لباس مناسب زنان قدکوتاه

لباس مناسب زنان قدکوتاه

گاهی اوقات این احساس به وجود می‌آید که صنعت مد به‌طور خاص برای زنان قدبلند لباس طراحی می‌کند. به‌هرحال، این لباس‌ها برای زنان با قد متوسط ۵ تا ۱۰ فوت و بالاتر طراحی شده‌اند. خوشبختانه روش‌های استراتژیکی برای خرید لباس وجود دارد که باعث بلندتر به‌نظر رسیدن شما می‌شود تا هرگز از پوشیدن لباس خود احساس ناراحتی نکنید. با دانستن اینکه کدام مناطق را باید برجسته جلوه دهید، می‌توانید اعتمادبه‌نفس خود را افزایش دهید. در این مقاله نکات کلیدی و مهمی را که هر زن ریزاندام و کوتاه‌قدی باید بداند تا با رعایت آن‌ها خوش‌اندام‌تر به نظر برسد را شرح می‌دهیم. در تمام دنیا تولیدکنندگان سرشناس برای لباس مناسب زنان قدکوتاه مخصوص افرادی با جثه ریز و ظریف حساب جداگانه‌ای بازکرده‌اند. به همین دلیل افراد کوتاه‌قد و ریزنقش دیگر هیچ نگرانی از بابت پوشش خود ندارند.

راهکارهایی برای جذاب شدن لباس زنان قدکوتاه

  • کمربند لباس یا شلوار را بالا ببندید.
  • پایین لباس خود را داخل شلوار ببرید.
  • لباس‌های فیت را نسبت به لباس‌های اور سایز در اولویت قرار دهید.
  • لباس‌های تک‌رنگ بپوشید.

شلوار جین سیاه‌وسفید

شلوار جین سیاه‌وسفید یک لباس مناسب زنان قدکوتاه است، اما به‌خصوص برای زنانی که در قسمت کوتاه‌تر قرار می‌گیرند بسیار مناسب است. هم‌رنگ مشکی و هم الاستیک موجود در شلوار جین باهم کار می‌کنند تا پاهای شما جمع شوند. جفت پاشنه پا، پاهای شما فوق‌العاده بلند به نظر می‌رسند.

اگر دوست دارید راهکارهای شیک پوشی را بدانید، خواندن مقاله زیر را از دست ندهید.

راهکار شیک پوش شدن چیست؟

پیراهن‌های اسکیتر(Skater)

زنان کوتاه‌قد باید کمدهای خود را بالباس‌هایی پر کنند که دارایی آن‌ها را برجسته کنند و یک منطقه عالی برای جلب‌توجه به کمر داشته باشند.

پیراهن‌های اسکیتر در این زمینه بسیار عالی عمل می‌کنند. پوشیدن این پیراهن‌ها همچنین باعث می‌شود شما لاغرتر به نظر برسید. برای گرفتن بهترین نتیجه یک پیراهن اسکیتر کوتاه و رنگارنگ را انتخاب کنید. این لباس مناسب زنان قدکوتاه است.

دامن فون کوتاه

دامن‌های فون کوتاه می‌توانند زنان کوتاه‌قد را جذاب کنند. به‌طوری‌که زنان قدکوتاه با این دامن‌ها لاغر و قدبلندتر به نظر می‌رسند. هر زن کوتاه‌قد باید به دنبال این سبک دامن باشد. در واقع هرچه دامن شما بیشتر به لاله شباهت داشته باشد، پاهای شما در زیر آن مانند ساقه‌های بلند به نظر می‌رسد.

دامن فون
دامن فون کوتاه

تاپ اسپاگتی

زنان قدکوتاه با اندام‌های کوچک ممکن است از کوتاه بودن پاهای خود متنفر باشند، اما باید به‌خاطر داشتن دست‌های باریک، گردن زنانه و استخوان‌های ترقوه برجسته خود خوشحال باشند! برای به نمایش گذاشتن این منطقه دوست‌داشتنی، و داشتن یک لباس مناسب زنان قدکوتاه این خانم‌ها باید یک تاپ بند اسپاگتی داشته باشند. لازم نیست این تاپ‌ها به‌اندازه زیر پیراهن مناسب باشند، اما نباید به یک لباس‌خواب شباهت داشته باشند. هرچه بندهای تاپ شما نازک‌تر باشند، توجه بیشتری به قسمت بالاتنه بدن شما جلب می‌شود.

برای انتخاب بهتر لباس، بهتر است به رنگ پوست خود نیز توجه کنید. به‌همین منظور مقاله انتخاب لباس و رنگ پوست را از دست ندهید.

یقه لاک‌پشتی

یک‌راه آسان برای اضافه کردن طول به بدن، آوردن تمرکز به خط گردن است. لباس مناسب زنان قدکوتاه لباسی یقه لاک‌پشتی است. با این لباس می‌توانید گردنی بسیار بلندتر ازآنچه درواقع دارید به خود ببخشید. بااین‌حال، از یقه لاک‌پشت‌های قهوه‌ای که می‌توانند شما را لاغر جلوه دهند، دوری‌کنید. پیشنهاد می‌کنیم یک یقه راه‌راه سیاه‌وسفید انتخاب کنید.

پیراهن‌های کوتاه

یکی از فواید کوتاه قد بودن این است که می‌توانید لباس‌های کوتاه‌تری بپوشید بدون اینکه خیلی بد به نظر برسد. ازآنجاکه این لباس مناسب زنان قدکوتاه است همیشه ایده خوبی است که یک لباس باکلاس و ظاهر حرفه‌ای داشته باشید که به قد آن به وسط ران برسد. اگرچه به نظر می‌رسد این چند سانتی‌متر کوتاه‌تر از حالت عادی است که در هنگام حضور در دفتر احساس راحتی می‌کنید، اما متوجه خواهید شد که بدون اینکه زیاد جلوه گرایانه به نظر برسید، بسیار بلندتر به نظر می‌رسید!

دامن مدادی

دامن‌های مدادی برای همه خانم‌های قدکوتاه یک آیتم ضروری محسوب می‌شوند. آن‌ها این توانایی رادارند که شما را بسیار باریک و بلندقد نشان دهد. دامن‌های مدادی باید بخشی از لباس‌های ضروری لباس زنانه باشند. این دامن مناسب برای یک ظاهر رسمی است بدون اینکه خیلی محافظه‌کار به نظر برسید. ما توصیه می‌کنیم دامن‌های مدادی که لباس مناسب زنان قدکوتاه و ریزاندام است را در کمد لباس خود حتماً داشته باشید.

بلوز کراپ

بلوزهای کراپ نیز لباس‌های مناسبی برای خانم‌های کوتاه‌قد و بالغ هستند. خواه این لباس مناسب زنان قدکوتاه را با دامن کمر بلند، شلوارک یا شلوار ست کنید، به طرز باورنکردنی شیک و کشیده به نظرخواهید رسید.

دامن با راه ‌‍راه‌های عمودی

وقتی نوبت به تغییر ظاهر شما می‌رسد، استفاده از الگوهای مختلف یکی از قدیمی‌ترین ترفندهای شیک پوشی است. اگر می‌خواهید پهن‌تر به نظر برسید، راه راه‌های ضخیم و افقی بپوشید. اگر می‌خواهید بلندتر به نظر برسید، راه راه‌های عمودی بهترین گزینه برای انتخاب هستند. این الگو مخصوصاً روی پیراهن دکمه‌دار یک لباس مناسب زنان قدکوتاه است که می‌خواهند کمی بلندتر به نظر برسند.

لباس مناسب زنان قدکوتاه
دامن راه راه

شلوارک‌‌های مناسب

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای بلندتر به‌نظر رسیدن، ایجاد توهم برای داشتن پاهای بلندتر از حد واقعی است. هنگام انتخاب لباس مناسب زنان قدکوتاه به‌جای اینکه شلوار جین و شلوارک کم ارتفاع را انتخاب کنید (که فقط باعث می‌شود لاغر به نظر برسید)، می‌توانید با پوشیدن شلوارک‌هایی تا کمر خود را بسیار بلندتر نشان دهند. با این شلوارک‌ها لگن شما بلندتر ازآنچه که هست به نظر می‌رسد و پاهایتان به‌طور معجزه‌آسایی بلند می‌شوند.

کت بلیزر کوتاه

زنان قدکوتاه معمولاً لباس پوشیدن در محل کار خود را دشوار می‌دانند، جایی که قدبلند یک دارایی قدرتمند است. برای بلندتر نشان دادن خود، داشتن یک بلیزر کوتاه بسیار مفید است. آن‌ها نه‌تنها شیک هستند، بلکه به شما یک بالاتنه ساختاریافته می‌دهند که قدرت را انتقال می‌دهد. با یافتن مورد دلخواه خود، دیگر هرگز به یک ژاکت کش‌باف پشمی نیاز نخواهید داشت!

ماکسی لباس مناسب زنان قدکوتاه

لباس‌های ماکسی را انتخاب کنید که تعریف خاصی نسبت به برش‌های مستقیم داشته باشند. لباس‌هایی با پارچه‌های سبک‌تر مانند ارگانزا، ژورجت بسیار خوب هستند.

لباس یک‌تکه

ژاکت، تی‌شرت یا لباس‌های جین می‌توانند شیک به نظر برسند و لباس مناسب زنان قدکوتاه هستند، اما سعی کنید لایه‌هایی به لباس خود اضافه کنید. یک کیمونو یا شانه بالا، ژاکت یا کت در زمستان و غیره اضافه کنید تا استایل شما را جذابتر کند. البته نباید در این‌زمینه زیاده‌روی کنید.

لباس بلند

تعویض لباس باز خود با لباس بلند می‌تواند تفاوت زیادی در قد شما داشته باشد. لباس‌های جلو بسته به‌جای باز حتی بهتر هستند. استفاده از لباس‌هایی که آستین دار هستند، ترفند دیگری است. پوشیدن چکمه‌هایی با طول مچ پا هم پیشنهاد خوبی است.

لباس مناسب زنان قدکوتاه
لباس بلند

برای آشنایی بیشتر با این چکمه‌ها، مقاله انواع نیم ‌بوت زنانه را مطالعه کنید.

استایل زمستانی زنان قدکوتاه

دراستایل های زمستانی می توانید لایه بیرونی را بلندتر از سایر لباس‌ها انتخاب کنید. این نکته در بلندتر دیده شدن به شما بسیار کمک می‌کند.

کلام آخر

امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقع‌شده باشد. شما می‌توانید با مراجعه به سایت واسط پت سایر مقالات مرتبط را مطالعه کنید. فراموش نکنید که بهترین گزینه برای خریدوفروش وسایل دست‌دوم شما با مناسب‌ترین قیمت‌ها، اپلیکیشن واسط کالاست. از اینکه با ما همراه بودید سپاسگزاریم.

منابع:
stylecraze.com
cheatsheet.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *