اخذ نمایندگی لوازم خانگی

اعطای نمایندگی لوازم خانگی بدون سرمایه

آن دسته از کسانی که تمایل به اخذ نمایندگی لوازم خانگی دارند می‌بایست به‌منظور کسب مجوز فعالیت در این زمینه و دریافت نمایندگی از برندهای تولیدکننده لوازم خانگی اقدامات لازم را به عمل آورند. اخذ نمایندگی لوازم خانگی نیازمند آن است که فرد متقاضی مراحلی را پشت سر بگذارد تا بتواند در رابطه با فروش انواع محصولات تولیدی یک برند لوازم خانگی شروع به کار نماید. در این فرصت درصدد آنیم که در رابطه با شیوه راه‌اندازی فروشگاه لوازم خانگی، نحوه اخذ نمایندگی لوازم خانگی و مباحث مرتبط با آن مطالب مفیدی را در اختیار علاقه‌مندان قرار دهیم.

به‌منظور صدور مجوز لازم برای اخذ نمایندگی لوازم خانگی چه اقداماتی باید صورت گیرد؟

راه‌اندازی فروشگاه لوازم خانگی و اخذ نمایندگی لوازم خانگی از جمله فعالیت‌هایی است که تعداد زیادی از افراد بازنشسته و جوانانی که جویای کار هستند در تلاشند که به اشتغال در رابطه با آن اقدام نمایند. فعالیت فروشگاه‌هایی که فاقد مجوز لازم از سوی اتحادیه لوازم خانگی هستند شاهد خوبی بر این موضوع است. اما چنانچه شخصی در نظر داشته باشد به‌صورت اصولی و قانونمند وارد این حرفه شود در گام اول می‌بایست نسبت به اخذ پروانه کسب به‌منظور شروع فعالیت فروشگاه خود اقدام به عمل آورد.

در این راستا فرد متقاضی می‌بایست سرقفلی مغازه یا فروشگاهی را به اتحادیه لوازم خانگی ارائه نماید. در مرحله بعد لازم است که فرد متقاضی سرمایه مورد نیاز جهت شروع فعالیت فروشگاه را فراهم آورد و اجناس مربوطه را جهت عرضه در فروشگاه لوازم خانگی خود خریداری نماید. گفتنی است سرمایه مورد نیاز برای راه‌اندازی و شروع فعالیت یک فروشگاه لوازم خانگی در حدود ۲۰۰ میلیون تومان برآورد می‌شود. در رابطه با اخذ مجوز لازم به‌منظور راه‌اندازی یک فروشگاه لوازم خانگی می‌بایست به این نکته مهم توجه داشت که مجوز لازم به‌منظور فروش لوازم خانگی انواع گوناگونی دارد.

انواع گوناگون مجوزهای فروش

انواع گوناگون مجوزهای فروش لوازم خانگی شامل موارد زیر می‌باشد:

 • مجوز لازم برای فروش لوازم کوچک خانه و آشپزخانه از قبیل اتو، ساندویچ‌ساز و نظیر آن‌ها.
 • مجوز لازم برای فروش لوازم بزرگ از قبیل یخچال و ماشین لباسشویی.
 • مجوز لازم برای فروش لوازم ویترینی که غالبا در مکان‌های صنعتی به کار می‌روند.

به همین جهت کسانی که تمایل به راه‌اندازی یک فروشگاه لوازم خانگی و اخذ نمایندگی لوازم خانگی دارند در ابتدای امر می‌بایست در نظر داشته باشند که قصد فروش کدام نوع از انواع چندگانه لوازم خانگی را دارند. سپس نسبت به کسب مجوز لازم برای فعالیت در زمینه مورد نظر خود دست به کار شوند. بدیهی است با توجه به وجود انواع گوناگون لوازم خانگی و تنوع زیاد در کالاهای تولیدی این صنعت می‌بایست به متراژ لازم برای تاسیس یک فروشگاه لوازم خانگی توجه کافی معطوف نمود.

داشتن مجوز فروش
داشتن مجوز فروش

شرایط اخذ نمایندگی لوازم خانگی

بر این اساس به‌منظور کسب مجوز برای یک فروشگاه که لوازم خانگی کوچک در آن عرضه خواهد شد نیازمند آن هستیم که مغازه‌ای را با حداقل متراژی برابر با ۱۲ متر در نظر داشته باشیم. برای راه‌اندازی یک فروشگاه لوازم خانگی بزرگ این مقدار به بیش از ۲۰ متر می‌رسد. همچنین به‌منظور صدور مجوز لازم برای تاسیس یک فروشگاه که عرضه‌کننده لوازم ویترینی باشد می‌بایست مغازه‌ای انتخاب شود که حداقل متراژ آن ۵۰ متر فضا را در بر داشته باشد.

نتیجه این که رعایت متراژهای لازم برای راه‌اندازی فروشگاه‌های لوازم خانگی به‌منظور کسب مجوزهای لازم از سوی اتحادیه لوازم خانگی و شروع فعالیت در زمینه فروش لوازم خانگی امری لازم و ضروری است. اما آنچه که در خصوص اخذ نمایندگی لوازم خانگی بسیار مهم می‌باشد این است که متقاضیان به‌منظور کسب اجازه فعالیت در زمینه فروش برندهای معتبر لوازم خانگی می‌بایست شرایط لازم برای این کار را احراز نمایند. نکته مهم در رابطه با اخذ نمایندگی لوازم خانگی و راه‌اندازی فروشگاه لوازم خانگی که در این زمینه فعالیت نماید این است که به‌منظور اخذ مجوز لازم می‌بایست فروشگاهی را با حداقل ۱۵۰ متر فضا اجاره یا خریداری نمود.

نکته

وجود چنین شرطی به این دلیل است که نمایندگی یک برند لوازم خانگی باید تمامی انواع گوناگون یک کالای خانگی را که برند مربوطه تولید می‌کند در بر داشته باشد. ضمن این که کالاهای تولیدی هر برند متنوع و متفاوت هستند. به همین دلیل به‌منظور اخذ نمایندگی لوازم خانگی و تاسیس فروشگاهی که نمایندگی برندهای معتبر و معروف را بپذیرد مغازه‌هایی با متراژهای پایین از جمله ۲۰، ۳۰ و ۵۰ متر مورد تایید نخواهند بود.

اطلاعات لازم فروشنده در مورد لوازم خانگی

اخذ مجوز لازم به‌منظور فروش لوازم خانگی از هر نوع آن که باشد نیازمند داشتن اطلاعات مخصوص به همان دسته و رده از محصولات می‌باشد به این علت که مشتری در زمان خرید نیاز دارد اطلاعاتی را در رابطه با کالای مورد نظر خود از فروشنده آن دریافت نماید. شاید این مساله دلیل آن باشد که چرا بسیاری از مراکز فروش غیر‌مجاز لوازم خانگی که در نقاط گوناگون یک شهر مشغول به فعالیت هستند چندان تمایلی به دریافت مجوز برای کار ندارند زیرا متاسفانه این عده اطلاعات خاصی در رابطه با لوازم خانگی ندارند.

اما کسانی که تمایل دارند به‌واسطه کسب مجوز قانونی و به شیوه‌ای صحیح و هدفمند به فعالیت در این عرصه بپردازند راه دشواری را در پیش نخواهند داشت. روال کار در جهت کسب مجوز فعالیت در این حیطه به این شکل است که به‌منظور ورود به حرفه فروش لوازم خانگی و اخذ نمایندگی لوازم خانگی آزمون ویژه‌ای برگزار نمی‌شود ولی زمانی که افراد متقاضی در اتحادیه مربوطه حضور پیدا می‌کنند از آن‌ها درخواست می‌شود که در رابطه با سابقه فعالیت خود توضیحاتی را ارائه دهند و همچنین اعلام نمایند در صورتی که موفق به دریافت مجوز فعالیت در این زمینه شوند با چه بنکدارانی ارتباط خواهند داشت. پس از آن که مدارک و فرم‌های مربوطه تکمیل گردید پرونده متقاضی برای ارائه به کمیسیون آماده می‌شود و در مرحله بعد فرد متقاضی می‌بایست به پرسش‌هایی که اعضای کمیسیون راجع به سابقه وی، نحوه فعالیت و غیره از او می‌پرسند پاسخ دهد.

اطلاعات فروشنده
اطلاعات بالای فروشنده

نکته

نکته قابل توجه این که اتحادیه به هیچ شخص جوانی توصیه نمی‌کند وارد حرفه فروشندگی لوازم خانگی شود اما در عین حال برای ورود افراد به این عرصه نیز سخت‌گیری و مانع‌تراشی به عمل نمی‌آورد. گفتنی است اتحادیه برای صدور پروانه کسب به دو مساله اهمیت می‌دهد. مساله اول دارا‌بودن سرقفلی (اجاره یا خرید یک مغازه) و مساله دوم مالیات بر درآمد دارایی می‌باشد. نهایتا ذکر این نکته ضروری است که داشتن اطلاعات کافی در رابطه با لوازم خانگی برای کسانی که تمایل به کسب پروانه فروش لوازم خانگی و اخذ نمایندگی لوازم خانگی دارند مورد نیاز خواهد بود.

نکات مهم در رابطه با اخذ نمایندگی لوازم خانگی

غالبا کسانی که در رابطه با فروش لوازم خانگی مخصوصا در زمینه فروش لوازم خانگی وارداتی در حال فعالیت هستند از نظر سایر افراد بسیار خوشبخت و راضی به نظر می‌رسند حال آن که شاید کمتر کسی تاکنون به این مساله اندیشیده باشد که مدیریت این حرفه به این سادگی‌ها هم که از دور به نظر می‌رسد نیست. واقعیت آن است که کار در زمینه فروش لوازم خانگی از جمله اموری است که هر کسی قادر نخواهد بود در رابطه با آن فعالیت کند. از این رو افرادی که وارد کار در این حوزه می‌شوند و اقدام به اخذ نمایندگی لوازم خانگی می‌نمایند این توانایی را دارند که به‌عنوان کارشناس بازار فعالیت کنند.

دلیل این امر آن است که این گروه از افراد سالیان متمادی در کار و حرفه خود تلاش می‌کنند و زحمت می‌کشند تا در نهایت روش‌های کسب درآمد از طریق فعالیت در این زمینه را یاد بگیرند. اما آن دسته از افراد متقاضی که تمایل دارند اقدام به اخذ نمایندگی لوازم خانگی از برندهای معتبر تولیدکننده این محصولات نمایند می‌بایست نکات مهمی را در رابطه با شروع فعالیت در این زمینه مد نظر داشته باشند. در ادامه مطلب به مهم‌ترین فعالیت‌های مورد نیاز در رابطه با فروش لوازم خانگی و اخذ نمایندگی لوازم خانگی و اقداماتی که می‌بایست در این زمینه انجام گیرد اشاره می‌کنیم.

توجه به چیدمان صحیح کالاها در فروشگاه لوازم خانگی

زمانی که فرد متقاضی پس از اخذ نمایندگی لوازم خانگی تصمیم می‌گیرد حرفه فروش لوازم خانگی را به‌عنوان منبع درآمد خود به دست گیرد می‌بایست به چند نکته مهم در این رابطه توجه ویژه‌ای داشته باشد. احتمالا این ضرب المثل بارها به گوش همه ما رسیده باشد که عقل مردم به چشمشان است. می‌توان گفت این ضرب المثل قدیمی برای کسانی که اقدام به اخذ نمایندگی لوازم خانگی و راه‌اندازی یک فروشگاه در این خصوص می‌نمایند باید به‌عنوان یک اصل یا به بیان بهتر به‌عنوان یک قانون مورد توجه قرار گیرد.

در این راستا کسانی که شروع به راه‌اندازی یک فروشگاه لوازم خانگی می‌کنند می‌بایست چیدمان ویترین فروشگاه خود را طوری انجام دهند که اجناس موجود در آن در مسیر دید مشتریان و بازدیدکنندگان فروشگاه قرار گیرد. نحوه چیدمان ویترین فروشگاه بستگی به این دارد که متراژ فروشگاه و ابعاد آن به چه صورت باشد. ممکن است ابعاد مغازه به شکل مربع و یا مستطیل باشد. بنابراین نحوه چیدمان در رابطه با هر یک از این دو مورد متفاوت خواهد بود. چنانچه فروشگاه مورد نظر دارای ابعادی مستطیل‌شکل باشد می‌بایست در پشت ویترین آن یک دستگاه یخچال و یک دستگاه ماشین لباسشویی قرار گیرد.

توجه به چیدمان صحیح کالاها
توجه به چیدمان صحیح کالاها

انتخاب مکان میز مدیریت

همچنین برای انتخاب مکانی که میز مدیریت فروشگاه در آن نقطه استقرار یابد و امور مربوط به صحبت با مشتریان بر سر قیمت، چانه‌زنی‌ها و غیره در آنجا انجام گیرد باید بخش انتهایی فروشگاه را در نظر داشت. اختصاص بخش انتهایی فروشگاه به میز مدیریت به دو دلیل اتفاق می‌افتد. اول آن که این نقطه از فروشگاه از امنیت بالاتری نسبت به سایر نقاط آن برخوردار است. نکته دوم نیز این که چنانچه مشتری قصد پرداخت هزینه یا چانه‌زدن را داشته باشد می‌تواند بدون برخورد با فضای بیرون و ایجاد مزاحمت برای سایر مشتریان به مقصود خود دست پیدا کند.

به‌کارگیری نیروهای لازم جهت کار در فروشگاه

کسانی که در پی اخذ نمایندگی لوازم خانگی و متعاقب آن راه‌اندازی فروشگاه لوازم خانگی هستند برای دستیابی به سود مورد نظر خود در زمینه فروش کالاهای برندهای معتبر می‌بایست به استخدام پرسنل فروش قوی و ماهر همت گمارند. فرد متقاضی برای راه‌اندازی فروشگاه لوازم خانگی خود حداقل به تعداد دو نفر نیرو برای فعالیت نیازمند خواهد بود؛ یک نفر به‌عنوان فروشنده ماهر لوازم خانگی و نفر دومی که به‌عنوان شاگرد و آبدارچی در فروشگاه به فعالیت مشغول باشد.

شخصی که به‌منظور واگذاری امور مربوط به فروشندگی در یک فروشگاه لوازم خانگی استخدام می‌شود می‌بایست به اندازه‌ای بر کار خود مسلط باشد که به‌طور ذهنی و در لحظه اطلاعات و مشخصات مربوط به کلیه اجناس داخل فروشگاه و البته موارد مورد نیاز مشتریان را برای آن‌ها تشریح نماید تا خریدار بتواند در رابطه با انتخاب کالای مورد نظر خود با آگاهی کاملی اقدام نماید.

محاسبه بهای کالای فروش‌رفته و جابه‌جایی آن برای مشتری

پس از این که مشتری اطلاعات لازم در رابطه با کالای مورد نظر خود را دریافت نمود و در نهایت کالایی را به‌منظور خرید انتخاب کرد باید به محاسبه مبلغ مورد نظر بابت بهای کالای مربوطه اقدام نمود. در این زمان، وقت آن است که تا جایی که امکانش هست تخفیفاتی را برای مشتری قائل شویم. چنانچه امکان ارائه تخفیف به مشتری نیست توضیحات روشنی را در این خصوص برای وی بیان نماییم. همچنین به‌منظور جابه‌جایی اجناس خریداری‌شده توسط مشتریان نیاز به وجود وسیله نقلیه‌ای هست که کالا یا کالاهای مورد نظر را به محل مورد نظر مشتری حمل نماید.

هزینه حمل کالای فروش‌رفته را می‌توان به‌صورت مجزا از مشتری مطالبه نمود. با این وجود یکی از موضوعاتی که می‌تواند سبب ایجاد مزیت رقابتی برای فعالان در عرصه فروش لوازم خانگی گردد این است که تحویل محصول خریداری‌شده توسط مشتری را به‌صورت رایگان انجام دهند و از این طریق بتوانند وجهه بهتری در نظر مشتریان خود به دست آورند. برای این که جا‌به‌جایی محصول هم برای فروشنده و هم برای مشتری وی مقرون‌به‌صرفه‌تر شود می‌توان از وجود کارگران باتجربه‌ای که شغل آنها جا‌به‌جایی لوازم خانگی می‌باشد بهره برد تا در صورت لزوم بتوان از آن‌ها به‌منظور جا‌به‌جایی و انتقال وسایل از فروشگاه لوازم خانگی به منزل مشتری کمک گرفت.

نکته

هزینه انجام تمامی این امور می‌بایست از ابتدا به‌صورت کامل برای خریدار تشریح گردد تا مشتری بعد از انجام خرید خود به یکباره با افزایش ناگهانی وجه پرداختی مواجه نشود و از خریدی که انجام می‌دهد دلسرد نگردد. نکته قابل توجه برای کسانی که اقدام به اخذ نمایندگی لوازم خانگی و ارائه خدمات مورد نظر در این زمینه به مشتریان خود می‌کنند این است که چنانچه در کار خود صداقت به خرج دهند مشتریان آنها قطعا خواهند پذیرفت که تنها به ازای پرداخت مبلغی معین بابت حمل و جا‌به‌جایی کالای خریداری‌شده خود می‌توانند محصول مورد نظر را به‌آسانی در منزل خود تحویل بگیرند.

توجه به چیدمان صحیح کالاها
نگرفتن هزینه حمل و نقل از مشتری

اخذ نمایندگی لوازم خانگی به‌منظور ارائه خدمات پس از فروش

همانطور که می‌دانیم افراد متقاضی جهت فعالیت در حیطه فروش لوازم خانگی می‌توانند به‌واسطه اخذ نمایندگی لوازم خانگی از برندهای معتبر مشغول فعالیت در این زمینه شوند. اما راه دیگری که می‌توان از طریق آن در این عرصه به کار و فعالیت پرداخت اقدام به اخذ نمایندگی لوازم خانگی به‌منظور ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان است. روشن است که تجهیزات و لوازم خانگی پس از آن که مدت زمانی از استفاده‌کردن از آن‌ها گذشت دچار ایرادات و خرابی‌هایی می‌شوند. خرابی و نقص لوازم علت‌های گوناگونی می‌تواند داشته باشد.

بعضی از این مشکلات به‌راحتی قابل حل هستند. اما چنانچه این لوازم دچار مشکلات جدی و اساسی گردند می‌بایست توسط کسانی که مهارت و تخصص لازم در این رابطه را دارند مورد بررسی و تعمیر قرار گیرند. با توجه به این مطلب اهمیت اقدام به اخذ نمایندگی لوازم خانگی در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم بیش از پیش روشن می‌شود.

مزیت اخذ نمایندگی لوازم خانگی در زمینه ارائه خدمات

اقدام به اخذ نمایندگی لوازم خانگی در راستای ارائه خدمات مورد نیاز در زمینه تعمیرات آن‌ها مزیت‌های بسیاری برای مشتریان این قبیل کالاها ایجاد می‌کند.

در ذیل به چند مورد از مزایایی که در رابطه با اخذ نمایندگی لوازم خانگی در این حیطه کاری وجود دارد اشاره می‌شود.

صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌ها

زمانی که یکی از لوازم خانگی دچار ایراد و مشکل می‌شود ممکن است مشکل جزئی باشد و به همین دلیل نیازی نباشد که وسیله مورد نظر حتما به تعمیرگاه انتقال داده شود. در این شرایط بهتر است فرد با نمایندگی مربوطه تماس بگیرد تا تعمیرکار به منزل یا محل کار وی مراجعه نماید و مشکل را تحت بررسی قرار دهد. اما اگر مشخص شود مشکل اساسی وجود دارد لازم است که وسیله مذکور به تعمیرگاه مربوطه انتقال داده شود.

داشتن نظارت و کنترل بر نحوه کار تعمیرکاران

اغلب افراد تمایل دارند از نزدیک بر نحوه کار تعمیرکاران نظارت و کنترل داشته باشند. حین تعمیر وسیله اگر پرسشی برایشان پیش آمد آن را از تعمیرکار سوال کنند و اطلاعاتی را در این رابطه کسب نمایند. بهره‌گیری از مهارت تعمیرکارانی که در نمایندگی لوازم خانگی مشغول فعالیت هستند این فرصت را فراهم می‌سازد.

سرویس مرتب دستگاه‌ها

مراکزی که اقدام به اخذ نمایندگی لوازم خانگی به‌منظور ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان می‌کنند امکاناتی را در نظر گرفته‌اند که از طریق آن تعمیرکاران را در بازه‌های زمانی مشخصی به منزل یا محل کار مشتریان خود اعزام نمایند. در واقع به این شیوه عملکرد لوازم خانگی را سرویس‌دهی کنند. با استفاده از این روش می‌توان تا حد زیادی از ایجاد خسارت و خرابی‌های ناگهانی در دستگاه‌ها پیشگیری به عمل آورد.

جهت خرید و فروش انواع لوازم خانگی می‌توانید به اپلیکیشن واسط کالا مراجعه نمایید.

تبلیغات
vasetpet-content

107 دیدگاه دربارهٔ «اعطای نمایندگی لوازم خانگی بدون سرمایه»

 1. متقاضی نمایندگی فروش لوازم خانگی اسنوا هستم،دارای ملک تجاری شخصی بمساحت سیصد متر هستم .به چه صورت باید اقدام کنم

 2. سلام من یه مغازه ۱۰۰متری ویکی ۳۰متری دربهترین موقعیت شهرستان دارم وخواهان اخذنمایندگی دارم ولی سرمایه ندارم خود اسنوا وام جهت دایرکردن مغازه نمیده یا م

 3. ساسان اسلامی

  سلام من نمایندگی اسنوا برای شهرستان بیله سوار استان اردبیل میخواستم میخواستم راهنمایی کنید ۰۹۹۱۴۵۳۶۴۷۲

  1. فریبا زمانی

   سلام کابر گرامی
   لطفاً با کارخانه اسنوا تماس بگیرین (شماره 1699) و شرایط را بپرسین. موفق باشین

  1. محمد جعفرلو

   مساحت 330متر مربع در سه طبقه 110متجهت نمایشگاه110مترجهت فروشگاه110متر انبار وفروشگاه آماده همکاری هستم

 4. با سلام خدمت شما دوست عزیز
  بنده ی کارخانه تولیدی مبلمان و جهیزیه دارم با چند شعبه فروش
  ی فروشگاه که دارم راه اندازی میکنم حدود 4 هزار متر هست میخام بجز مبل و فرش لوازم خانگی برقی هم اضافه کنم استان گیلان هستم آیا راهی یا مشورتی بابت بنده دارین ممنون میشم
  09111973070

 5. مغازه ای دارم به حدود ۱۰۰متر و ۶ تا شهرک بزرگ به هم چسبیده در استان کرمانشاه میخواهم نمایندگی لوازم خانگی دوو فعالیت کنم .از آن بزرگان درخواست دارم تا مساعدت کنن یا نمایندگی تعمیرات یا نمایندگی فروش اهدا نمایند
  با تشکر
  ارادتمند شما

  1. کریم خسروی

   سلام در استان لرستان شهر ازنا نمایندگی می‌خوام.خودم صاحب ملک هستم مترا180متر
   09168579561

 6. تم تولد و لوازم تولد نامبروان

  همیشه مطالب سایت شما را میخوانم و بسیار کاربردی و فوق العاده هستند . متشکرم

  1. با سلام اینجانب درخواست نمایندگی در شهرستان دارم مغازه نو ساز با طرح به روز و در بهترین نقطه شهر با متراژ 25متر و دارای انبار بزرگ .خواستم راهنمایی کنید چون تو استان ما حتی یه دونه کلا نمایندگی امرسان هست و نحوه آشنایی با اعطا نمایندگی رو دقیق متوجه نبودن

 7. علیرضا امیری

  باسلام ، بنده دارای مغازه به متراژ ۷۲ متر و بالکن ۲۴ متر و محل مناسب متقاضی دریافت نمایندگی فروش لوازم خانگی دوو هستم

 8. سلام
  اینجانب دارای 55 الی60مترمغازه دربازارشهرکرد استان چهارمحال بختیاری بادیدخیلی عالی برای فروش لوازم خانگی به خصوص صوتی تصویری می‌باشم خواهشمندم اینجانب رابرای دریافت یک نمایندگی معتبرراهنمایی بفرمایید

  1. میلاد آقایی

   سلام خسته نباشین اینجانب میلاد آقایی دارای مغازه به متراژ ۸۰ الی ۱۰۰ متر مغازه در بهترین نقطه شهر پارس آباد مغان جنب فروشگاه زنجیره اتکا که برادرم نمایندگی آن را در اختیار دارد درخواست پذیرش نمایندگی لوازم خانگی و صوتی تصویری رو دارم راهنمایی لازم رو مبذول فرمایید با تشکر.

 9. سلام ملاوانی هستم دارای دو باب مغازه در مرکز بهارستان اصفهان نرسیده به فلکه ولی عصر به مساحت ،50 و 40 متر خواهان اخذ نمایندگی بدون سرمایه هستم را نمایی بفرمایید.

 10. سلام
  با شرایط مناسب برای خدمات پس از فروش و نصب و راه اندازی وامور گارانتی تمایل به همکاری در مرودشت فارس دارم.

  1. سلام اشکان عزیز
   شما باید با کمپانی برند مورد نظرتان ارتباط برقرار کنید تا شرایط آنها را جویا شوید.

   1. علیرضا امیری

    با سلام اینجانب دارای مغازه تجاری به متراژ ۷۲ متر و ۲۴ متر بالکن واقع در محل مناسب شهر کرمانشاه هستم متقاضی دریافت نمایندگی فروش لوازم خانگی دوو می باشم.

    1. حسین رشیدیان

     سلام حسین رشیدیان می خواستم اخذ نمایندگی لوازم برقی اسنوا رو دارم البته الان مغازه دارم مشغول فروش برند شما هستم ولی خیلی نماینده ها شما اذیت میکنن طرز برخورد با همکار احترام قاعل نیستن لطف کنید راهنمایی کنید

 11. با عرض سلام و خسته نباشید به دنبال نمایندگی فروش لوازم خانگی اسنوا در شهرستان می‌باشم لطفاً راهنمایی کنید مغازه تجاری نو ساز با نمای عالی در بهترین نقطه شهرستان دارم با سرمایه مناسب

  1. سلام کاربر گرامی
   شما باید برای گرفتن نمایندگی با پشتیبانی برند مورد نظرتان در ارتباط باشید.

 12. سلام بنده 28 سال سابقه فروشندگی دارم مغازه ای 65 مترکف بعلاوه 32 متر بالکن واقع در شیراز دارم میخام فروشگاه لوازم خانگی بزنم نمایندگیهای محترم کمک کنن

  1. سلام کاربر عزیز
   شما برای گرفتن نمایندگی هر برندی باید با کمپانی همان برند در ارتباط باشید.

 13. ابوذر بیاری

  سلام. وقت بخیر
  متقاضی نمایندگی لوازم خانگی اسنوا در شهرستان رامیان استان گلستان هستم. مغازه بزرگی دارم‌که مناسب این حرفه است.

  1. سلام کاربر گرامی
   شما برای اخذ نمایندگی باید با پشتیبانی اون برند ارتباط برقرار کنید.

 14. از شهرستان نطنز هستیم مغازه با ۱۳۰متر فضا و ۲۰۰متر انبار هستم بهترین لکیشن و بهترین خیابان که از ۳شهرستان اطراف خرید میکنند

  1. محمد تقی آقابابایی

   باسلام یک باب مغازه در شهرستان آمل دارم و فضای مناسب برای نمایندگی لوازم خانگی است اگر میشه دوستانی که در این حوزه فعالیت دارند کمک کنند تا یک نمایندگی با کیفیت زده بشه

 15. یوسف علي زاده

  سلام من مغازه ۲۶۰ متری دارم برای اخز نما ینده گی تو اردبیل تو بهترین موقیت مرکزشهر و پر جمعیت
  نبش خیابان با دهنه ‌ 30متری
  آدرس. اردبیل میدان مادر خ خان علیزاده نبش خ فن حرفه‌ای

 16. سلام. وقتتون بخیر. من متفاضی اخذ نمایندگی لوازم خانگی اسنوا هستم. مساحت مغاز ۷۰ متر جای بسیار خوب شهر… کرمانشاه . شهر کورران. باتشکر فراوان… امید محمدی

  1. سلام متقاضی اخذ نمایندگی شرکت دوو و بوش امرسان و برند علیه معتبر هستم با داشتن شرایط زیر
   سابقه فعالیت در حوضه لوازم خانگی
   داشتن مجوز فروش لوازم خانگی
   داشتن مدرک تحصیلی لیسانس
   داشتن مدارک فنی و حرفه آیی
   داشتن حداقل سرمایه 800 میلیون
   داشتن ضامنین معتبر/سند،چک،سفته/
   داشتن مغازه به متراژ 50 متر
   و…

 17. سلام من متقاضی اخذ نمایندگی لوازم خانگی در شهر شهرکرد هستم مغازه از خودم دارم اما سرمایه ندارم

 18. سلام متقاضی اخذ نمایندگی لوازم خانگی ناسیونال تولیپس هستم گلوگاه مازندران مغازه به مساحت ۱۸۵ متر با موقعیت خوب در ممکن راهنمایی بفرمایید

 19. علی اصغرفیض ابادی

  سلام من لوازم خانگی بزرگ در استان گلستان گنبد کاوس هستم مایلم نمایندگی فروش جی پلاس را بگیرم راهنمایی فرمایید

  1. صادق مسیب نژاد

   سلام صادق مسیب نژاد هستم .علاقه مند به فروش لوازم خانگی ،مغازه ای دراستان گیلان ، شهرستان آستانه اشرفیه ،بلواراستادمعین ،جنب پمپ بنزین جلال (داخل شهر )حدود ۶۰مترهمکف ،۲۰متر بالکن ،۱۵متر دفتر روی بالکن ،آبدارخانه ،سرویس بهداشتی ،حدود ۴متر بر بلواراصلی شهر ،سنگ کاری شده ،گچبری شده، در اختیار دارم .مغازه سه دانگ خریداری کردم که هنوز سند برای بنام شدن آماده نیست ولی شش دانگ در اختیار خودمه .از نظر نوشتن اجاره از طرف مالک به مدت ۵سال مشکلی ندارم شرایطشو رو دارم .من وهمسر آمادگی داریم که نسبت به فروش اقدام کنیم .بنده یه مدت در فروش لوازم خانگی فعالیت داشتم .حدود۲۳سال سابقه کار در بازار رو دارم همسر بنده فروش محصولات در فضای مجازی فعالیت داره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید وبا بنده تماس بگیرید که از کجا باید شروع به این فعالیت کنم.

 20. سید رحیم معینی

  با سلام
  جهت اخذ نمایندگی فروش محصولات چه اقداماتی لازم هست
  لطفاً راهنمایی فرمایید
  برای شهرستان کبودراهنگ

  1. سلام بنده فروشنده کلی لوازم خانگی در آذربایجان غربی هستم نمایندگی هربرندی باشه قبول میکنم شماره تماس بنده 09143817962

 21. سلام
  من از دزفول هستم مغازه در مسیر اصلی ۴۰متری از خودم دارم میخام نمیندگی لوازم خانگی بگیرم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

 22. حامد خداجو

  خواهان اخذ نمایندگی لوازم خانگی پرمصرف در شهر ستان دیواندره استان کردستان . مغازه ای به مساحت 50 مترمربع و سه کله ودر صورت نیاز میتوانم 50 متر دیگر اضافه کنم. ملک شخصی خودم است

 23. سعید حیدری سورشجانی

  متقاضی نمایندگی فروش لوازم خانگی اسنوا هستم،دارای ملک تجاری شخصی بمساحت صد متر در مرکز شهر سورشجان چهارمحال وبختیاری هستم بازنشسته بانک صادراتم لطفا راهنمایی بفرمایید

  1. زهرا سامره

   سلام شما باید با واحد پشتیبانی شرکت اسنوا تماس بگسرید تا شرایطشونو بهتون بگن.

  2. سلام آقای حیدری عزیز.. برای اخذ نمایندگی اسنوا شما باید تقریبا یک میلیارد پول داشته باشید.. شرکت اسنوا اینو دقیقا یک روز پیش اعلام کرد

 24. رصا مالمیر

  سلام مربی لوازم خانگی در فنی وحرفه ای هستم وبا تجربه ای که در این زمینه دارم متقاضی فروش وخدمات پس از فروش محصولات این شرکت را دارم جهت تویسرکان ممنون

 25. ابوالقاسم

  سلام متقاضی لوازم خانگی دوو در شهرستان فیروزه خیابان اصلی هستم که دارای ملک شخصی به مساحت ۱۳۰ متر می باشم

 26. با سلام من متقاضی نمایندگی فروش محصولات اسنوا در لرستان هستم لطفا جهت اخذ نمایندگی و دریافت محصولات بصورت مستقیم از کارخانه و فروش بصورت نقد و اقساط چکار باید بکنم

 27. سلام.من جهت اخذ نمایندگی فروش لوازم خانگی دارم از استان کردستان شهرستان دیواندره سرمایه و مکان لازمم دارم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

 28. حیدری جولا

  سلام
  من نمابندگی نصب و تعمیر وسایل برقی خانگی گروه انتخاب را مبخواهم بگیرم)نمایندگی پارس خزر را دارم) ولی بارها با شرکت انتخاب تماس گرفته ام ولی هر بار به نفر دیگر پاس می دهن .شماره های مختلفی در اصفهان و تهران زنگ زدم تا کنون نتیجه ای نگرفته ام.سما راهی را سراغ ندارید..تشکر حیدری

 29. رضا جاجرمی

  سلام یک واحد تجاریبا مساحت 180متر واقع در خیابان اصلی یکی از شهر ستان های استان گلستان هستم متقاضی نمایندگی یک برند هستم چکار باید کنم از کجا باید اقدام کنم

 30. درخواست نمایندگی تعمیر و نصب لوازم خانگی اسنوادر استان آذربایجان شرقی -در شهرستان مراغه هستم لطفاً منو راهنمائی کنید.

 31. سلام درخواست نمایندگی نصب و راه اندازی و خدمات پس ازفروش اسنوا را دارم لطفا راهنمایی فرمایید.سپاس

 32. باسلام ؛درخواست نمایندگی دراستان آذربایجانشرقی ،شهرستان ورزقان برای مغازه ۳۲۰متری برای لوازم خانگی دارم ،تقاضای راهنمایی دارم

 33. جواد حاجی حاجی

  سلام خسته نباشید من متقاضی اخذ نمایندگی شرکت اسنوا هستم در استان لرستان شهرستان الیگودرز با متراژ مغازه ۱۱۰متر و سابقه و سابقه فروش دارم

 34. سعید اسدی

  سلام و احترام، اینجانب درخواست اخذ نمایندگی خدمات پس از فروش دارم لطفا راهنمایی کنید که کجا مراجعه کنم.ممنون

 35. مالکیت مغازه۶۰متری رادارم جهت اخذ نمایندگی فروش لوازم خانگی آماده همکاری میباشم
  لطفا راهنمایی نمایید

 36. مالکیت مغازه ۶۰متری در خیابان اصلی شهر میانه با۱۰۰متر زیرزمین انباری دارم جهت اخذ نمایندگی فروش لوازم خانگی چه کار باید بکنم

 37. محسن مینائی

  درخواست نمایندگی ملک 600 متر طبقه همکف در منطقه ای از شهرستان خرم آباد لرستان که در حال پیشرفت با سرعت بالاست تمامی اطراف فروشگاه لوازم خانگی ومبلمان و…. است که من این ملک رو دارم با تمامی امکانات میخوام یه کاری راه اندازی کنم هم برا درآمد خودم هم اشتغال برای هم استانی هام

 38. ناصر نیک محضر یزدی

  باسلام مخواستم نمایندگی قطعات لوازم خانگی را بگیرم لطفا گمگم کنید تلفن09134575982

  1. کیانوش حاجبی گرمی

   سلام
   با شرایط مناسب برای خدمات پس از فروش و نصب و راه اندازی وامور گارانتی تمایل به همکاری در استان قزوین شهرستان البرز دارم.

   پاسخ

 39. سلام.
  برای اخذ نمایندگی تعمیرات لوازم اسنوا
  نه برای فروش
  لطفا توضیح بدین چه اقداماتی لازم هست؟ باتشکر

 40. روح الله جبارپناه

  سلام عرض ادب و احترام خسته نباشید من آقای روح الله جباری هستم اهل همدان شهرستان کبودرآهنگ روستای وصله مغازه وانبار بزرگ ساخت کلا براندازان شده دنبال ارسال بار لوازم خانگی بزرگ وکوچک هستم هم برای فروش هم برای پخش آمادگی لازم رادارم لطفا همکاری کنید ممنون ازلطفتون

  1. سلام اقای جبار پناه اگه نمایندگی لوازم خانگی دارید بنده امادگی دارم باشما همکاری کنم من از خوزستان شهرستان شوشتر بخش شعیبیه هستم که این بخش شامل ۸۶ روستا بدون هیچ مغازه لوازم خانگی هس بهترین کار برای لوازم خانگی جای بزرگی دارم برای مغازه زدن

   1. محمد حسین مهرتاش

    سلام عرض وادب وخسته نباشید

    خواستم نمایندگی فروش لوازم خانگی در شهر دهدشت (کهگیلویه وبویر احمد) بزنم
    چه کارهایی باید انجام بدهم
    اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

 41. با سلام همه شرایط رو فرمودین ایا در این میان رعایت استاندارد های مشخص در حفظ حقوق مشتری و عدم تخلف در مسایل فروش که حق عمومی افراد رو ذايل میکنه جایی نداشت؟
  چرا که این گروه و صنف کاری به راحتی تخلف در فروش خود دارند و رسیدگی خاصی یا عمل به چهار چوب مقرارات یک نمایندگی مرجع وجود ندارد

 42. سلام.بنده نمایندگی لوازم خانگی دوو رو داشتم اما به دلیل مشکلات بازار کارم رو تغییر دادم.اگر کسی نمایندگی این برند رو داره و موفقه تجربیاتش رو با ما در میون بزاره.ممنون

 43. سلام
  هر جوری شده میخوام حرف ام رو گسترش داده و نمایندگی خدمات اخذ نمایم در ضمن ۲۵ سال سابقه تعمیرات و طراحی مدارهای الکترونیکی دارم
  ممنون لطفا راهنماییم کنید

 44. مهیار عبادی

  سلام من یک مغازه ۲۰ متری داخل پردیس دارم مجوز و پروانه کسب اتحادیه هم دارم با ۵ سال سابقه لوازم خانگی. برای اخذ نمایندگی چیکار میتونم بکنم و چه برندهایی میتونن با من همکاری کنن ممنون

 45. اینجانب سروکار لوازم خانگی میباشم لذا ازشما خواستار اخذ خدمات یکی از برندهای لوازم خانگی میباشم .

 46. سلام.شما میدونین برای اخد نمایندگی لوازم خانگی پارس چقدر باید وثیقه برای گرفتن اجناس بزاریم؟

  1. میلاد زرین فر

   سلام
   مغازه ای به متراژ ۱۲۰ متر با بر ۱۳ متر رو دارم
   تمایل به اخذ نمایندگی فروش تمامی محصولات لوازم خانگی یک برند هستم (به جز اسنوا)
   ممنون میشم راهنمایی بفرمایید…

   1. محمد جعفر حیدری

    سلام
    در قم دارای یک باب مغازه دو طبقه تجاری هستم
    در خیابان ن ۳۰ متری کیوانفر
    موقعیت مناسب
    مالکیت و سر قفلی متعلق به خورم هست
    متقاضی نمایندگی دوو و اسنوا هستم

   2. علی عربپور

    عربپورم زرند کرمان ۲۵۰ متر مغازه با ۲۳ متر بر خیابان اصلی دارم دلم میخواد نماینده فروش یه شرکت لوازم خانگی بشم باید چکار کنم

    1. سلام من صاحب مغازه ۲۵۰متری در اردبیل در خیابان اصلی بابر ۳۰ متر رو به خیابان مغازه در نبش خیابان هست ومیخوام نمایندگی بگیرم

  1. یوسف یوسف عزیززاده

   با سلام اینجانب درخواست نمایندگی جی پلاس را خواهانم معازه ای به متراژ 142متر و16متر بالکن که دونفر شریک هستیم سه دانگ .سه دانگ بر خیابان دو نبش وموقعیت خوب دراستان لرستان شهرستان بروجردولی سرمایه نداریم لطفا مرا راهنمایی کنید.

   1. یوسف هرچگانی

    این همه نمایندگی هست. فروش نیست با افزایش بی حد ومرز قیمت کالاها
    نمایندگی هم نمی‌دهند. فقط میخوان کالاهای خود را بفروشند
    من ۲۵ساله نمایندگی فروش و تعمیرات دارم. ساپورت نمیشم. قطعه نیست
    کیفیت ها از قدیم خیلی پایین تر اومده. مثال
    لباسشویی ۱۷سال پیش با یکی دوبار سرویس و تعمیر جزیی دراره کار میکنه. ولی اکثر مدل های جدید. یک ماه کار نکرده خراب و روند تعمیرشون شش ماه طول میکشه

  2. فرزاد ملکوت طبری

   سلام
   میخواستم نمایندگی بگیرم مغازه دارم به نام خودم 320 متره بهترین جای بندر ترکمن سرمایه 400 تومن دارم رشته تحصیلی الکتروتکنیک تعمیرات لوازم خانگی دارم میدونم چنتا نمایندگی رو با هم داشته باشم چنتا از هم کلاسیامم تو شهر مغازه تعمیر گاه دارن 34 سالمه تجریه فروشمم خیلی خوبه پدرمم چنجاه سال لوازم خانگی داشت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *