بهترین برند لباس نوزاد

بهترین برند لباس نوزاد

نوزادان با انگشتان کوچک و نرم‌ترین پوست به این دنیا می‌آیند. لباس پوشیدن نوزاد می‌تواند یک قسمت هیجان‌انگیز از بدو تولد و یا حتی از قبل تولد برای والدین باشد. مهم است لباسی مناسب برای این پوست حساس تهیه نمایید که در آینده فرزندتان دچار مشکلات پوستی نشود.
چه لباس‌هایی برای کودکتان مناسب هستند؟ اولویت با نظر شخصی شما است. در اینجا برخی از مواردی که شما در آن تردید دارید و یا به دنبال جست‌وجو بهترین برند لباس نوزاد هستید وجود دارد، در ادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

نکات مهم هنگام خرید

هنگام خرید لباس برای کودک خود موارد زیر را باید در نظر بگیرید:

اصول اولیه

لباس‌هایی که تعداد زیادی دکمه و پارچه‌های اضافی دارند ممکن است زیبا باشند اما برای تعویض‌های مکرر راحت نیستند. این لباس‌ها را برای موقعیت‌های خاص کنار بگذارید و هدفتان متمرکز بر مجموعه‌ای از لباس‌های راحتی باشد که برای خوردن و خوابیدن نوزادتان راحت باشد. حتی زمان تعویض خودتان و فرزندتان زیاد اذیت نشوید.

مواد اولیه

خواهید دید که بسیاری از بهترین برندهای لباس نوزاد از مواد ارگانیک تولید می‌شوند. این موارد برای پوست کودک شما مفید هستند، زیرا این لباس نرم و عاری از مواد شیمیایی است. پنبه و سایر مواد طبیعی مانند پارچه کتانی گزینه‌های خوبی هستند زیرا رطوبت پوست کودک را به دام نمی‌اندازند.
خواندن مقاله راهنمای خرید و انتخاب لباس نوزاد به شما در این خرید کمک خواهد کرد.

رنگ‌های خنثی

لباس‌های نوزادی می‌توانند بیش از یک کودک برای شما دوام بیاورند. اگر قصد دارید بیش از یک بچه داشته باشید، سعی کنید لباس‌هایی انتخاب کنید که چاپ یا رنگ مناسب برای هر دو جنس را ارائه دهد. البته باید در نظر گرفت که در مورد انتخاب رنگ برای دختر و پسر هیچ قانونی وجود ندارد، شما خود مختارید که هر رنگ را می‌پسندید تن فرزندتان کنید. صورتی یک رنگ زیبا برای یک دختر یا پسر می‌تواند باشد.

مواد شیمیایی مضر

شما بی‌خطرترین غذا و آب بدون مواد شیمیایی را به کودک خود می‌دهید، پس چرا در مورد لباس تردید می‌کنید؟ به دنبال بهترین برند لباس نوزاد باشید. ارگانیک راهی است که می‌توان حتی در مورد لباس کودک نیز به آن متوسل شد. با انتخاب گزینه‌های لباس آلی بدون مواد شیمیایی کودک خود را سالم نگه دارید و از مواد شیمیایی مضر دور کنید.

بهترین زمان خرید

هر وقت خواستید می‌توانید این کار را شروع نمایید. خرید چند تکه لباس قبل از آمدن کودک می‌تواند یک فعالیت خوب و راهی برای پیوند با کوچولوی شما باشد.

بهتر است که اگر کودک شما هنوز به دنیا نیامده است بر اساس سایز نوزادانی که از قبل اطرافتان دیده‌اید انتخاب نکنید، همه‌ی نوزادان هرگز در یک اندازه نیستند و به سرعت رشد نمی‌کنند. آنچه که معمول است را انتخاب کنید. حتی می‌توانید چند تکه محدود تهیه نمایید و خرید بقیه لباس‌ها را به بعد از به دنیا آمدن نوزادتان موکول کنید.

بهترین برند لباس نوزاد
خرید لباس نوزاد

پنبه ارگانیک

  • پنبه ارگانیک با استفاده صفر از سموم دفع آفات مصنوعی و کودهای شیمیایی کاشته می‌شود. صدمه صفر به خاک و آب‌های زیرزمینی در پرورش پنبه است.
  • الیاف پنبه باید کاملاً شانه شوند تا هرگونه ریز ناخالصی‌ها و حلقه چرخانده شود و نخ‌های با کیفیت تولید شود.
  • پنبه ارگانیک می‌تواند پنج برابر بیشتر از پنبه کاشته شده با روش‌های غیر ارگانیک دوام داشته باشد.

انتخاب بهترین مارک

ما بر بهترین برند لباس نوزاد تمرکز کرده‌ایم که توسط والدین توصیه می‌شوند. مارک‌های زیر از لحاظ عملکردی، کیفیت بالا و طیف گسترده‌ای از سبک‌های جنسیتی با معیارهای شما مطابقت دارند. اول برای شما چند مورد از بهترین برند لباس نوزاد خارجی و سپس ایرانی را شرح می‌دهیم و در ادامه با هم آن‌ها را مرور خواهیم کرد.

اگر مشغول خرید سیسمونی هستید یا هنوز در حال فکر کردن که چه چیزی تهیه نمایید خواندن مقاله زیر را به شما پیشنهاد می‌دهیم.
راهنمای خرید سیسمونی

هانا آندرسون

مارک هانا آندرسون بیشتر به خاطر ست‌های متناسب لباس‌خواب برای کل خانواده شناخته می‌شود. وقتی نوبت به لباس کودک می‌رسد، آن‌ها لباس‌های نخی ارگانیک (کوتاه و بلند) و لباس‌خواب را در انواع چاپ‌های متفاوت، زیبا و جذاب ارائه می‌دهند. بیشتر لباس‌های آن‌ها ساده و راه‌راه است.

گربر

واقعیت جالب Gerber این است که صاحب افتخار مارک تجاری Onesie است که بیش از 30 سال از فعالیت آن می‌گذرد. به همین ترتیب می‌توانید گزینه‌های زیادی را در سایت پیدا کنید که ارزش بالایی دارند. گربر مجموعه‌ای کامل از انواع سایزها و رنگ‌ها برای دختران و پسران تولید می‌کند.

Burt’s Bees و L’ovedbaby

محصولات ارگانیک Burt’s Bees با 100٪ پنبه ارگانیک ساخته می‌شوند. تقریباً می‌توانید هر نوع لباس و تختخواب کودک را از جمله پارچه‌های خشک کن و ملافه در پنبه ارگانیک در مجموعه این برند تهیه کنید.

  • رنگ‌های زیبا و بی‌صدا از ویژگی‌های اصلی برند L’ovedbaby است. لباس آن‌ها از 100 درصد پنبه ارگانیک ساخته شده است که عاری از مواد چربی مانند فرمالدئید، فلزات سنگین و ارگانیسم‌های اصلاح شده ژنتیکی (GMO) است.

اچ اند ام

برند H&M لباس‌های شایان ستایش برای نوزادان، کودکان نو پا و نوجوانان تولید می‌کند. شما می‌توانید لباس‌هایی به روز در طیف گسترده‌ای از طرح‌ها و مدل‌ها را در این برند معروف پیدا کنید.

اچ اند ام
برند اچ اند ام

underthenile

برند underthenile لباس‌های ارگانیک کودک تولید می‌کند. به طور جدی آن‌ها اولین شرکت تولید لباس کودک در ایالات‌متحده آمریکا بودند که توسط The Global Organic Textile Standard تائید شده‌اند.

آن‌ها با پرورش پنبه مصری خود در یک مزرعه بیودینامیکی بدون استفاده از سموم دفع آفات یا حشره‌کش‌ها این استاندارد را حفظ کرده‌اند. همه چاپ های آن‌ها با رنگ‌های بدون فلز و بدون مواد شیمیایی انجام می‌شود. همچنین نام خود را در بهترین برند لباس نوزاد ثبت کرده است.

کارترز

سایزهای مناسب نقطه قوت لباس نوزاد کارترز است. کارترز به دلیل لباس‌های با کیفیت، الیاف طبیعی و تنوع زیاد محصولات یکی از بهترین برند لباس نوزاد به حساب می‌آید.

Miro Harem Pants

شما تا این شلوار را پای نوزادتان نکنید معنای ناز و زیبا را به صورت دقیق متوجه نمی‌شوید. هر وقت که کودک خود را با شلوار Miro Harem Pants یا لباس با کراوات رنگ Roux بپوشانید یک کودک جذاب دارید.

ساویر کید

شرکت ساویر کید نام خود را از ماجراهای تام سایر ایده گرفته است و اصولاً در طراحی پوشاک گشت و گذار و بیرون از منزل شهرت دارد. یکی از فعالیت‌های زیبای این شرکت ترغیب افراد برای هدیه لباس‌های خود به سایر اعضای خانواده است.

کیمونو

نکته مهم در مورد برند Kid Wild Organic Kimono تاپ‌های کیمونو کراوات، اندازه انعطاف‌پذیر آن‌ها است. این مارک کاملاً در مورد اصول خنثی جنسیتی است اما هر تکه از این برند لباس یک سبک لوکس و بی‌انتها را به کمد کودک شما وارد می‌کند.

Garanimals

مارک Garanimals والمارت از سال 1972 با هدف کمک به والدین با قیمت مناسب، تحسین‌برانگیز و لباس‌های راحت شروع به کار کرده است. امروزه این محصولات با کیفیت ساده، لباس‌های طرح دار و موارد دیگر را با قیمت پایین ارائه می‌دهد.

زارا

زارا یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های بین‌المللی مد است که در زمینه پوشاک آقایان، بانوان و کودکان فعالیت دارد. زارا متعلق به Inditex یکی از بزرگ‌ترین گروه‌های توزیع جهان است. این برند جزء لوکس‌ترین‌ها به حساب می‌آید.

مونیکا و اندی

مجموعه Monica + Andy (زرق و برق‌دار) برای مادران و نوزادان طراحی شده است. این مجموعه از پنبه ارگانیک فوق‌العاده دارای گواهی GOTS ساخته شده است که فاقد مواد شیمیایی و سرب است. چند تکه تازه تولید شده دارای جزئیات متفکرانه‌ای مانند دستکش‌ها و پاهای جمع شده است.

finnandemma

برند finnandemma در پوشاک خود از 100٪ پنبه ارگانیک، رنگ‌های سازگار با محیط‌زیست استفاده می‌کند. همه عاشق ترکیب سبک و پایداری این مجموعه مدرن هستند.

این برند با داشتن مجموعه‌ای از لباس‌های فوق‌العاده نرم و زیبا و لوازم جانبی مورد توجه قرار گرفته است. همه در یک پالت رنگی خنثی فارغ از جنسیت موجود هستند که می‌توانند برای ایجاد چندین ترکیب لباس با هم کار کنند.

اگر در حین خرید لباس متوجه کمبود ساک برای نوزادتان شدید و نمیدانید چه مدل بهتر است خواندن مقاله راهنمای خرید ساک نوزاد را به هیچ عنوان از دست ندهید.

Même

برند Même یکی از بهترین برند لباس نوزاد به حساب می‌آید. جزو برندهای تازه کار ولی خلاق با طرح‌های سیاه و سفید که جذابیت بالایی دارند که با جنس عالی و طرح‌های بسیار خلاقانه طراحی می‌کند. این برند از مارک‌های گران قیمت لباس کودکان است.

بهترین برند لباس نوزاد
برند Même

Art & Eden

Art & Eden در کلیه محصولات را عادلانه تولید می‌کنند. این شرکت حتی از بسته‌بندی‌های بازیافتی استفاده می‌کند تا تأثیر آن بر محیط‌زیست را به حداقل برساند. استفاده از پنبه ارگانیک حاصل از کشاورزی پایدار و رنگ‌های کم ضربه در تمام محصولات استفاده می‌شود که فاقد مواد شیمیایی مضر هستند.

Gapkids

gapkids با ارائه لباس‌های ارگانیک است. این مارک محبوب در واقع طیف گسترده‌ای از لباس‌های ارگانیک و شایان ستایش کودک را به همراه دارد. از اصول اولیه راه اندازی نوزاد تا لباس‌خواب کودکان و موارد دیگر را در مجموعه خود جای داده است. مورد قابل توجهی که برای همه افراد در این مجموعه وجود دارد. همه‌ی تولیدات از 100٪ پنبه، فوق‌العاده نرم، دنج و مناسب برای مادران آگاه از محیط‌زیست است.

آدمک

آدمک از سال 1342 به تولید پوشاک نوزاد و کودک پرداخت که زیرپوش‌های 100% پنبه نوزادی برای اولین بار توسط این واحد تولیدی در ایران معرفی گردید. این برند لباس‌هایی با کیفیت بالا و زیبایی در طرح‌ها را برای مخاطبانش به نمایش می‌گزارد. در کنار این زیبایی راحتی نوزادان شما برای این برند در اولویت قرار دارد.

تاپ لاین

تاپ لاین در سال ۱۳۶۵ در زمینه سیسمونی نوزاد فعالیت خود را آغاز کرد و در سال ۱۳۷۲ تولیدی تاپ لاین را پایه‌گذاری شد. این برند یکی از مدعیان صاحب سبک در عرصه پوشاک نوزاد هست و جزء یکی از بهترین برند لباس نوزاد محسوب می‌شود.

لیدو لند

برند لیدو لند با استفاده از بهترین و مرغوب‌ترین الیاف پنبه بهترین لباس‌های کودکان را تولید می‌کند. در مواد اولیه پوشاک این برند به هیچ عنوان مواد آلاینده‌ای به کار نرفته است. تولیدات این پوشاک با پارچه‌های ضد در ضد از پنبه با رنگ‌های بهداشتی تهیه می‌شود.

بی سی سی

بی سی‌ سی از سال ۱۳۸۰ آغاز به کار نموده و توانسته به واسطه کیفیت بالا کالاهای خود جایگاهی خاص به دست آورد. یکی از اصلی‌ترین مأموریت‌های بی سی‌ سی ارائه محصول با کیفیت استاندارد و بدون حساسیت برای پوست نوزادان است.از این رو پارچه‌هایی که از ۱۰۰% پنبه تهیه گردیده بود و همچنین سایر متعلقات بدون آلرژی برای تولید محصولات بی سی‌ سی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بهترین برند لباس نوزاد
بهترین برند لباس نوزاد

رولان

شركت سالار باف در سال ١٣٥٦ با توليد انواع پارچه شروع به فعاليت نمود. در سال ١٣٨٢ طرح توسعه پوشاك شروع به توليد انواع پوشاك كودك با برند رولان نمود. رولان با تولید کالایی ارگانیک توانست جایگاهی برتر در بازار پوشاک کودک و سیسمونی کسب نماید.

از آنجایی که محصولات این برند از الیاف پنبه‌ای و با کیفیت بالایی تولید می‌شود. این عامل سبب محبوبیت برند رولان در بین مردم در طی سال‌های اخیر شده که به عنوان یکی از بهترین برند لباس نوزاد شناخته شده است.

نکات برجسته

  • تمام لباس‌های کودک از 100٪ پنبه ارگانیک ساخته شده از طریق تکنیک‌های کشاورزی پایدار ساخته شده‌اند که 98٪ آب کمتری نسبت به پنبه مرسوم استفاده می‌کنند.
  • هر محصول فاقد رنگ‌های شیمیایی و سفید کننده است.
  • دارای گواهینامه استاندارد جهانی نساجی ارگانیک (GOTS) و سازمان آمریکای سبز هستند.
  • لباس کودک ارگانیک نه تنها از پنبه بلکه از پارچه ارگانیک بامبو نیز گرفته شده است که از چمن بامبو گرفته می‌شود.
  • محصولات از پنبه ارگانیک و الیاف بامبو ساخته شده. منبع هر دو از گیاهانی است که بدون استفاده از کودهای شیمیایی و سموم دفع آفات رشد کرده‌اند.
  • رنگ‌های ایمن مورد استفاده در فرآیند رنگ‌آمیزی هستند.

صحبت نهایی

به پایان مطلب بهترین برند لباس نوزاد رسیدیم. ما برای شما جستجو کرده‌ایم و این لیست جامع از بهترین لباس‌ها و مارک‌های کودک را گرد هم آورده‌ایم. با هم خواندیم که مارک‌ها و گزینه‌های زیادی وجود دارد. در صورت تردید سعی کنید راحتی کودک خود را بیش از هر چیز در اولویت قرار دهید.

لباس‌های نرم و کش‌دار با تن خور آسان و دسترسی سریع به تعویض پوشک همیشه برنده هستند. فراتر از این بقیه موارد به ترجیحات و بودجه شما بستگی دارد. با نصب اپلیکیشن واسط کالا می‌توانید به تهیه ملزومات مورد نظرتان بپردازید و خریدی ایمن را تجربه کنید. واسط کالا برای شما خریدی خوب را آرزو می‌کند.

منابع:
healthline.com
forbes.com

تبلیغات
vasetpet-content

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *