راهنمای انتخاب زیورآلات

راهنمای انتخاب زیورآلات

زیورآلات می‌توانند زیبایی و جلوه لباس‌های شمارا چندین برابر کنند. شما می‌توانید با استفاده از زیورآلات لباستان را از سادگی دربیاورید. خرید زیورآلات می‌تواند یک‌روند طاقت‌فرسا باشد اما شما می‌توانید، باکمی تحقیق به‌راحتی تعیین کنید که چه چیزی یک هدیه زیورآلات عالی یا خرید خوبی برای لباس شخصی شما است. هنگام انتخاب زیورآلات بهتر است که به سبک، کیفیت و ظاهر آن‌ها توجه کنید. در راهنمای انتخاب زیورآلات این فاکتورها باید با شخصیت کسی که آن‌ها را می‌پوشد مطابقت داشته باشند و البته با بودجه شما همخوانی داشته باشند.

سنگ‌های قیمتی طبیعی

سنگ‌های قیمتی انواع مختلفی دارند، آن‌ها می‌توانند طبیعی یا آزمایشگاهی باشند. شما باید در راهنمای انتخاب زیورآلات به این نکته توجه کنید که سنگ‌های قیمتی طبیعی از نقاط مختلف جهان استخراج می‌شوند. اغلب اوقات سنگ‌های قیمتی مانند یاقوت و زمرد را می‌توان با عملیات حرارتی بهبود بخشید تا رنگ و وضوح آن‌ها را چندین برابر شود.

بسیاری از جواهرفروشان سنگ‌های قیمتی را بر اساس خصوصیاتی مانند رنگ، وضوح و درخشش درجه‌بندی می‌کنند.

درک کیفیت سنگ قیمتی طبیعی که خریداری می‌شود به تصمیم‌گیری بهتر در خرید کمک می‌کند. در راهنمای انتخاب زیورآلات به شما پیشنهاد می‌شود که تلاش کنید تا فقط از سنگ‌های قیمتی دارای گواهینامه AAA و کاملاً طبیعی استفاده کنید.

سنگ‌های قیمتی تولیدشده یا آزمایشگاهی می‌توانند از کیفیت فیزیکی یکسانی برخوردار باشند. بااین‌حال یک گوهرشناس می‌تواند با انجام آزمایش به شما کمک کند تا تفاوت‌ بین سنگ‌های قیمتی طبیعی و سنگ‌های قیمتی ایجادشده در آزمایشگاه را تشخیص دهید. تشکیل سنگ‌های قیمتی طبیعی می‌تواند میلیاردها سال طول بکشد، درحالی‌که سنگ‌های قیمتی آزمایشگاهی بسته به نوع و وزن قیراط طی چند هفته تشکیل می‌شوند.

سنگ‌های تقلبی

در سنگ‌های تقلبی می‌توان از مواد دیگر برای ایجاد شباهت ظاهری به سنگ‌های قیمتی استفاده کرد. این سنگ‌‌ها را می‌توان با موادی مانند شیشه، زیرکونیا مکعب یا مواد دیگر تهیه کرد تا جلوه‌ای از سنگ قیمتی به دست آورد. بااین‌حال، این گزینه‌ها ارزش و حتی گاهی جذابیت بصری سنگ‌های قیمتی طبیعی را ندارند. ما در راهنمای انتخاب زیورآلات این گزینه را به کسانی که بودجه کمی دارند پیشنهاد می‌کنیم.

سنگ های تقلبی
سنگ های تقلبی

فلزات جواهرات سنگ‌های قیمتی

جواهرات سنگ‌های قیمتی معمولاً در فلزات گران‌بها مانند طلا و پلاتین قرار می‌گیرند. به‌طورکلی، طلای ۱۴ عیار و طلای ۱۸ عیار فلزات ترجیحی هستند. این به این دلیل است که آن‌ها ترکیبی بهینه از خلوص و دوام رادارند. هر چیزی زیر ۱۴ عیار ممکن است از دوام یا زیبایی طلای ۱۴ عیار و ۱۸ عیار برخوردار نباشد.

  • طلای سفید: دارای درخشش سفید نقره‌ای است و به‌طورمعمول در رودیم، فلز سفید دیگر روکش می‌شود تا یک‌لایه درخشش و دوام بیشتری داشته باشد.
  • طلای زرد: یک انتخاب کلاسیک و سنتی است که دارای درخشش طلای گرم است.
  • رز گلد: انتخابی منحصربه‌فرد که دارای رنگ صورتی متالیک است.
  • پلاتین: فلزی برتر که هم بادوام و هم متراکم است. این فلز سنگین‌تر است و یک گزینه عالی برای حلقه‌های نامزدی و عروسی است.

ترکیبات فلزی و قیمت‌گذاری

تمام فلزات با اکثر سنگ‌های قیمتی و الماس زیبا به نظر می‌رسند. در راهنمای انتخاب زیورآلات ذکرشده است که ترکیبات محبوب یاقوت با طلای زرد، یاقوت کبود با طلای سفید و الماس با پلاتین هستند. هنگام در نظر گرفتن قیمت‌گذاری، طلای ۱۴ عیار مقرون‌به‌صرفه ترین است و پلاتین گران‌ترین فلز است. قیمت‌گذاری فلز به میزان کمیاب بودن آن بستگی دارد. تمام فلزات استفاده‌شده توسط With Clarity ضمانت دوام و کیفیت رادارند.

سبک‌های گردنبند

زیورآلات سنگ‌های قیمتی در انواع و اقسام مختلفی وجود دارند. ما در راهنمای انتخاب زیورآلات چندین نمونه را برای شما آورده‌ایم. هنگام انتخاب جواهرات و زیورآلات، مهم است قطعه‌ای را انتخاب کنید که از جذابیت، ارزش و دوام بالایی برخوردار باشد.

گردنبندها انواع مختلفی دارند و می‌توانند ساده یا پیچیده باشند. ساده‌ترین آن‌ها سبک‌های تک است که دارای یک سنگ قیمتی واحد است که توسط وثیقه‌ای بر روی یک زنجیره نگه‌داشته می‌شود. انواع پیچیده می‌توانند دارای چندین سنگ قیمتی یا الماس باشند. سبک‌های ساده گردنبند را می‌توان روزانه تقریباً با هر لباسی پوشید. ازآنجاکه فقط فلزات بادوام و گران‌بها برای ساخت گردنبند استفاده می‌شوند، می‌توانند در برابر سایش روزانه مقاومت کنند.

سبک های گردنبند
سبک های گردنبند

اگر به ساخت زیورآلات علاقه دارید، مطالعه مقاله زیر را از دست ندهید.

چگونه گردنبند درست کنیم؟

سبک‌های گوشواره

گوشواره‌ها از سبک‌های ساده تا پیچیده در دسترس هستند. سبک‌های ساده، سنگ‌های قیمتی یا الماس هستند که به اشکال مختلفی درمی‌آیند و با پشت‌بند در گوش نگه‌داشته می‌شوند. این نمونه از گوشواره مناسب برای لباس‌های روزمره هستند، اما اندازه‌های بزرگ‌تر و اشکال فانتزی می‌توانند برای تکمیل یک لباس رسمی استفاده شوند.

گوشواره‌ها در انواع مختلف مانند حلقه، آویز، هاگی و قطره وجود دارند. یافتن ظاهری که عاشق آن هستید، اولین قدم در ایجاد تمایز در بین این سبک‌ها است. ترکیب‌های کلاسیک الماس‌هایی هستند که با سنگ‌های قیمتی جفت می‌شوند تا رنگ و نقش متناوب داشته باشند. سرانجام، گوشواره‌های حلقه‌ای می‌توانند خرید‌های زیبایی باشند.

هدیه دادن برای مناسبات مختلف

زیورآلات می‌توانند هدیه عالی برای یک مناسبت باشند زیرا هدیه‌ای است که در طول زمان می‌مانند و برای صاحب آن لذت می‌آورد. گرچه هر زیورآلاتی می‌تواند برای موقعیتی مناسب باشد، اما انواع مختلفی وجود دارد که برای زمان‌های خاص محبوب هستند و ما در راهنمای انتخاب زیورآلات برای شما چندین نمونه از زیورآلات پرطرفدار را آورده‌ایم.

سالگردها

برای سالگردهای ازدواج، بسیاری از مردم انتخاب می‌کنند که یک گروه الماس هدیه دهند. تعداد الماس‌های این گروه می‌تواند سال‌های باهم بودن را یادآوری کند. از دیگر هدایای محبوب سالگردها جواهرات سنگ‌های قیمتی مانند انگشترهای سنگ‌های قیمتی است. اگرچه جواهرات از هر نوع مورد استقبال قرار می‌گیرند، اما بیشتر بانوان آویز یا گوشواره را ترجیح می‌دهند.

تولد

روزهای تولد موقعیت مناسبی برای هدیه دادن جواهرات است. گردنبند، گوشواره و انگشتر همگی هدایای محبوب این مراسم هستند. به‌طورمعمول، ایده خوبی است که سنگ قیمتی موردعلاقه خود را انتخاب کنید، زیرا امکان دارد شخص هرروز از آن‌ها استفاده کند و این‌گونه به یاد شما می‌افتد.

راهنمای انتخاب زیورآلات
هدیه دادن جواهرات به دیگران

الماس، یاقوت کبود، یا یاقوت می‌توانند یک هدیه به‌یادماندنی باشند که برای روزهای خاص یا لباس‌های روزانه مناسب است. سایر هدایای مشهور هدایایی هستند که با سنگ‌های تولد مربوط به آن ماه مطابقت داشته باشند. این سنت از زمان‌های بسیار قدیم آغاز می‌شود که در آن ماه تولد تعیین می‌کند که کدام سنگ قیمتی برای صاحبش خوش‌شانسی ایجاد می‌کند. گوشواره یا گردنبند یک گزینه عالی برای به نمایش گذاشتن سنگ ماه تولد است.

روز ولنتاین

جواهرات روز ولنتاین می‌توانند راهی ویژه برای جشن گرفتن شما باشند. در راهنمای انتخاب زیورآلات به شما توصیه می‌شود که از سنگ‌های قیمتی قرمزرنگ مانند یاقوت و کارنت استفاده کنید. همچنین شما می‌توانید جواهراتی را تهیه کنید که دارای ارزش احساسی مانند آویز بی‌نهایت، گره عشق یا آویز سفر باشد. این سبک‌ها داستان عاشقانه منحصربه‌فرد شمارا نشان می‌دهد. گوشواره نیز می‌تواند هدیه‌ای عالی باشد زیرا شخص می‌تواند هرروز آن‌ها را بپوشد.

روز مادر

کلید قلب هر مادری یک جواهر زیبا است. آویزهای کلیدی، آویزهای تک نگینِ و آویزهای خوشه‌ای ایده‌های خوبی هستند. بسیاری از مردم نیز انتخاب می‌کنند سنگ قیمتی به رنگ دلخواه مادرشان مانند یاقوت کبود آبی، یاقوت قرمز یا آمیتیس بنفش را هدیه دهند.

فارغ‌التحصیلی

فارغ‌التحصیلی از مدرسه یا دانشگاه گامی بزرگ در جهت ورود به دنیای واقعی است. هدیه دادن جواهرات کلاسیک می‌تواند راهی عالی برای جشن گرفتن باشد. ما در راهنمای انتخاب زیورآلات به شما پیشنهاد می‌کنیم جواهراتی را انتخاب کنید که علاوه بر لباس‌های کمد با لباس کلاسیک وی همخوانی داشته باشند. چیزی که آن‌ها می‌توانند در محل کار یا مصاحبه یا حتی به‌عنوان ارتقا لباس روزانه از آن استفاده کنند. ما گوشواره‌های گل‌میخ یا آویزهای تک نگینِ را به شما پیشنهاد می‌دهیم. یک یاقوت کبود یا یاقوت سرخ، می‌تواند چشمگیر و به‌یادماندنی باشد. گل‌میخ‌های الماس می‌تواند به‌صورت مادام‌العمر در مجموعه جواهرات او باشند.

گردنبند

گردنبندها و آویزه‌ها به هر چیزی که بپوشید ظرافت می‌بخشند. انواع گردنبندها در اشکال بی‌شماری موجود است. گردنبندهای طلایی قدیمی‌ترین فرم گردنبندها و بسیار شیک هستند. گردنبندهای نقره استرلینگ و گردنبندهای پلاتین یوم از دیگر اشکال گردنبندهای فلزی گران‌بهای بسیار محبوب و شیک هستند.

راهنمای انتخاب زیورآلات
گردنبند ها

گردنبندهای الماس و گردنبندهای سنگ قیمتی بسیار محبوب شده‌اند و بسیار باکلاس و ظریف هستند. سرانجام، گردنبندهای مروارید بسیار لوکس و باکلاس هستند و معمولاً بالباس‌های مجلسی پوشیده می‌شوند.

در انتخاب گردنبند به‌طورکلی دو قانون اندازه گردن و فرم یقه لباس را در نظر بگیرید. ما در راهنمای انتخاب زیورآلات چند نکته آورده‌ایم که به شما کمک می‌کند تا بتوانید بهترین گردنید را برای خودتان انتخاب کنید.

اگر دوست دارید که زیورآلات طلای شما مثل روز اول بدرخشند، مقاله براق کردن طلا را از دست ندهید.

اندازه گردن

اگر گردن شما کوتاه است، بهتر است از گردنبندهایی نازک با قدکوتاه استفاده کنید. بهتر است از گردن بندهای چو کر choker یا طوق گردن استفاده نکنید زیرا این نمونه گردنبندها گردن شمارا کوتاه‌تر نشان می‌دهد.

اگر گردن شما بلند یا متوسط است از می‌توانید از انواع گردنبندها، پلاک‌های طلا و بدل‌ها در سایزهای مختلف استفاده کنید. گردنبند چو کر، گردن‌های بلند را متناسب‌تر نشان می‌دهد. برای اشخاصی که دارای گردن بلند یا متوسط هستند هیچ محدودیتی درباره سایز یا قطر گردنبند وجود ندارد. البته اگر گردنبند کمی ضخیم باشد مشکلی به وجود نمی‌آورد و به‌تناسب بیشتر گردن شما کمک می‌کند.

یقه لباس

در کنار اندازه گردن، یقه لباس می‌تواند عاملی مهم در انتخاب گردنبند باشد. اگر یقه به شکل خط صاف در بالای ترقوه قرار گیرد، بهتر است از گردنبند استفاده نکنید یا از گردن بندی با طول متوسط استفاده کنید. اگر یقه لباس شما باز است، می‌توانید از گردنبندهای بلند استفاده کنید. این نکته را در نظر بگیرید که هرچه یقه‌بسته تر شود زنجیر گردنبند هم باید کوتاه‌تر شود. اگر یقه لباس شما تزئینات دارد بهتر است در کنار آن از گردنبند استفاده نکنید، مگر اینکه یقه لباس شما خیلی باز باشد.

یقه لباس
یقه لباس عاملی در انتخاب گردنبند

طول گردنبند

پس از تصمیم‌گیری برای خرید نوع زنجیر یا گردنبند، باید در مورد طول تصمیم بگیرید. ما در راهنمای انتخاب زیورآلات چندین نکته درباره طول گردنبند برای شما تهیه‌کرده‌ایم. گردنبندهایی که دقیقاً بالای استخوان‌های ترقوه قرار دارند، هدف آن‌ها تأکید بر خط گردن است. این نوع گردنبند که به‌عنوان گردنبند چو کر یا گردنبند یقه نیز شناخته می‌شود و برای پیراهن‌هایی با یقه‌بسته مناسب است.

  • ۲۴ اینچ (طول اپرا): گردنبندهای ماتین نیز نامیده می‌شود. زنجیرهای طول اپرا معمولاً با بلوز یا لباس پوشیده می‌شوند. طول اپرا می‌تواند از ۲۰ اینچ تا ۳۰ اینچ باشد، اما معمولاً ۲۴ اینچ است.
  • ۳۰ اینچ (طول طناب): زنجیرهای طول طناب ۳۰ اینچ یا بیشتر هستند و به‌طورکلی بدون آویز پوشیده می‌شوند. گردنبندهای مرواریدی به طول طناب گاهی چندین بار دور گردن می‌چرخند تا گردنبندی کوتاه‌تر و درعین‌حال بسیار شیک ایجاد کنند.

زنجیرهای فلزی

در راهنمای انتخاب زیورآلات ذکرشده است که زنجیرهای فلزی را می‌توان به‌صورت عادی پوشید. آن‌ها در انواع سبک‌ها و اشکال موجود هستند. برخی از انواع آن عبارت‌اند از: مهره‌ای، بیزانسی، کابلی و طنابی. زنجیرهای نقره استرلینگ و زنجیرهای طلایی بسیار محبوب هستند و به‌طورکلی با آویز پوشیده می‌شوند.

اگر زنجیر نقره دارید، مقاله براق کردن نقره را از دست ندهید.

آویزها

یک آویز که به آن آویز گردنبند نیز گفته می‌شود، اجازه می‌دهد تا توجه همه به یک الماس زیبا، مروارید یا سنگ قیمتی معطوف شود. آویزهای الماس تک نگین بسیار محبوب و شیک هستند. آویزهای مرواریدی و آویزهای سنگ قیمتی نیز بسیار محبوب هستند و در رنگ ها، اشکال و سبک‌های مختلف موجود هستند. برخی از اشکال آویز محبوب شامل طرح قلب، شکل دایره‌ای و حروف اول اسم هستند.

انتخاب گوشواره متناسب با فرم صورت

گوشواره یکی دیگر از انتخاب‌های مهم در صنعت مد است که می‌تواند به برجسته‌سازی ویژگی‌های شما کمک کند. بنابراین آن‌هایی را انتخاب کنید که به شما جلوه زیبایی می‌دهند. ما در مقاله راهنمای انتخاب زیورآلات برای شما چندین نکته در انتخاب گوشواره تهیه‌کرده‌ایم. با ما در ادامه همراه باشید.

راهنمای انتخاب زیورآلات
انتخاب گوشواره متناسب با فرم صورت

صورت‌های گرد

گوشواره حلقه‌ای برای کسانی که دارای صورت گرد هستند مناسب نیست. شما باید در ابتدا فرم صورت خود را بررسی کنید و قبل از خرید زیورآلات این نکات را در نظر داشته باشید. شما باید به دنبال گوشواره‌های مربعی یا مستطیلی باشید تا ازنظر بصری شکل دایره صورت شمارا بشکند. برای گوشواره‌های قطره‌ای، آن‌هایی که بسیار بلند هستند را انتخاب کنید زیرا باعث می‌شوند صورت شما بلندتر به نظر برسد.

صورت‌های مربعی شکل

گوشواره‌های دایره‌ای شکل، گزینه مناسبی برای شما هستند. شما باید از گوشواره‌های بلندی که به فک ختم می‌شوند اجتناب کنید. حلقه‌های سنتی باروکش طلا بهترین گزینه برای داشتن یک ظاهر باکلاس و ساده است.

صورت‌های بیضی‌شکل

شما واقعاً خوش‌شانسید زیرا می‌توانید از هر نوع گوشواره استفاده کنید و هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد. ما در مقاله راهنمای انتخاب زیورآلات به شما پیشنهاد می‌کنیم که از یک گل‌میخ ساده در ساعات کار و چیزهای جذاب‌تر، مانند یک جفت گوشواره بیانیه، برای شب استفاده کنید.

صورت‌های قلبی شکل

شما باید از گوشواره‌های مثلثی معکوس یا گوشواره‌های قطره‌ای نازک اجتناب کنید زیرا وزن قابل‌توجهی برای ایجاد تعادل در فرم صورت سنگین ندارند. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که به سراغ گوشواره‌های سنگین که در پایین یا زیر چانه شما قرار می‌گیرند، بروید زیرا کمک می‌کنند تا حجم و وزن به نیمه تحتانی صورت برسد و تعادل در صورت شما برقرار شود.

صورت‌های الماسی شکل

شاید این سؤال برای شما پیش بیاید که به چه صورتی، صورت الماسی می‌گویند؟ به‌طورکلی اگر طول بین گونه‌های شما نسبتاً زیاد است. همچنین اگر طول پیشانی تا بینی شما بافاصله بینی تا چانه برابر است، شما دارای صورت الماسی هستید. شما باید از هر چیزی که پهن باشد دوری‌کنید زیرا باعث می‌شود صورت شما به‌صورت افقی بلندتر نشان داده شود.

راهنمای انتخاب زیورآلات
صورت های الماسی شکل

استفاده از گوشواره

شما در انتخاب گوشواره باید به فرم لاله گوش و اندازه گوشتان توجه کنید، ما در مقاله راهنمای انتخاب زیورآلات این نکات را برای شما آورده‌ایم.

فرم لاله گوش

کسانی که لاله گوش کوچکی دارند یا لاله گوششان فرمی چسبیده به گوش دارد، بهتر است از گوشواره‌های بزرگ استفاده نکنند. افرادی که لاله گوش بزرگی دارند می‌توانند با استفاده از گوشواره‌های بزرگ، بزرگی آن را بپوشانند. اگر شما دارای لاله گوش متوسطی هستید می‌توانید از هر گوشواره‌ای در هر سایزی استفاده کنید و هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد.

اندازه گردن

در مقاله راهنمای انتخاب زیورآلات به شما پیشنهاد می‌کنیم افرادی که گردن بلند یا متوسطی دارند از گوشواره‌های آویز بلند استفاده کنند. استفاده از گوشواره‌های کوتاه‌تر یا میخی برای گردن‌های کوتاه بسیار مناسب است.

دستبند

دستبند یکی از زیورآلات است که همیشه از آن استفاده می‌شود، بنابراین می‌تواند عضو مهمی در استایل شما محسوب شود. بسیاری از مردم از احساس آن روی مچ دست خود لذت می‌برند. دستبندها در طول‌های مختلف موجود هستند؛ بنابراین قبل از خرید حتماً اندازه مچ خود را در نظر بگیرید. ما در مقاله راهنمای انتخاب زیورآلات، چند نمونه از انواع دستبند و ویژگی‌های آن‌ها را آورده‌ایم تا شما با در نظر گرفتن این نکات بهترین انتخاب را داشته باشید.

دستبند زنجیره‌ای

‌یک نوع دستبند کلاسیک است. شما انواع طرح‌های زنجیره‌ای مانند زنجیر غلتکی رول یا گندم سنتی را در انواع فلزات مانند نقره استرلینگ، طلای ۱۸ کیلوگرم و پلاتین خواهید یافت.

دستبند مروارید

دستبند مروارید یک قطعه سنتی از طلا و جواهر است. این دستبند به انواع لباس از شلوار جین گرفته تا لباس مجلسی، جلوه زیبایی می‌بخشد. دستبند مروارید می‌تواند با یک گردنبند مروارید و گوشواره‌های مطابق ظاهری رسمی به خود بگیرد.

راهنمای انتخاب زیورآلات
دستبند مروارید

دستبند النگو

یک دستبند النگویی را می‌توان به‌تنهایی برای یک ظاهر ساده پوشید، یا می‌توان آن را با چند دستبند دیگر ترکیب کرد. النگوها با درخشش فلزی چشم را جلب می‌کنند و چندین النگو که به هم چسبیده‌اند صدای دلپذیری را ایجاد می‌کنند.

رنگ پوست

یکی از نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید این است که به تناژ پوستتان در هنگام انتخاب زیورآلات توجه کنید. به‌طورکلی تناژ پوست به سه دسته گرم، سرد و خنثی تقسیم می‌شود. اگر تناژ پوست شما گرم است بهتر است از زیورآلات طلا استفاده کنید. اگر شما دارای تناژ پوستی سرد هستید به سراغ زیورآلات طلای سفید یا نقره بروید. اگر شما دارای تناژ گوست خنثی هستید می‌توانید هم از نقره و هم از طلای زرد و سفید استفاده کنید و هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد.

تشخیص تناژ پوست

شما باید در زیر نور خورشید به رنگ رگ‌های مچ دستتان نگاه کنید. اگر رگ‌ها به سبزی می‌روند شما دارای تناژ پوستی گرم هستید. اگر رنگ رگ‌ها به آبی می‌زنند، تناژ پوستی شما سرد است. اگر شما نمی‌توانید تشخیص دهید که رنگ رگ‌ها سبز است یا آبی داری تناژ پوستی خنثی هستید.

انگشتر

ما در مقاله راهنمای انتخاب زیورآلات به شما پیشنهاد می‌دهیم در هنگام انتخاب انگشتر حتماً تناژ پوستی‌تان را در نظر بگیرید. افرادی که دارای انگشت‌های کوتاه هستند بهتر است از انگشترهایی که قطرشان زیاد است استفاده کنند. افرادی که دارای دستان توپر هستند هم نباید به سراغ انگشترهایی باضخامت بالا بروند، زیرا این مدل انگشتر باعث می‌شود تا انگشت‌ها، کوتاه‌تر به نظر برسند.
افرادی که دارای انگشتان کشیده هستند باید تا حد امکان از انگشترهای باریک استفاده نکنند. انگشترهایی باضخامت متوسط و پهن برای دستان آن‌ها جلوه بیشتری دارد.

راهنمای انتخاب زیورآلات
انگشتر

کلام آخر

امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقع‌شده باشد. شما می‌توانید با مراجعه به وبلاگ واسط کالا سایر مقالات مرتبط را مطالعه کنید. فراموش نکنید که بهترین گزینه برای خریدوفروش وسایل دست‌دوم شما با مناسب‌ترین قیمت‌ها، اپلیکیشن واسط کالاست. از اینکه با ما همراه بودید سپاسگزاریم.

منابع:

bluenile.com

herworld.com

withclarity.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *