب برای این فصل آشنا کنیم.

در این مقاله ، شما را با یکی از بهترین مقالات سایت آشنا خواهیم . با خواندن مقاله ی ترکیب رنگ در لباس همیشه بهترین لباس ها را انتخاب کرده و جذاب باشید.

ترکیب رنگ‌ گرم پاییزی با رنگ‌های خنثی

رنگ‌ها به‌صورت کلی به سه دسته؛ رنگ‌های گرم، رنگ‌های سرد و رنگ‌های خنثی تقسیم می‌شوند. یکی از بهترین گزینه‌هایی که شما می‌توانید در فصل پاییز از آن‌ها استفاده کنید، رنگ‌های گرم در کنار رنگ‌های خنثی است. همان‌طور که می‌دانید رنگ‌های گرم شامل رنک‌هایی مثل نارنجی، زرد و قرمز است . رنگ‌های سرد رنگ‌هایی، مانند آبی، بنفش و سبز هستند.

اگر شما دارای رنگ پوست گرم هستید؛ ترکیب رنگ‌های گرم با رنگ‌های خنثی بهترین استایل‌ها را برای شما می‌سازد. ما در اینجا یکی از استایل ها را به‌عنوان نمونه برای شما آورده‌ایم.

شما می‌توانید دامنی به رنگ قهوه‌ای قرمز را با پیراهنی سفید و سارافون و کیف مشکی ست کنید و با یک رژلب قرمزرنگ استایل خود را تکمیل کنید.

ترکیب رنگ پاییزی
ترکیب رنگ‌ گرم پاییزی با رنگ‌های خنثی

ترکیب لباس‌ها به رنگ گرم با پالتوی کرم

شما می‌توانید در زیر پالتو کرم‌رنگ خود، از لباس‌های بارنگ گرم استفاده کنید و برای خودتان یک استایل زیبا و مناسب فصل پاییز بسازید. برای مثال شما می‌توانید یک شلوار قهوه‌ای را با یک بافت زرشکی و کفش مشکی ست کنید.

بعدازآن، با یک پالتو و کلاه کرم‌رنگ استایل خود را تکمیل کنید. این استایل تقریباً یک استایل رسمی است.شما می‌توانید به‌عنوان استایل غیررسمی هم از آن استفاده کنید. توجه داشته باشید که برای داشتن این استایل زیبا بهتر است از یک پالتو بلند استفاده کنید.

استفاده از ترکیب رنگ‌های طبیعی پاییزی

 در فصل پاییز، بیشتر رنگ‌هایی که در طبیعت دیده می‌شود رنگ‌هایی گرم مثل؛ قرمز، نارنجی و زرد هستند. بنابراین بیشتر افراد سعی می‌کنند این رنگ‌ها را در استایل خود به کار ببرند تا سازگاری بیشتری با طبیعت داشته باشند. اگر شما هم به رنگ‌های طبیعی فصل پاییز علاقه دارید می‌توانید به‌راحتی این رنگ‌ها را در استایل خود ترکیب کنید و لذت ببرید.

استفاده از رنگ سبز

همان‌طور که در ترکیب رنگ‌های قبل گفته شد، در استایل ها بستر از رنگ‌های گرم و رنگ‌های طبیعی فصل پاییز استفاده می‌شد. اما در بعضی از اوقات استفاده از رنگ سبز که نشانی از فصل‌های پاییز و زمستان است و به عبارتی رنگ مکمل قرمز و نارنجی است. می‌تواند در استایل شما تغییر زیبایی ایجاد کند و آن را از یکنواختی دربیاورد.

استفاده از رنگ آبی در ترکیب رنگ پاییزی

درواقع استفاده از رنگ آبی در ترکیب رنگ پاییزی آن‌چنان رواج ندارد .اما اگر شما این ترکیب را دوست دارید می‌توانید آن را در استایل خود به کار ببرید.

رنگ آبی مکمل رنگ نارنجی است و می‌تواند ترکیب زیبایی را برای استایل شما به وجود بیاورد. شما می‌توانید از طیف‌های مختلف رنگ نارنجی به همراه رنگ آبی استفاده کنید و یک استایل زیبا و چشم‌نواز برای خودتان بسازید.

ترکیب رنگ‌های خنثی

استفاده از رنگ‌های خنثی در ترکیب رنگ پاییزی و استایل پاییزه یک اتفاق رایج است و شما می‌توانید در همه فصل‌ها از رنگ‌های خنثی استفاده کنید. شما می‌توانید از ترکیب چندرنگ خنثی در کنار هم یک استایل زیبا بسازید.

ترکیب رنگ پاییزی
ترکیب رنگ‌های خنثی

شاید برای شمایی که انتخاب رنگ لباس برایتان مهم است جالب باشد که بدانید ، لباس انتخابی شما باید بیشتراز دل شما به صوت شما بنشیند و متناسب با رنگ پوستتان باشد. انتخاب لباس و رنگ پوست خواندن این مقاله را به همه ی شما شیک پوشان عزیز توصیه میکنم.تا بتوانید رنگ مناسب پوستتان را به راحتی انتخاب کنید.

ترکیب رنگ بنفش به همراه رنگ‌های خنثی

بنفش تیره یا روشن در استایل شما فرقی نمی‌کند. درهرصورت این رنگ بارنگ‌های خنثی مثل طوسی، خاکستری، سفید یا سیاه تناسب دارد و یک ترکیب رنگی زیبا برای شما می‌سازد.

بهتر است برای فصل پاییز از رنگ بنفش تیره استفاده کنید، همچنین شما می‌توانید از چندین رنگ مختلف طیف بنفش در استایل خود استفاده کنید.

ترکیب رنگ پاییزی زرد و طوسی

همان‌طور که ممکن است شما هم دیده باشید، پوشیدن لباس‌های طوسی در فصل پاییز و زمستان بسیار متداول است. بنابراین برای اینکه شما یک ترکیب رنگی زیبا و جذاب داشته باشید می‌توانید، پالتو یا هر لباس دیگری را با یک لباس زردرنگ ست کنید و یک استایل زیبا و دل‌نشین برای خود بسازید.

ترکیب رنگ‌های خردلی، مشکی و آبی

ترکیب رنگ پاییزی خردلی یا کرم با رنگ قهوه‌ای در لباس‌ها بسیار پرطرفدار بوده است. اما اگر شما این ترکیب را نمی‌پسندید یا برایتان تکراری شده است می‌توانید خردلی را با رنگ‌های مشکی و آبی آسمانی ست کنید.

قهوه‌ای و خردلی

برای اینکه یک ترکیب رنگ پاییزی و ظاهری آرام‌بخش و زیبا داشته باشید، می‌توانید لباس‌های خردلی خودتان را با رنگ قهوه‌ای ست کنید.

ترکیب سبز زیتونی و آجری

یکی از بهترین و جذاب‌ترین ترکیب رنگ‌های پاییزی برای این فصل، ترکیب رنگ سبز زیتونی با رنگ آجری است. شما با به‌کارگیری این ترکیب رنگ می‌توانید یک استایل خاص و زیبا برای خودتان ایجاد کنید.

ترکیب لباس جین با رنگ‌های مشکی و خردلی

ترکیب لباس‌های جین بالباس‌هایی به رنگ مشکی یا خردلی می‌تواند یک استایل امروزی و یک ترکیب رنگ پاییزی زیبا به شما ببخشد و شما را مطابق با مد نشان دهد.

خاکستری، سبز و صورتی

رنگ صورتی با رنگ سبز می‌تواند به استایل شما یک تضاد دوست‌داشتنی ایجاد کند .اضافه شدن رنگ طوسی،این ترکیب را کامل و زیبایی آن را چندین برابر می‌کند.

سفید و مشکی

یکی از بهترین ترکیب رنگ‌های پاییزی، ترکیب سفید و مشکی است. اما در صورت استفاده بیش‌ازحد از این ترکیب استایل شما تکراری به نظر می‌رسد و شما را کسل‌کننده نشان می‌دهد. بهتر است به هنگام استفاده از این ترکیب، قرمز تیره را هم وارد استایل خود کنید تا ظاهر شما را شاداب‌تر و شیک‌تر نشان دهد.

سفید و مشکی
رنگ سفید و مشکی

البته دورنگ سفید و مشکی‌ رنگ‌هایی خنثی هستند . شما می‌توانید این رنگ‌ها را بدون نگرانی با هر رنگی که دوست دارید ترکیب کنید و بپوشید.

ترکیب رنگ‌های مرجانی و آبی

برای اینکه لباس مرجانی رنگ شما توجه کمتری را جلب کند بهتر است این رنگ را با آبی ترکیب کنید تا یک استایل زیبا برای خودتان داشته باشید.

طوسی، آبی و صورتی کم‌رنگ

یکی از بهترین ترکیب رنگ‌های پاییزی برای لباس‌ها، ترکیب رنگ‌های پاستیلی مثل صورتی با طوسی تیره و آبی است. البته این نکته را در نظر داشته باشید که رنگ‌های پاستیلی به‌تنهایی نیز مناسب فصل پاییز هستند.

اگر شما هم ست کردن شال با مانتویتان برایتان مهم است پیشنهاد میکنم مقاله ی زیر را از دست ندهید:

ست کردن مانتو با شال

ترکیب رنگ‌های صورتی، سبز و مشکی

برای اینکه یک ترکیب رنگ پاییزی زیبا داشته باشید، می‌توانید لباس‌های سبز و صورتی را باهم ست کنید . در کنار آن‌ها از کیف و کفش مشکی برای تکمیل استایل خود استفاده کنید.

ترکیب رنگ پاییزی سبز و نارنجی

یکی از بهترین ترکیب رنگ‌ها برای روزهای سرد پاییزی و زمستانی پوشیدن لباس‌هایی با طیف رنگی سبز و نارنجی و ترکیب این دورنگ باهم است.

ترکیب صورتی و قرمز

اگر شما اهل ریسک هستید و می‌خواهید برای یک استایل زیبا و متفاوت داشته باشید می‌توانید، رنگ‌های هم‌خانواده مثل قرمز و صورتی را باهم ست کنید و در استایل خود به کار ببرید.

ترکیب چندین رنگ روشن

شاید ترکیب کردن چندین رنگ روشن و ساختن یک استایل با استفاده از این رنگ‌ها کار سختی باشد. اما تضاد زیبا و منحصربه‌فرد این رنگ‌ها ظاهر شما بسیار زیبا و جذاب نشان می‌دهد.

برای چنین ترکیبی باید ریسک‌پذیر باشید و لباس‌هایی باهم ترکیب کنید که تابه‌حال به ست کردن آن‌ها باهم فکر هم نمی‌کردید. اما باید بدانید که ترکیب رنگ‌های روشن از آن دسته از ترکیب رنگ‌های پاییزی است که شما هرگز از آن سیر نمی‌شوید.

در این قسمت از مقاله ترکیب رنگ پاییزی ما سعی داریم تا شما را با چندین رنگ مناسب فصل پاییز و ویژگی‌های آن‌ها آشنا کنیم.

بنفش

رنگ بنفش به‌خصوص بنفش تیره، در روزهای پاییزی نشان‌دهنده‌ی اعتمادبه‌نفس بالا و داشتن قدرت است. بنفش تیره از محکم‌ترین و پایدارترین رنگ‌هاست و حس اقتدار زیادی را به افراد دیگر منتقل می‌کند. این رنگ با رنگ‌های زرد، نارنجی و مشکی ترکیب فوق‌العاده‌ای را به شما می‌بخشد.

طلایی یا زرد

طلایی‌رنگ درخشانی است که در فصل پاییز بسیار از آن استفاده می‌شود. به‌طورمعمول لباس‌های جذب به رنگ طلایی هستند و کسانی که کنترل بیرونی دارند بیشتر از این رنگ استفاده می‌کنند.

رنگ طلایی در فصل پاییز بالباس‌هایی با طیف زرد، قرمز، قهوه‌ای و سبز روشن ترکیب بسیار زیبایی می‌سازد.

کرم یا شتری

رنگ شتری و کرم از دسته رنگ‌های کلاسیک است و گزینه مناسبی برای کت‌های پاییزی به‌حساب می‌آید. شما می‌توانید رنگ‌های هم‌خانواده با کرم را باهم ست کنید. یا لباستان را با یکرنگ متضاد مثل قرمز یا قهوه‌ای تکمیل کنید.

کرم یا شتری
رنگ کرم یا شتری

قهوه‌ای

افراد زیادی این رنگ را انتخاب می‌کنند، زیرا یکی از رنگ‌هایی است که با اغلب ترکیب رنگ پاییزی همخوانی دارد. همچنین ترکیب رنگی آن با سبز یشمی، کرم، نارنجی و آبی فیروزه‌ای می‌تواند زیبایی بسیاری به استایل شما ببخشد.

شما می‌توانید لباس قهوه‌ای روشن یا تیره خود را با کیف و کفش آجری ست کنید .سپس یک استایل کلاسیک و جذاب برای خود بسازید.

سبز

رنگ سبزرنگی کاملاً متضاد با ترکیب رنگ پاییزی است، این تضاد باعث زیبایی بیشتر استایل شما خواهد بود. رنگ سبز با رنگ‌های پاییزی مثل قرمز، نارنجی، زرد، قهوه‌ای و جگری ترکیب چشمگیری را ایجاد می‌کند.

خردلی

خردلی جزو رنگ‌های گرم است . این رنگ مناسب کسانی است که می‌خواهند بر پیرامون خود تأثیرگذار باشند .و آرامش را به خود و دیگران منتقل کنند. ترکیب رنگ پاییزی خردلی را با قرمز جلوه بیشتری دارد.

این رنگ با سرمه‌ای، طوسی و مشکی ترکیب بسیار خوبی برای استایل شما می‌سازد. همچنین این رنگ در بافت، کاپشن و کیف بسیار زیبا خواهد بود.

جگری

رنگ جگری یکی از رنگ‌هایی است که ترکیب آن مناسب با فصل پاییز است و گرمای زیادی به استایل شما می‌بخشد.

همانطور که میدانید لباس های زمستانی و پاییزی ، هزینه های به نسبت بالایی را برای خرید و فروش به خود اختصاص داده اند.به همین دلیل مراقبت و نگهداری لباس های زمستانی را بهتر است حتما بدانید. فقط کافی است ب روی لینک کلیک کرده و مقاله را مطالعه کنید.

قرمز

قرمزرنگی گرم و آتشین است که به‌راحتی نمی‌توان از آن گذشت. شما بهتر است زمانی این رنگ را انتخاب کنید که می‌خواهید درجایی بدرخشید. رنگ‌های قرمز و قرمز تیره را می‌توانید با تمامی رنگ‌های پاییزی ست کرد.

البته ترکیب رنگ خردلی، سبز و سرمه‌ای می‌تواند به استایل شما جلوه خاصی ببخشد. رنگ قرمز را می‌توان با رنگ‌های خنثی و رنگ‌های روشن‌تری از طیف قرمز ست کنید.

خاکستری و آبی

این رنگ‌ها طرفداران خاص خودشان را در فصل پاییز دارند و جزو رنگ‌های بسیار پرطرفدار هستند. شما می‌توانید برای پاییزی تر شدن استایل خود این رنگ‌ها را با آجری و فیروزه‌ای ترکیب کنید.

ترکیب رنگ پاییزی
رنگ خاکستری و آبی

رنگ‌های فصل پاییز، رنگ‌های جذاب و زیبایی هستند. می‌توان از ترکیب رنگ‌های پاییزی برای لباس، مو و آرایش استفاده کرد. قبل از انتخاب رنگ مناسب فصل پاییز باید ببینید که دارای چه خصوصیاتی هستید تا بتوانید بهترین رنگ را انتخاب کنید.

رنگ پوست مناسب فصل پاییز

 • بژ
 • عاجی
 • هلویی
 • برنزه
 • کاراملی

رنگ مو مناسب فصل پاییز

 • طیف‌های مختلف رنگ قرمز
 • های لایت طلایی
 • قهوه‌ای
 • بلوطی
 • قهوه‌ای گرم مایل به قرمز
 • بلوند تیره

رنگ چشم مناسب فصل پاییز

 • قهوه‌ای تیره
 • عسلی
 • کهربایی
 • قهوه‌ای بارگه‌های سبز
 • زیتونی
 • فیروزه‌ای

بهترین جنس برای لباس‌های پاییزی کدام هستند؟

انتخاب جنس مناسب برای لباس‌های پاییزی از نکات مهم به شمار می‌آید.شما به لباس‌هایی نیاز دارید که شما را گرم نگه‌دارند.

پارچه‌های کتانی نازک، تور، ابریشمی و نخی اصلاً مناسب این فصل نیستند. پارچه‌هایی مانند چرم و پارچه‌های مخملی، کتانی، راه‌راه، پنبه‌ای، پشمی و پارچه‌هایی که آستردارند مناسب این فصل هستند.

ترکیب رنگ پاییزی لباس‌ها

انتخاب رنگ لباس در فصل پاییز از نکات مهم برای استایل شما به‌حساب می‌آید. در این قسمت سعی داریم تا شما را رنگ‌های پرطرفدار فصل پاییز آشنا کنیم تا بهترین گزینه را برای رنگ لباستان داشته باشید.

ترکیب رنگ پاییزی
ترکیب رنگ پاییزی

رنگ‌های تیره

رنگ‌های تیره مثل؛ سرمه‌ای، قرمز، آبی تیره، ارغوانی و رنگ‌های خنثی مثل قهوه‌ای، خاکستری، آبی آسمانی، شتری و سیاه.

رنگ‌هایی با تن خاکی

رنگ‌هایی با تن خاکی مثل؛ بژ، سبز جنگلی، سبز تیره، سدری و زیتونی و رنگ‌های گرم بر اساس رنگ برگ‌های پاییزی مثل؛ قرمز تیره، نارنجی، برنزی، طلایی، خردلی، قهوه‌ای و زرد از رنگ‌های پرطرفدار و مناسب فصل پاییز هستند.

لایه‌بندی لباس

شما باید به لایه‌بندی لباس در این فصل توجه داشته باشید، دمای هوا در فصل پاییز هیچ‌گاه ثابت نیست؛ صبح‌ها هوا خنک، ظهر گرم و از عصر به بعد دوباره هوا سرد می‌شود.

اگر شما در طول روز بیرون می‌روید، بهترین راهی که می‌توانید انجام دهید این است که از لایه‌بندی لباس‌ها استفاده کنید، به این صورت که موقع گرم شدن هوا بتوانید لباس را دربیاورید و زمان سرد شدن دوباره آن را بپوشید.

استفاده از اکسسوری مناسب

اکسسوری‌هایی مثل شال‌گردن، روسری، کیف، دستکش و کلاه نه‌تنها زیبا هستند و به شما ظاهری مناسب و جذاب می‌دهند بلکه شما را گرم نگه می‌دارد .همچنین وقتی هوا گرم شد به‌راحتی می‌توانید آن‌ها را دربیاورید. شال‌گردن‌های پشمی نسبتاً نازک با طرح‌های چهارخانه برای فصل پاییز بسیار مناسب هستند.

برای خرید کیف در این فصل باید حساسیت بیشتری در مورد جنس آن به خرج دهید، جنس چرم، جیر و رنگ‌های قهوه‌ای، خاکی و قرمز بهترین انتخاب‌ها هستند. انتخاب یک جوراب محکم و نسبتاً ضخیم می‌تواند پای شما را گرم نگه دارد و مناسب این فصل باشد.

شاید در این مقاله با کلمه ی استایل زیاد برخورد کرده باشید و بخواهید بدانید که اصلا استایل چیست؟ شما میتوانید این مقاله را خوانده و اطلاعات زیادی درباره ی آن بدانید.

کفش مناسب فصل پاییز

اگر قصد دارید که در این فصل کفش خریداری کنید، بهتر است به‌جای خرید کفش‌های معمولی به سراغ خرید چکمه بروید. انتخاب نیم بوت چرم و سبک با پاشنه متوسط می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. باید بدانید که کفش‌هایی از جنس چرم می‌توانند در روزهای سرد سال محافظ گرمای خوبی برای پاهای شما باشند.

کفش مناسب
کفش مناسب فصل پاییز

ست کردن کفش با لباس یکی از دغدغه های برخی از جوانان است. عده ای دوست دارند که کفشی را انتخاب کنند تا در عین زیبایی با لباس آن ها هماهنگی داشته باشد.بهتر است مقاله ی ما را خوانده و کفش مناسب را انتخاب کنند.

صحبت پایانی

امیدواریم در پاییز بتوانید استایلی خاص و جذاب داشته باشید. برای مطالعه سایر مقالات مشابه به سایت واسط پت مراجعه کنید. همچنین برای خرید و فروش لوازم دست دوم و همچنین حیوانات خانگی، می‌توانید اپلیکیشن واسط کالا را نصب کنید.

منابع:

style-yourself-confident.com

theconceptwardrobe.com

kettlewellcolours.co.uk

style-yourself-confident.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *