بهترین مارک رژ لب مایع مات

معرفی بهترین مارک رژ لب مایع

در بین انواع رژلب، رژلب‌های مایع طرفداران زیادی دارند! همه ما به دنبال بهترین مارک رژ لب مایع می‌گردیم. ما از رژ لب‌های مایع انتظاراتی داریم مثلاً ماندگاری بالایی داشته باشند تا هنگام غذا خوردن پاک نشوند. همچنین می‌خواهیم که رژلب ، لبمان را خشک نکنند و سرب نداشته باشند.

به‌علاوه که ما نمی‌خواهیم هزینه گزافی بابت آن بپردازیم! اما حقیقت این است که پیدا کردن چنین رژ لب مایع ماتی تقریباً غیرممکن است. پس باید انتظاراتمان را از یک رژ لب مایع پایین‌تر بیاوریم. رژ لب‌های مایع دو نوع مات و براق دارند. ما می‌خواهیم بهترین مارک‌های رژ لب‌های مایع را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید!

آنچه در ادامه می‌خوانید

متفاوت بودن سلیقه‌ها!

نمی‌توان تنها یک رژ لب مایع را به‌عنوان بهترین مارک رژ لب مایع معرفی کرد چراکه سلیقه افراد متفاوت است. بنابراین با توجه سلیقه‌های متفاوت می‌توان چندین رژلب مایع را معرفی کرد.

بهترین‌های ایرانی

در ابتدا ما به سراغ مارک‌های ایرانی رفتیم. رژ لب‌های مایع ایرانی با توجه به قیمتشان کاملاً صرفه اقتصادی دارند. در این چند سال کیفیت این محصولات نیز پیشرفت قابل توجهی داشته است. حتی بعضی از مارک‌های ایرانی علاوه بر عرضه داخلی ، محصولاتشان را به کشورهای خارجی نیز صادر می‌کنند.

نظرسنجی برای یافتن بهترین رژلب!

ما باید بهترین مارک رژ لب مایع ایرانی را پیدا می‌کردیم؛ بنابراین تصمیم گرفتیم از یک نظرسنجی ساده استفاده کنیم. ما از کاربران فضای مجازی خواستیم تا بهترین مارک رژ لب مایع ایرانی را به ما معرفی کنند. برای این نظرسنجی از افرادی سؤال پرسیدیم که آرایش جزء روتین روزمره آن‌ها است تا مطمئن باشیم که از مارک‌های ایرانی استفاده کرده‌اند.

در ادامه این مقاله نتیجه این نظرسنجی را در اختیار شما قرار می‌دهیم. ما از آن‌ها پرسیدیم که به نظر شما بهترین مارک رژ لب مایع ایرانی کدام است؟

نتیجه‌ی نظرسنجی

جواب‌های آن‌ها در ابتدا کمی گیج‌کننده به نظر می‌رسید چرا که آن‌ها مارک‌های متفاوتی را به ما پیشنهاد می‌دادند .بنابراین کار انتخاب بهترین مارک کمی سخت شده بود. ما تعداد افراد را بیشتر کردیم و از تعداد افراد بیشتری این سؤال را پرسیدیم تا بالاخره به نتایج قابل‌قبولی دست یافتیم.

رژلب‌های شون، کالیستا، اینلی و مای

بیشتر آن‌ها مارک‌های شون، کالیستا، اینلی و مای را به عنوان بهترین مارک رژ لب مایع ایرانی به ما معرفی کردند. بیشترین آراء مربوط به مارک شون و کالیستا و بعد از آن‌ها مارک اینلی و درآخر مارک مای بود. ما این را در نظر گرفتیم که احتمالاً آن‌ها سلیقه شخصی خودشان را نیز در انتخاب مارک‌ها دخالت داده باشند. پس ما مارک‌ها را رتبه‌بندی نکردیم و همه آن‌ها را در کنار یکدیگر برای شما ذکر کردیم.

کالیستا
رژلب ایرانی کالیستا

رژلب مایع شون

مارک شون به‌عنوان یکی از بهترین مارک‌های رژلب مایع ایرانی به ما معرفی شد. ولوت شون مدل رژ لب مایع برند شون است. در جامعه‌ی آماری کوچک ما کسی نظر منفی راجع به رژ لب مایع شون نداشت.

برند شون در سایت خود این رژ لب مایع را این‌گونه معرفی می‌کند: رژ لب‌های مدل ولوت شون حاوی عصاره‌ی هسته انگور هستند. عصاره هسته انگور به لب‌ها رطوبت رسانی می‌کند و از چروک شدن آن‌ها جلوگیری می‌کند.

عصاره هسته انگور سرشار از آنتی‌اکسیدان اسیدهای چرب و مواد معدنی است که بافتی مخملی را به لب‌ها می‌دهند. روغن دانه ریکونیوس کامونیس نیز به عنوان مرطوب‌کننده در فرمولاسیون این رژ لب عمل می‌کند. این روغن همچنین از لب‌ها حفاظت می‌کند.

شرکت شون ماندگاری این رژ لب مایع را تا ۱۲ ساعت تضمین کرده است. این برند همچنین تضمین کرده است که مواد داخل رژ لب گیاهی و بدون سرب هستند. به‌طورکلی این رژ لب مایع دارای ۸ رنگ مجزا است.

اگر می‌خواهید رژلب‌های بدون سرب را تشخیص دهید، مقاله زیر را از دست ندهید.

تشخیص رژلب بدون سرب

رژ لب مایع کالیستا

در بین مارک‌های معرفی شده برای بهترین مارک رژلب مایع، مارک کالیستا سهم چشمگیری داشت. این رژ لب مایع در مجموع آرا، آرایی مشابه با رژ لب مایع شون داشت.

این رژلب دارای ۱۲ رنگ مجزا است. برند کالیستا توضیح می‌دهد که رژ لب‌های آن‌ مطابق با استانداردهای جهانی تولید می‌شوند و از نظر کیفیت با بهترین محصولات خارجی رقابت می‌کنند. برند کالیستا یکی از معتبرترین تولیدکننده‌های لوازم آرایش در ایران است و یکی از برندهای شرکت کیمیا آریان تک به حساب می‌آید. کلمه کالیستا به معنای زیباترین است.

رژ لب مایع اینلی

رژ لب مایع اینلی یکی از بهترین مارک های رژ لب مایع ایرانی محسوب می‌شود و طرفداران خودش را دارد. این رژ لب ۹ رنگ مجزا دارد.

بهترین مارک رژ لب مایع مات
رژ لب مایع اینلی

رژ لب اینلی حاوی ویتامین E و روغن‌های گیاهی است. این‌ موارد باعث مرطوب شدن و نرمی پوست لب می‌شوند. این رژ مایع جلوه‌ای مخملی به لب‌ها می‌دهد، روی لب‌ها پخش نمی‌شود و بر روی لب چسبندگی ایجاد نمی‌کند. همچنین ماندگاری طولانی دارد و فاقد سرب و پارابن است.

اگر می‌خواهید یک رژلب مناسب برای خود انتخاب کنید، مقاله زیر را حتماََ مطالعه کنید.

راهنمای انتخاب رژلب

رژ لب مایع مای

بعضی از شرکت‌کنندگان در نظرسنجی، رژلب مایع مای را نه عالی بلکه متوسط ارزیابی کردند. با این حال بعضی هم آن را خوب ارزیابی کردند. رژ لب‌های مایع مای مدل‌های مختلفی دارند. رژ لب مایع پر فکشن مت بلک دایموند یکی از مدل‌های رژ لب‌های مایع این برند است.

فرمولاسیون این رژ لب‌ رنگ دهی بالایی بر روی لب‌ها دارد و می‌تواند برای ساعت‌ها ماندگاری داشته باشد. رژلب مای بافتی نرم و مخملی به لب‌ها می‌دهد، سبک است و بر روی لب سنگینی ندارد. این رژ لب‌های مایع ۱۲ رنگ مجزا دارند.

سایر برندهای ایرانی

پس از همه این مارک‌ها و با آرایی پایین‌تر، رژ لب‌های مایع لوسمنت و شیان به عنوان بهترین مارک رژ لب مایع به ما معرفی شدند. به یاد داشته باشید که آراء پایین بعضی از رژ لب‌های مایع می‌تواند به دلیل نوپا بودن این محصولات باشد.

آزمون و خطای کالای ایرانی

خرید کالاهای ایرانی می‌تواند برای هم‌وطنان عزیزمان اشتغال ایجاد کند. در چند دهه‌ی قبل مارکی از محصولات ایرانی در میان لوازم آرایشی در بازار موجود نبود اما امروز می‌بینیم که علاوه بر تولید محصولات آرایشی این شرکت‌های ایرانی حتی محصولاتشان را به خارج از کشور صادر می‌کنند!

بهترین مارک رژ لب مایع مات
کالا های ایرانی

تقریباً هیچ محصولی در دنیا یک شبه معروف و محبوب نشده است. هر محصول با آزمون و خطا به کیفیت قابل قبولی دست می‌یابد. یک محصول با کیفیت از آزمون و خطاهای زیادی عبور کرده است، بنابراین ما می‌توانیم با خرید کالاهای ایرانی به برند‌های ایرانی فرصت دیده شدن بدهیم.

چرا ایرانی بخریم؟

با خرید کالای ایرانی و با حمایت از تولید داخلی، می‌توانیم به کارآفرینی و اشتغال جوانان کشور عزیزمان کمک کنیم. اغلب افراد بر این باورند که محصولات آرایشی ایرانی با توجه به قیمتی که دارند کیفیت قابل قبولی دارند. این کیفیت در سال‌های اخیر افزایش هم یافته است. به امید روزی که مارک‌های ایرانی به عالی‌ترین کیفیت خودشان برسند.

تجربه‌ی شما چیست؟

آیا شما تجربه‌ای از استفاده از رژ لب مایع ایرانی دارید؟ کدام رژلب مایع ایرانی را به عنوان بهترین مارک رژ لب مایع به ما معرفی می‌کنید؟ در قسمت دیدگاه‌های وبلاگ برای ما نظر و تجربه خودتان را بنویسید.

بهترین مارک‌های خارجی

پس از معرفی بهترین مارک‌های ایرانی به بررسی بهترین مارک رژ لب‌های مایع خارجی می‌پردازیم. در ادامه مقاله چند مورد از بهترین مارک‌های رژ لب‌های مایع خارجی را به شما معرفی می‌کنیم.

رژ لب مایع هدی بیوتی

مارک هدی بیوتی یکی از بهترین مارک های رژ لب مایع است. این رژ لب دارای ماندگاری بالایی است و رنگ‌دانه‌های زیادی دارد. فرمولاسیون این رژ لب مایع باعث رطوبت رسانی به پوست لب می‌شود و بر روی لب احساس سنگینی ایجاد نمی‌کند. این رژ لب‌های مایع فاقد پارابن و اتیل و گلوتن هستند و ماندگاری آن‌ها حداقل ۸ ساعت است.

رژ لب مایع گاش

این رژ لب مایع حالت کرم مانندی دارد و پس از استفاده به طور کامل بر روی لب خشک نمی‌شود. این رژ لب به‌راحتی بر روی لب پخش می‌شود. گاش حاوی عصاره قاصدک است که باعث افزایش جریان خون در مویرگ‌های لب می‌شود. فرمولاسیون این رژلب باعث نرمی لب‌ها می‌شود. این رژ لب مایع فاقد پارابن است و دارای ۶ رنگ مجزا است.

رژ مایع zoeva

این رژ لب مایع جلوه‌ای به لب‌ها می‌دهد و دارای رنگ‌های بسیار متفاوت است. تناژ یکی از رنگ‌های آن به رنگ نارنجی قهوه‌ای است. این تناژ گرم می‌تواند باعث شود که دندان‌های شما کمی زردرنگ به نظر برسند.

رژ لب مایع diego dalla palma

این رژ لب مایع با امتیاز ۹٫۵ از ۱۰ در لیست بهترین مارک‌ رژ لب مایع در سایت‌های خارجی قرار گرفته‌است.

بهترین مارک رژ لب مایع مات
رژ لب مایع diego dalla palma

کلام آخر

امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقع‌شده باشد. شما می‌توانید با مراجعه به سایت واسط پت سایر مقالات مرتبط را مطالعه کنید.
فراموش نکنید که بهترین گزینه برای خریدوفروش وسایل دست‌دوم شما با مناسب‌ترین قیمت‌ها، اپلیکیشن واسط کالاست. از اینکه با ما همراه بودید سپاسگزاریم.

تبلیغات
vasetpet-content

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *